МИ ПРАЦЮЄМО! ЗАМОВЛЯЙ ОНЛАЙН!

Іммобілайзер Pandect IS-577

Модель: IS-01
Виробник: Pandect
0
In stock
6 542 грн.
Знайшли дешевше?

Опис - Іммобілайзер Pandect IS-577


ІММОБІЛАЙЗЕР PANDECT IS-577

Засіб, призначений для запобігання викрадення автомобіля шляхом спроб прихованого проникнення, а також для протидії захоплення транспортного засобу з агресивними діями відносно власника. Частота 2,4 Ггц, діалоговий радіоканал, висока швидкість передачі, неможливість перехоплення кодованої посилки в ефірі, низьке енергоспоживання, зручність в установці, сумісність зі штатною проводкою сучасних автомобілів, можливість відключення протирозбійної функції Anti-Hi-Jack, зменшені габарити мітки і базового блоку, підтримка роботи з радіокерованими реле Pandect IS-112, датчик руху (з можливістю налаштування чутливості) на трьохкоординатної цифровому акселерометрі (не перешкоджає функціонуванню режимів дистанційного і автоматичного запуску двигуна), вбудований базовий блок для управління замком капота, герметичний корпус базового блоку, наявність постійного живлення при вимкненому запаленні, підтримка спільної роботи з автосигналізаціями Pandora DeLuxe і Pandora DXL (функція Hands Free), ідеальний для прихованого монтажу в рядках штатної проводки автомобіля.

НОВЕ В Pandect IS-577:

  • Можливість спільної роботи з сигналізацією Pandora DeLuxe1500i/2000/DXL і вище, дозволяє реалізувати керування сигналізацією без використання брелока - режимquot;HANDS FREE". Постійне живлення базового блоку.
  • Вбудований, настроюється датчик руху (акселерометр), що дає можливість реалізовувати функції автозапуску і підтримки запалювання із збереженням протиугінної функції іммобілайзера.
  • Можливість налаштування чутливості трикоординатного датчика руху дає можливість встановлювати іммобілайзер абсолютно на будь-який автомобіль, запобігаючи можливість помилкового спрацьовування блокування. Підтримка реле управління капотом і стоп-сигналами.
  • Можливість підключення до 3 додаткових радіо-реле блокування Pandect IS-110/112, виконаних на основі базового блоку Pandect IS-250. Можливість роботи з мітками від моделей IS-250/350, так і з мітками з розширеним протоколом збереженої в мітці інформації IS-47Х/57Х. Дана модель іммобілайзера підтримує роботу з модулем управління електро-механічним замком капота HM-05. Можливість програмування до 5 міток.

Модуль блокування (основний блок)

Розміри модуля всього 57 x 24 x 9,4 мм, для можливості прихованої установки. Форма корпусу і розташування дротяних висновків іммобілайзера максимально оптимізована для прихованого монтажу пристрою в штатні джгути проводки автомобіля. Всередині модуля розміщено мініатюрне силове реле 20A і акселерометр, відстежує переміщення. Плата і компоненти захищені від вологості спеціальним акриловим лаком. Модуль блокування нерозбірний, герметичний, можна встановлювати поза салону автомобіля. Дроти на платі модуля проходять через спеціальний відсік, залитий герметиком.

Брелок-мітка

Маленький ергономічний брелок випускається з пластику чорного кольору. В брелоку використовується елемент живлення CR2025 (3V, 210 маг, якого вистачає мінімум на три роки, розрахунковий час - 5 років.
Настійно рекомендуємо не носити цей брелок-мітку разом з ключами або брелок автосигналізації. У разі нероздільної носіння серйозно погіршуються протирозбійною властивості іммобілайзера. Для носіння брелоків в комплекті передбачений спеціальний шкіряний чохол.
Розміри брелока-мітки усього 47,5 x 26 x 4,5 мм. Конструкція і мініатюрність брелока забезпечують його комфортне, приховане носіння навіть у легкому одязі. У разі необхідності брелок легко відкривається ножем: з кута, протилежного отвору, є спеціальний проріз

Біпер і монтажний набір

Біпер іммобілайзера призначений для індикації режимів програмування та попередження про відсутність зв'язку. Однак біпер підключати не обов'язково. Також можна замінити біпер на світлодіод, і вивести цей світлодіод на панель автомашини.

Характеристики - Іммобілайзер Pandect IS-577


Загальні
Категория Іммобілайзери

Встановити автосигналізацію у Києві можна у нашому інсталяційному центрі. Ми є сертифікованим центром Starline, Pandora. Наші спціалісти пройшли спеціальне навчання та мають сертифікати.

text_amid_reviews Іммобілайзер Pandect IS-577


Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
Captcha