Біксенонові лінзи Hella 4 Intemo

 • Рейтинг:
 • Бренд:
 • Артикул:
  bi-lens hella 4 intemo
 • Діаметр лінзи:
  3.0
 • Тип цоколя в лінзі:
  D1S, D2S, D3S, D4S
 • Ангельські глазки:
  Ні
 • Гарантія:
  12 місяців
 • Вид:
  Биксеноновые линзы
 • Категория:
  Біксенонові лінзи
 • Показати всі характеристики
5 600 грн.
Немає в наявності

Опис Біксенонові лінзи Hella 4 Intemo


Тип лінз: Hella 4
Тип цоколя в лінзі: D1S, D2S, D3S, D4S
Для фар з типом цоколів: H4
Ангельські оченята: Немає

Бі-ксенонові модулі лінзи Hella 4 Intemo це нове (четверте) покоління бі-ксенонових модулів, яке, в даний момент, є останнім актуальним. Дана лінза з заводу встановлюється на автомобілях Volkswagen 2011 модельного року, тим самим забезпечуючи відмінний рівень світла. Нове покоління билинз Hella 4 Intemo отримало ряд удосконалень у порівнянні з попередніми поколіннями. У першу чергу варто відзначити той факт, що лінза тепер стала розбірний, що багато в чому спрощує установку билинзы. Другою особливістю є значне зниження ваги модуля Intemo, який став на 100 гр легше в порівнянні з попереднім. В-третє і, мабуть, це саме основне перевагу, Hella в новому модулі змогла розширити на 25-30 відсотків пучок ближнього світла, по відношенню до своїм попереднім поколінням. Заливка світла на дорожньому полотні у Hella як завжди вище всяких похвал. Рівномірний пляма без різких перепадів освітленості не дасть втомитися очам навіть у тривалої нічної подорожі.

Новий модуль Hella 4 Interno зроблений з абсолютно нових матеріалів. Відбивач виконаний із стеклонаполненного поліаміду, який зовні покритий тонким шаром металу. Відбивач з хромовим напиленням, а линзодержатель виконаний з міцного пластику.

У биксеноновой лінзі Hella (Хэлла) Intemo розробники змогли зробити соленоїд ще більш компактним, тепер він знаходиться праворуч і дуже невеликий за розмірами. Була змінена конструкція кріплення лампи, завдяки чому тепер немає необхідності в кріпильних кільцях, а лампу фіксує сталева пружина.

Бі-ксеноновий модуль Hella 4 Intemo універсальний, і в нього можна встановити будь-яку з оригінальних ксенонових ламп для прожекторного типу джерел світла. Спочатку билинза Intemo максимально сумісна з лампами D3S. Якщо після купівлі у вас виникнуть труднощі при встановленні биксенонового модуля Hella 4 Intemo, то зверніться до наших менеджерів за консультацією або ж зверніться в наш установчий центр autoelectro.kiev.ua.

Діаметр лінзи 3.0
Тип цоколя в лінзі D1S, D2S, D3S, D4S
Ангельські глазки Ні
Гарантія 12 місяців
Вид Биксеноновые линзы
Категория Біксенонові лінзи

Ще не було питань.

Leave a review  ↓
 
Nobody has left any reviews.