МИ ПРАЦЮЄМО! ЗАМОВЛЯЙ ОНЛАЙН!

Камера заднього виду Gazer CC100 універсальна

Модель: CC100-01
Виробник: GAZER
0
In stock
1 787 грн.
Знайшли дешевше?

Опис - Камера заднього виду Gazer CC100 універсальна


Автомобільна відеокамера заднього виду Gazer CC100 є універсальною і призначена для установки в будь-який автомобіль. Кріплення відеокамери виконано у вигляді майданчика, яку можна закріпити як на 3М скотч, так і за допомогою гвинтів. Кут нахилу камери можливо відрегулювати, зафіксувавши її в необхідному положенні. На зображенні виводиться паркувальна розмітка, що допомагає оцінити відстань до перешкод при русі автомобіля назад.

Автомобільна відеокамера заднього виду Gazer CC100 - це універсальне і доступне рішення для організації системи відеопарковкі в будь-якому виді транспорту. Відеокамера Gazer CC100 має універсальне кріплення з можливістю зміни кута нахилу камери, і призначена для установки в задній частині кузова автомобіля. При підключенні відеокамери Gazer CC100 до автомобільного монітора Gazer, дзеркала заднього виду з вбудованим монітором Gazer або до іншого дисплею в салоні авто, водій отримує можливість контролювати відстань до перешкод позаду автомобіля при русі заднім ходом.

Автомобільна відеокамера Gazer СС100 використовує сенсор CMOS 1/4 "останнього покоління, який інженери Gazer спеціально налаштували для роботи в умовах низької освітленості. Так, деякі настройки рівня кольоровості і чутливості були змінені для того, щоб отримати максимально якісне зображення в темний час доби, в умовах поганої видимості, під час дощу або туман.

Відеокамера заднього виду Gazer CC100 формує відеосигнал в стандарті PAL. На відміну від стандарту NTSC, стандарт PAL дозволяє відеокамері заднього виду отримати більший кут огляду по вертикалі і, отже, по діагоналі. Це пов'язано з технічними особливостями відеокамери заднього виду. Розміри корпусу камери дуже обмежені, внаслідок чого відеокамера при формуванні відеосигналу не використовує додаткової обробки, а формує зображення необхідного розміру безпосередньо з сенсора. З огляду на, що відеосигнал PAL має 576 горизонтальних рядків, а відеосигнал NTSC - 480 рядків, при використанні стандарту PAL зображення більше за висотою. Отже, більше об'єктів потрапляє в видиму зону, що дуже важливо для відеокамери заднього виду.

Автомобільна відеокамера Gazer CC100 має лінзу з широким кутом огляду 170 °, що дозволяє отримати максимальний огляд позаду автомобіля. При цьому, об'єкти на зображенні у верхній і нижній частині виглядають закругленими в зв'язку з оптичними властивостями лінзи. У відеокамері заднього виду Gazer CC100 лінії паркувальної розмітити, які дозволяють більш точно контролювати відстань автомобіля до перешкод, точно повторюють форму об'єктів, які виглядають закругленими на зображенні від відеокамери з широким кутом огляду. Таким чином, водій зможе максимально коректно і точно визначити відстань до перешкод при різних умовах паркування. Відеокамера для автомобіля Gazer CC100 передає зображення в дзеркальному вигляді - таким чином, водій сприймає відео на моніторі так само, як при перегляді в дзеркало заднього виду.

Автомобільна відеокамера Gazer CC100 має ступінь захисту IP67, що має на увазі повну захищеність корпусу від попадання всередину пилу і вологи.

Автомобільна відеокамера заднього виду Gazer CC100 комплектується спеціальним блоком комутації та управління, який дозволяє підключити не тільки відеокамеру, а й монітор Gazer або дзеркало заднього виду з вбудованим монітором Gazer. Таким чином, даний блок дозволяє встановити систему відеопарковкі - камеру заднього виду і пристрій відображення. Живлення відеокамери підключається не від ліхтаря заднього ходу, а безпосередньо від запобіжного блоку бортової мережі автомобіля через блок з реле і LC-фільтром. Такий тип підключення дозволяє уникнути перешкод на зображенні відеокамери і монітора, які можуть статися під час з'єднання харчування камери до ліхтаря заднього ходу автомобіля. Блок комутації автомобільної відеокамери Gazer CC100 отримує лише керуючий сигнал від ліхтаря заднього ходу, який дозволяє включити реле і подати харчування одночасно на камеру заднього виду і монітор в салоні авто. Блок управління і комутації відеокамери Gazer CC100 має всі необхідні компоненти і роз'єми для підключення системи відеопарковкі. Довжина проводів розрахована для легкового автомобіля і дозволяє встановити монітор навіть у верхній частині салону, наприклад, біля дзеркала заднього виду, або підключити дзеркало заднього виду з монітором Gazer.

Автомобільні камери заднього виду Gazer серії CC100-xxx для установки замість плафона підсвічування номерного знака в різні моделі автомобілів побудовані на базі автомобільної відеокамери Gazer CC100, і відрізняються корпусом плафона підсвічування, в який інтегрована відеокамера Gazer CC100.

Характеристики - Камера заднього виду Gazer CC100 універсальна


Камери заднього виду
Виробник Gazer
Ефективних пікселів 720x576
Кут огляду 170 °
Сенсор CMOS
Система PAL
Загальні
Категория Камери заднього виду
Тип Універсальні
Гарантія 12 місяців

Встановити камеру заднього або переднього виду можна, в нашому установчому центрі. Наші фахівці допоможуть вибрати правильну модель камери, а наші установники її професійно встановлять.

text_amid_reviews Камера заднього виду Gazer CC100 універсальна


Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
Captcha