Іммобілайзер кодовий клавіатурний Spetrotec SA13

1 830 грн.
Немає в наявності

Опис Іммобілайзер кодовий клавіатурний Spetrotec SA13


Автомобільний иммобилйзер Spetrotec SA13 проводиться в Ізраїлі на сучасному підприємстві, яке гарантує високу якість. Як відомо, іммобілайзер призначений для посилення захисного комплексу автомобіля. Цей пристрій складається з наступних основних частин: реле блокування (проводове) і номеронабирач з п'ятьма цифровими кнопками. В цілому можливо укомплектувати іммобілайзер трьома бездротовими і одним провідним реле блокування.

Принцип роботи автоиммобилайзера полягає в автоматичній (через 30 сек після відключення запалювання автомобіля) або ручного блокування відповідальних електричних ланцюгів, розташованих під капотом. Після активації блокування автомобіль може завестися і почати рух тільки після вводу спеціального цифрового пароля через номеронабирач. При цьому пароль встановлюється і змінюється власником і повинен містити від 4 до 6 цифр. Для екстрених ситуацій, якщо господар авто забув пароль, передбачений майстер-пароль (знаходиться в комплекті в непрозорому пакеті), індивідуальний для кожного пристрою.

Реле виготовлено з якісних і надійних комплектуючих, а його корпус повністю герметичний і може без проблем розміщуватися під капотом автомобіля, де можна заблокувати будь-яку необхідну електричну ланцюг, яка надійно знерухомити автомобіль. При цьому для кожного додаткового реле блокування можна завести окремий код розблокування, що істотно збільшить степегь захищеності авто від угону.

Категория Іммобілайзери

Ще не було питань.

Leave a review  ↓
 
Nobody has left any reviews.