Комплект ксенону H7 ProLumen WC 35Вт 4300К, 4500К, 6000К (з обманкою)


3 150 грн.
Немає в наявності

Опис Комплект ксенону H7 ProLumen WC 35Вт 4300К, 4500К, 6000К (з обманкою)


Ксенонові лампи ProLumen присутні на ринку вже понад 10 років. За цей час вона підтвердили високу надійність роботи і гідну якість виготовлення. Відмінною особливістю Ламп ProLumen є застосування силіконового морозостійкого герметика, а також проводи з подвійною ізоляцією. Завдяки високому контролю якості, відсоток браку складає менше 1%.
Звертаємо Вашу увагу, що оригінальні ксенонові лампи ProLumen комплектуються проводами червоного кольору, з фірмовими ярликами торгової марки.

Ультратонкі блоки розпалу компанія ProLumen розробляла в тісній співпраці з таким грандом в технологіях автомобільного світла, як компанія Phillips. Блок розпалу базується на базі мікросхеми Phillips THD 4715X. Завдяки застосуванню новітніх технологій і ряду нововведень, одним з яких є застосування в мікросхемі підсилювальних каскадів 1-го і 2-го рівня з контролером управління, вдалося значно зменшити розміри блоку розпалу. Невеликий блок розпалу з легкістю поміщається в самих обмежених підкапотних просторах, а також під пластиком мотоцикла. Варто відзначити, що високовольтний трансформатор винесено окремим модулем. Таке рішення підвищує надійність блоку і гарантує її стабільну роботу.

C даними комплектом ксенону можлива поставляються блоки розпалу з функцією "обманки", необхідної для коректної роботи з бортовим комп'ютером, який здатний визначати несправність лампи. Імітуючи необхідне значення опору, що відповідає галогенною лампи, виконується недопущення появи помилки несправності лампи.

Комплектація:

  • Ксенонові лампи H7 ProLumen - 2 шт.
  • Блоки розпалу ксенону (баласти) ProLumen WC з обманкою - 2 шт.
  • Комплект кріплення.
  • Необхідна для підключення комутація.
Тип лампи H7
Колірна температура 4300К,4500К,6000К
Споживана потужність 35 Вт
Робоча напруга 9-16 В
Гарантія 12 місяців
Обманка Є
Вид Комплекти ксенону
Категория Ксенон

Ще не було питань.

Leave a review  ↓
 
Nobody has left any reviews.