Автосигналізація Pandora DXL 3910 Pro без сирени

 • Рейтинг:
 • Бренд:
 • Артикул:
  22208
 • Тип зв'язку:
  Двосторонній
 • Автозапуск двигуна:
  Так
 • Діалогове кодування сигналу:
  Так
 • Категория:
  Автосигналізації
 • Тип:
  GSM-сигнализации
 • Країна-виробник товару:
  Росія
 • Показати всі характеристики
9 160 грн.
Немає в наявності

Опис Автосигналізація Pandora DXL 3910 Pro без сирени


Двостороння автомобільна охоронно-сервісна система з вбудованим GSM-модемом, багатофункціональним бездротовим інтерфейсом на 2,4 ГГц і функцією автозапуску двигуна (по таймеру, по запрограмованому часу, з напругою бортової мережі для підзарядки акумулятора) з управлінням передпусковим підігрівачами по цифровій шині. Дана модель є представником новітнього третього покоління CAN-сигналізацій, яка працює з декількома цифровими шинами одночасно з двома шинами CAN, і з іншими послідовно-паралельними шинами LIN, K-line, K-Bus, P-Bus, W-Bus.

Pandora DXL 3910 відрізняється від DXL 3900 відсутністю в комплекті двостороннього брелока, і разом з тим має на борту мітки на 2,4 GHz, з кнопкою (функція постановки/зняття з охорони), які також виконує і функцію мітки присутності.

Крім проводів, інструкцій і кріпильних елементів, у комплектацію входять новий базовий блок системи, а також дві новітні мітки на 2,4 ГГц з кнопкою постановки/зняття з охорони.
У комплекті системи є мікрофон, який приховано встановлюється в автомобілі і дає можливість прослуховувати салон, варто лише зателефонувати на номер телефону Вашого авто.

Діалогова система кодування сигналів з індивідуальним ключем шифрування (AES 128 bit) і управлінням на частоті 2,4 GHz повністю виключають можливість електронного злому! На сьогоднішній день Pandora має найнадійнішим алгоритмом кодування і відома автовласникам як абсолютно невскрываемая автосигналізація.

Автозапуск - функція реалізує дистанційний і автоматичний запуск двигуна по таймеру, по запрограмованому часу , з напругою бортової мережі для підзарядки акумулятора), керує передпусковим підігрівачами з мобільного телефону, а також базовий блок Pandora DXL 3910 оснащений високоточним датчиком температури, за яким можна налаштувати автозапуск двигуна і додатково використовувати для дистанційного контролю температури салону.

GSM-модем Telit 868 - дозволяє власнику використовувати мобільний телефон як головного пристрою керування. Досить зробити дзвінок на номер системи, щоб поставити/зняти авто на охорону, запустити двигун або отримати інформацію про стан охоронної та інших систем автомобіля.

mini-USB-порт програмування - налаштовувати систему і змінювати програмне забезпечення можна використовуючи інтегрований miniUSB-роз'єм, розташований на основному блоці, достатньо завітати на сайт виробника, де завжди доступні останні версії прошивки і програми, і завантажити їх через mini-USB порт, незабаром буде доступний бездротовий програматор на 2,4 ГГц Pandora RMP-3.

Вбудований іммобілайзер - додатковий захист від викрадення, Pandora DXL 3910 має в комплекті безконтактні мітки з кнопкою включення/вимикання охорони, які є ідентифікаторами власника: тільки розташовуючи такою міткою, можна отримати доступ до автомобіля і завести двигун. Іммобілайзер може працювати в режимі Hands Free(вільні руки), не вимагаючи будь-яких дій для управління охороною: все робить автоматично по мірі того, як водій підходить до автомобіля і віддаляється від нього; Дана система перша у лінійці DXL отримала оснащені кнопкою транспондери - в настоящиее час це унікальне рішення використовується в більш потужних охоронних комплексах, таких як Pandora DXL 5000 New, Pandora DXL 3930 та інших.

Slave-режим дає можливість вмикати/вимикати охорону зі штатного брелока авто, при цьому захист залишається повноцінною завдяки криптостійким алгоритмами шифрування Pandora.

До даної моделі можна додатково підключити GPS-приймач Pandora NAV-03, що дасть можливість визначити координати автомобіля за запитом від власника, або автоматично при настанні ДТП - в цьому випадку система відправить координати місця події на заздалегідь задані номери телефонів екстрених служб.

Особливості роботи:

 • Коли Ви підходите до машини (в цей час мітка повинна бути обов'язково з Вами), система зчитує код мітки, розпізнає Ваше наближення і автомобіль відкривається.
 • Якщо Вам необхідно оперативно відкрити/закрити машину - чи використовуєте кнопку на брелоку.
 • Якщо система фіксує порушення периметра зон охорони під час Вашої відсутності, вона сповіщає Вас
 • відправляючи SMS або дзвонить на мобільний телефон. Усі сервісні та тривожні сповіщення система відправляє на мобільний телефон.
 • Відкрити/закрити машину, запустити/зупинити двигун віддалено власник може також відправивши команди з мобільного телефону.
 • Управління і настройки параметрів автосигналізації також здійснюються з мобільного і через інтернет.
 • Доступні програми "Pandora info" для Android і IOS (iPhone).

(Важливо! додаток "Pandora info" і сайт працюють з системою Pandora DXL 3910 без функції трекінгу та з обмеженням на кількість подій, що зберігаються в архіві.)

Основні характеристики
Тип Двостороння
Наявність GSM-модуля Так
Вид сигналізації Автомобільна
Функції сигналізації Запуск двигуна
Брелок Кнопковий
Діалоговий код Так
Антиграббер Так
Додаткові характеристики
2CAN - шини так
GPS - модуль дод. опція (потрібно GPS приймач Pandora NAV-03)
Основний брелок із зворотним зв'язком немає
Додатковий брелок управління немає
Мітки іммобілайзера так (2 шт.)
Сирена дод. опція (потрібно сирена Pandora)
Управління через інтернет так
Моніторинг, трекінг через інтернет так (потрібен GPS приймач Pandora NAV-03)
Автозапуск двигуна так (потрібен обхідник іммобілайзера Pandora)
Турботаймер так
Управління передпусковим підігрівачами так
Доведення скла дод. опція (потрібно доводчик стекол Pandora)
Кнопка SOS немає
SLAVE режим так
SLAVE режим з дод. захистом так
Постійний контроль каналу зв'язку немає
Датчик удару/нахилу/руху так
Датчик об'єму дод. опція (потрібно датчик Pandora VS-22D)
Цифрове реле блокування дод. опція (потрібно Pandora BM-105D)
Радіореле блокування дод. опція (потрібно Pandora RR-100)
mini-USB порт так
Бездротове програмування так (потрібен програматор Pandora RMP-03)

Комплектація:

 • Базовий блок
 • Протирозбійною мітки з кнопкою
 • Мікрофон
 • Релейний модуль автозапуску RMD-5
 • Датчик температури двигуна
 • Комплект кабелів
 • Комплект кріплення
 • Документація

Тип зв'язку Двосторонній
Автозапуск двигуна Так
Діалогове кодування сигналу Так
CAN - модуль Є
GSM - модуль Є
Турботаймер Є
Вбудовані датчики Удару/Нахилу/Переміщення
Категория Автосигналізації
Тип GSM-сигнализации
Країна-виробник товару Росія
Гарантія 36 місяців

Ще не було питань.

Leave a review  ↓
 
Nobody has left any reviews.