МИ ПРАЦЮЄМО! ЗАМОВЛЯЙ ОНЛАЙН!

Новинка - мініатюрний Bluetooth-реле BT-01 від Pandora

  • 31 January 2018 17:42:14

У лютому в продаж надходить новий виріб - бездротове Bluetooth-реле Pandora BT-01, призначений для роботи з сучасними охоронно-сервісними та охоронно-телеметричним комплексами Pandora і Pandect c Bluetooth-інтерфейсом, такими як Pandora DXL 4970, DXL 4950, DXL 4910 * , DX-90 BT, DX-90 B, DX-91 *, NAV-09 BT * і Pandect X-3110, X-3150, X-3190 *, X-1900BT, X-1800BT.
Це одне з найбільш мініатюрних реле на ринку, при цьому повністю управляється по надійному бездротовому Bluetooth-інтерфейсу. Усередині пристрою, в якості виконавця використовується спеціальне електромеханічне реле з двома повними контактними групами, що дозволяють комутувати ланцюги з навантаженням до 1А.


Pandora BT-01 має просто мініатюрний розмір (32х16х9 мм), який дозволяє його легко ховати, вплітати в штатні джгути проводки, а той факт, що до базового блоку не йдуть дроти, робить цей пристрій максимально потайним.


Pandora BT-01 може використовуватися для блокування штатного радіоканалу автомобілів, діагностичних CAN-шин, для захисту від запису додаткових ключів, слабкострумових блокувань датчиків і інформаційних шин, в тому числі і методом шунтування, імітації натискань і розриву шини CAN, що може знадобитися при реалізації автозапуску з алгоритмом безключового обходу штатних иммобилайзеров.


Варто зазначити, що застосування цього бездротового реле фактично додає додатковий канал, який можна призначити на абсолютно будь-яку логіку, яка доступна в системі.


Дане Bluetooth-реле з'явиться в продажу в середині лютого 2018 року, в тому числі і в інтернет магазині autoelectro.ua, і, безумовно, порадує професіоналів своїми можливостями і ціною.

 
Рекомендуємо