Комплект ксенону ProLumen H16 35Вт 4300К, 4500К, 6000К


2 990 грн.
Немає в наявності

Опис Комплект ксенону ProLumen H16 35Вт 4300К, 4500К, 6000К


Ксенонові лампи ProLumen присутні на ринку вже понад 10 років. За цей час вони підтвердили високу надійність роботи і гідну якість виготовлення. Відмінною особливістю Ламп ProLumen є застосування силіконового морозостійкого герметика, а також проводи з подвійною ізоляцією. Завдяки високому контролю якості, відсоток браку складає менше 1%.
Звертаємо Вашу увагу, що оригінальні ксенонові лампи ProLumen комплектуються проводами червоного кольору, з фірмовими ярликами торгової марки.

Ультратонкі блоки розпалу компанія ProLumen розробляла в тісній співпраці з таким грандом в технологіях автомобільного світла, як компанія Phillips. Блок розпалу базується на базі мікросхеми Phillips THD 4715X. Завдяки застосуванню новітніх технологій і ряду нововведень, одним з яких є застосування в мікросхемі підсилювальних каскадів 1-го і 2-го рівня з контролером управління, вдалося значно зменшити розміри блоку розпалу. Невеликий блок розпалу з легкістю поміщається в самих обмежених підкапотних просторах, а також під пластиком мотоцикла. Варто відзначити, що високовольтний трансформатор винесено окремим модулем. Таке рішення підвищує надійність блоку і гарантує її стабільну роботу.

C даними комплектом ксенону можлива поставка блоків розпалу як без функції обманки, так і з функцією обманки, необхідної для коректної роботи з бортовим комп'ютером, який здатний визначати несправність лампи.

Комплектація:

  • Ксенонові лампи ProLumen - 2 шт.
  • Блоки розпалу (баласти) ProLumen - 2 шт.
  • Комплект кріплення.
  • Необхідна для підключення комутація.
Тип лампи H16
Колірна температура 4300К,4500К,6000К
Споживана потужність 35 Вт
Робоча напруга 9-16 В
Гарантія 12 місяців
Обманка опція
Вид Комплекти ксенону
Категория Ксенон

Ще не було питань.

Leave a review  ↓
 
Nobody has left any reviews.