Іммобілайзер Meguna СФІНКС-C1.7m (різниця потенціалу з датчиком прискорення)

2 988 грн.
Немає в наявності

Опис Іммобілайзер Meguna СФІНКС-C1.7m (різниця потенціалу з датчиком прискорення)


Іммобілайзер Сфінкс 1.7 (С1.7) - високоефективний засіб захисту автомобіля від угону. Сфінкс 1.7 має зрозумілий для користувача принцип управління і за рахунок наявності у своїй конструкції датчика прискорення з програмованою чутливістю фірми Analog Devices найдосконаліший на сьогоднішній день алгоритм блокування двигуна з імітацією несправності.
Сфінкс 1.7 може використовуватися як самостійно, так і в складі будь-якого охоронного комплексу.

Принцип дії:

При несанкціонованому запуску (С1.7 знаходиться в режимі охорони) двигун буде працювати як завгодно довго на нерухомій машині. Після спроби рушити з місця загоряться стоп-сигнали автомобіля, і приблизно через 1 секунду іммобілайзер заблокує двигун.

В С1.7 використовуються дві незалежні блокування двигуна - нормально замкнута (НЗ) і нормально розімкнутий (НР), які мають різний алгоритм дії:

  • після того, як С1.7 заглушить двигун, НЗ блокування знімається через 5 секунд незалежно від положення ключа запалювання, що забезпечує неможливість знаходження блокованою ланцюга;
  • НР блокування блокує двигун до вимикання запалювання або зняття С1.7 з охорони.

Програмування іммобілайзера:

Сфінкс 1.7 дозволяє шляхом програмування змінити чутливість датчика прискорення (за нього іммобілайзер визначає момент початку руху автомобіля) і вибрати режим блокування двигуна при Anti-Hi-Jack:

  • безпечний тип (S - type) - періодична короткочасна блокування двигуна з поступовим збільшенням часу глушіння;
  • жорсткий тип (H-type) - С1.7 через 20 секунд після початку руху заблокує двигун без попереднього короткочасного глушіння.
Для НЗ і НР реле можна встановити різні режими спрацьовування блокування (S або H-type).

Категория Іммобілайзери

Ще не було питань.

Leave a review  ↓
 
Nobody has left any reviews.