Автосигналізація GSM Prizrak 810 (безбрелочна)

8 322 грн.
Є в наявності

Опис Автосигналізація GSM Prizrak 810/BT


Автомобільна GSM сигналізація Prizrak 810/BT з функцією автозапуску побудована на новій апаратній платформі і тепер має вбудований модуль Bluetooth. Через інтерфейс Bluetooth можна підключити безліч бездротових аксесуарів, які посилять захист автомобіля, наприклад, підкапотний радіореле блокування або смартфон в якості Bluetooth мітки (ця функція в стадії розробки). Охоронна система дозволяє реалізувати кілька рубежів захисту, а саме управління від штатного ключа (керуючого сигналізацією в режимі Slave) або мобільного додатку, а також можливість блокування руху (іммобілайзер) до введення правильного PIN-коду (функція PINтоDrive®: не натиснув - не поїхав) на штатних кнопках автомобіля. Замість введення PIN-коду для ідентифікації власника можна також використовувати радіомітки (не входять в комплект поставки). Також дана модель доповнена функцією AntiHiJack, яка заблокує можливість руху (іммобілайзер) після спроби силового захоплення, при цьому виконає блокування через заданий час для можливості запобігання повторної зустрічі з викрадачами.

Вбудована функція автозапуску з безключовим обходом іммобілайзера істотно спрощує експлуатацію автомобіля в холодну пору року. Також можливе управління штатними або встановленими додатково передпусковим підігрівачами (Webasto і Eberspächer). Дистанційний запуск можна виконати як штатним ключем, так і з мобільного додатку. Безкоштовно надається можливість користування телематичними сервісом "Дозор", який дозволяє контролювати стан автомобіля з будь-якої точки світу.

Для установки з мінімальним втручанням в штатну проводку, а також для реалізації більшої кількості захисних і сервісних функцій сигналізації є вбудований модуль CAN. Сигналізація обладнана інтелектуальним двозонним датчиком удару і нахилу. Також є можливість реалізації комфортної функції автоматичного закриття замків дверей при початку руху та їх розблокування при вийманні ключа із замка запалювання.

Комплект поставки:

  • Центральний блок - 1 шт.
  • Комплект джгутів для підключення - 1 шт.
  • Світлодіод - 1 шт.
  • Мікрофон ТЄМ-4120 - 1 шт.
  • Сирена - 1 шт.
  • Датчик температури - 1 шт.
  • Картка‑пам'ятка - 1 шт.
  • Керівництво користувача - 1 шт.
  • Паспорт обладнання - 1 шт.
  • Схема підключення - 1 шт.
Тип зв'язку Двосторонній
Автозапуск двигуна Так
Діалогове кодування сигналу Ні
CAN - модуль Є
GSM - модуль Є
Турботаймер Є
Вбудовані датчики Удару/Нахилу/Переміщення
Категория Автосигналізації
Тип GSM-сигнализации

Ще не було питань.

Leave a review  ↓
 
Nobody has left any reviews.