Іммобілайзер Prizrak 530

4 845 грн.
Немає в наявності

Опис Іммобілайзер Prizrak 530


Іммобілайзер - це спеціальний пристрій, призначений для захисту автомобіля від угону, з чим безкомпромісно справляється Prizrak 530. Пристрій отримав компактний корпус, що допомагає розташувати його в найнесподіваніших місцях. Надійне блокування автомобільних систем виконується шляхом розриву обраної ланцюга. Для установки з мінімальним втручанням в штатну проводку, а також для реалізації більшої кількості функцій в іммобілайзері є вбудований модуль CAN.

Ідентифікація власника відбувається безконтактно по мініатюрної радіопозначці з комплекту поставки, які мають захист від перехоплення кодграбберами або "вудками" оскільки обмін даними з сигналізацією відбувається на частоті 2,4 ГГц і захищений динамічним алгоритмом шифрування (технологія Digital Dynamic Identification). Одночасно блокування руху відбувається до введення правильного PIN-коду (функція PINтоDrive®: не натиснув - не поїхав) на штатних кнопках автомобіля. Завдяки цьому іммобілайзер не сканується сканерами і кодграбберами. Також дана модель доповнена функцією AntiHiJack, яка заблокує можливість руху (іммобілайзер) після спроби силового захоплення, при цьому виконає блокування через заданий час для можливості запобігання повторної зустрічі з викрадачами.

З додаткових функцій можна виділити автоматичне закриття замків дверей при початку руху, а також підняття скла автомобіля при постановці на охорону.

Інструкція по експлуатації

Категория Іммобілайзери

Ще не було питань.

Leave a review  ↓
 
Nobody has left any reviews.