Ксенонова лампа Philips D2S 85122WHV2C1 WhiteVision gen2

1 756 грн.
Немає в наявності

Опис Ксенонова лампа Philips D2S 85122WHV2C1 WhiteVision gen2


Для любителів насиченого білого світла фар головного світла, компанія Philips підготувала друге покоління (gen2) ксенонових ламп D2S серії WhiteVision. Ксенонові лампи D2S Філіпс 85122WHV2C1 серії WhiteVision gen2 (другого покоління) для цоколя D2S зберегли від попередника своє головне достоїнство, а саме колірну температуру світла 5000К. Саме така колірна температура забезпечує світіння ксенонових ламп чітким білим світлом, максимально схожим зі світлодіодними (LED) лампами головного світла. Ця особливість дозволить їх використовувати в поєднанні зі світлодіодними джерелами світла, при цьому їх колір практично не буде відрізнятися. Такий світ буквально розсіює темряву неосвітлених доріг і максимально контрастно виділяє всі нерівності, перешкоди, розмітку та знаки на дорозі. З лампами WhiteVision gen2, які мають відносно високу колірну температуру забезпечується комфортна їзда без перевтоми очей, адже вам не доводиться постійно придивлятися і вдивлятися в далечінь.

Друге покоління ксенонових ламп D2S серії WhiteVision забезпечує більшу інтенсивність білого світла. Високоякісний світло дозволяє поліпшити видимість на 120% в порівнянні зі стандартною ксеноновою лампою.

Philips турбується не тільки про безпеку своїх клієнтів, але також і про безпеку зустрічних автомобілістів, оскільки лампи WhiteVision другого покоління не засліплюють зустрічний транспорт. Незважаючи на високу яскравість світла, лампи WhiteVision gen2 допускаються до експлуатації на європейських дорогах і відповідають жорстким стандартам ECE.

Тип лампи D2S
Колірна температура 5000К
Номер виробника 85122WHV2C1
Світловий потік 3200 Лм
Застосування ближнє,дальнє
Країна виробник Німеччина
Потужність лампи 35 Вт
Термін служби 2500 годин
Гарантія 12 місяців
Ціна за 1 шт.
Вид Ксенонові
Категория Ксенонові лампи

Ще не було питань.

Leave a review  ↓