Світлодіодні лампи H8, H9, H11 5000K Baxster S1

382 грн.
Немає в наявності

Опис Світлодіодні лампи H8, H9, H11 5000K Baxster S1


LED лампи серії S1 від компанії Baxster вирішують проблему поганого світла від галогенних ламп за розумною ціною і при мінімальних витратах часу на їх установку. Після монтажу даних світлодіодних ламп в фари головного світла або протитуманні фари, досягається збільшення світлового потоку практично на 70% в порівнянні з галогеном. Джерелом світла в лампах Baxster S1 є корейські світлодіодні чіпи Seoul CSP (WICOP2) перевірені часом і іншими виробниками. На відміну більшості представлених на ринку дешевих світлодіодних ламп, Baxster S1 мають конструкцію, яка забезпечує гідне світлотіньовий кордон і правильну фокусування світла, аналогічну штатним галогену.

led лампы H8, H9, H10, H11

Охолодження LED ламп здійснюється за допомогою радіатора на корпусі виготовлений з міцного сплаву авіаційного алюмінію 6063. Таке рішення в повній мірі забезпечує достатнє охолодження для роботи протягом усього заявленого терміну служби 30000 годин. Варто відзначити, що температура працює LED лампи більш ніж в 2 рази нижче, ніж у галогенової. Це також сприяє більш тривалому часу роботи.

светодиоды H8, H9, H10, H11

Для зручності у світлодіодних лампах Baxster S1 є вбудована система обходу помилки несправності лампи (обманка), яка виключає появу помилки на приладовій панелі при заміні галогенною лампи на світлодіодну.

Тип цоколя H8,H9,H11
Вид Світлодіодні
Категория Автомобільні світлодіодні лампи
Гарантія 12 місяців

Ще не було питань.

Leave a review  ↓
 
Nobody has left any reviews.