Ксенонова лампа Philips D2R 85126XV2S1 X-tremeVision gen2 +150% (блістер)

1 914 грн.
Є в наявності

Опис Ксенонова лампа Philips D2R 85126XV2S1 X-tremeVision gen2 +150% (блістер)


Інженери компанії Philips ніколи не зупиняються на досягнутих результатах і ось вже представлено друге покоління легендарних ламп серії X-tremeVision. Ксенонові лампи D2R Philips 85126XV2S1 лінійки X-treme Vision 2gen (другого покоління) для цоколя D2R оснащуються технологією Philips Xenon, завдяки якій світло лампи має більш довгий промінь, а загальна видимість на 150% вище, ніж у стандартної ксенонової лампи. З такими лампами ви завжди будете на крок попереду потенційно підстерігають небезпеки на неосвітлених дорогах. Навіть найвимогливіші водії високо оцінять дані лампи, адже вони висвітлюють кожну нерівність і перешкоду, будь дорожній знак, практично заглядають в поворот, і все це може відбуватися при самих несприятливих погодних умовах. Лампи D2R Philips серії X-tremeVision gen2 (другого покоління) ніколи не підведуть вас на дорозі!

Маючи колірну температуру 4800К ксенонові лампи D2R X-treme Vision 2gen (другого покоління) світять приємним яскравим білим кольором, який оптимальний для людського ока і не додає очам зайвої втоми при тривалих поїздках. Якісний світло вашого автомобіля - запорука безпеки, адже чим раніше ви побачите перешкоду на дорозі, тим швидше піде реакція. Лампи X-treme Vision 2gen (другого покоління) допоможуть побачити навіть самі неосвітлені ділянки узбіччя і дорожнього полотна.

Також інженери Philips подбали про водіїв зустрічних автомобілів, адже засліплений водій зустрічного автомобіля становить найбільшу небезпеку на дорозі. Для виключення такого засліплення у ксенонових ламп D2R X-treme Vision 2gen (другого покоління) застосована технологія прецизійного (точного) вигину дуги з вирівнюванням 150-300 мкм. Це гарантує освітлення тільки дорожнього полотна, а не око зустрічних водіїв.

Ну і звичайно ж лампи лампи X-treme Vision 2gen (другого покоління) зберегли високу надійність, оскільки при їх виготовленні використовуються тільки найсучасніші й перевірені матеріали і технології. Вся продукція проходить ретельне тестування, контроль і сертифікацію (ISO 9001, ISO 14001 і QSO 9000) для відповідності серйозним вимогам ECE.

Тип лампи D2R
Колірна температура 4800К
Номер виробника 85126XV2S1
Світловий потік 3650 Лм
Застосування ближнє,дальнє
Країна виробник Німеччина
Потужність лампи 35 Вт
Термін служби 2500 годин
Гарантія 12 місяців
Ціна за 1 шт.
Вид Ксенонові
Категория Ксенонові лампи

Ще не було питань.

Leave a review  ↓