Комплект ксенону H3 ProLumen WC 35Вт 4300К, 4500К, 6000К (з обманкою)


3 072 грн.
Немає в наявності

Опис Комплект ксенону H3 ProLumen WC 35Вт 4300К, 4500К, 6000К (з обманкою)


Ксенонові лампи ProLumen присутні на ринку вже більше 4 років. За цей час вона підтвердили високу надійність роботи і гідну якість виготовлення. Відмінною особливістю Ламп ProLumen є застосування силіконового морозостійкого герметика, а також проводи з подвійною ізоляцією. Завдяки високому контролю якості, відсоток браку складає менше 1%.
Звертаємо Вашу увагу, що оригінальні ксенонові лампи ProLumen комплектуються проводами червоного кольору, з фірмовими ярликами торгової марки.

Ультратонкі блоки розпалу компанія ProLumen розробляла в тісній співпраці з таким грандом в технологіях автомобільного світла, як компанія Phillips. Блок розпалу базується на базі мікросхеми Phillips THD 4715X. Завдяки застосуванню новітніх технологій і ряду нововведень, одним з яких є застосування в мікросхемі підсилювальних каскадів 1-го і 2-го рівня з контролером управління, вдалося значно зменшити розміри блоку розпалу. Невеликий блок розпалу з легкістю поміщається в самих обмежених підкапотних просторах, а також під пластиком мотоцикла. Варто відзначити, що високовольтний трансформатор винесено окремим модулем. Таке рішення підвищує надійність блоку і гарантує її стабільну роботу.

C даними комплектом ксенону можлива поставляються блоки розпалу з функцією "обманки", необхідної для коректної роботи з бортовим комп'ютером, який здатний визначати несправність лампи. Імітуючи необхідне значення опору, що відповідає галогенною лампи, виконується недопущення появи помилки несправності лампи.

Комплектація:

  • Ксенонові лампи H3 ProLumen - 2 шт.
  • Блоки розпалу ксенону (баласти) ProLumen WC з обманкою - 2 шт.
  • Комплект кріплення.
  • Необхідна для підключення комутація.
Тип лампи H3
Колірна температура 4300К,4500К,6000К
Споживана потужність 35 Вт
Робоча напруга 9-16 В
Гарантія 12 місяців
Обманка Є
Вид Комплекти ксенону
Категория Ксенон

Ще не було питань.

Leave a review  ↓
 
Nobody has left any reviews.