Іммобілайзер Meguna СФІНКС-C1.9 (сенсорний)

1 423 грн.
Є в наявності

Опис Іммобілайзер Meguna СФІНКС-C1.9 (сенсорний)


Іммобілайзер Сфінкс 1.9 - високоефективний засіб захисту автомобіля від угону. Сфінкс 1.9 має зрозумілий для користувача принцип управління і функціонально об'єднав в собі широко відомі моделі іммобілайзерів С1.4 і С1.6, наділивши їх новими функціями щодо захисту автомобіля:

  • захист від насильницького викрадення Anti-Hi-Jack;
  • програмний вибір типу блокування: нормально замкнута (НЗ) або нормально розімкнутий (НР).
Іммобілайзер Сфінкс 1.9 може використовуватися як самостійно, так і в складі будь-якого охоронного комплексу.
Вперше у даній моделі іммобілайзера застосований безконтактний сенсор, що самокалібрується, що дозволив значно підвищити скритність установки С1.9. Конструктивно іммобілайзер і сенсор являють собою єдине ціле, тому для активізації сенсора необхідно піднести руку зі сторони двостороннього скотчу іммобілайзера з наклейкою СЕНСОР. Впевнена робота сенсора зберігається через будь-діелектрик (пластик, скло, дерево та ін) товщиною не більше 5 мм
Для компенсації впливу на працездатність сенсора що знаходяться в зоні дії сенсора нерухомих предметів автоматично після подачі живлення здійснюється калібрування сенсора під конкретні зовнішні умови.

Принцип дії:

В С1.9 реалізований алгоритм зупинки двигуна з імітацією несправності - до остаточного глушіння іммобілайзер кілька разів короткочасно блокує двигун. Запуск процесу глушіння двигуна залежить від вибору функціонального типу (1.4 або 1.6, див. інструкцію іммобілайзера Сфінкс 1.9).

Категория Іммобілайзери

Ще не було питань.

Leave a review  ↓
 
Nobody has left any reviews.