Ксенонова лампа D3S Philips 42403VIS1 Vision (блістер)

2 739 грн.
Є в наявності

Опис Ксенонова лампа D3S Philips 42403VIS1 Vision (блістер)


Завдяки новій технології лампа D3S Philips 42403VIS1 з лінійки Xenon Vision для цоколя D3S підходить для заміни одного перегорілої лампи і поєднується за кольором з лампою, встановленої в іншій фарі. Це ідеальний і економічний варіант для заміни!

 • Лампа D3S Xenon Vision відповідає за кольором незамененной ксенонової лампи
  Завдяки новій технології лампа Philips Xenon Vision підходить для заміни одного перегорілої лампи і поєднується за кольором з лампою, встановленої в іншій фарі. Xenon Vision це ідеальне рішення для заміни використаної лампи
 • Послідовна заміна
  Завдяки спеціальній технології ви можете виконати послідовну заміну ламп у фарах на лампи Xenon Vision, підбираючи відповідну колірну температуру. Це самий економічний вибір для заміни!
 • Всі великі виробники автомобілів віддають перевагу ламп Philips
  Вже протягом 100 років компанія Philips залишається в авангарді автомобільного освітлення, впроваджуючи технологічні інновації, які згодом стають стандартом для всієї галузі. Сьогодні кожен другий автомобіль в Європі і кожен третій у світі оснащені світловим обладнанням Philips.
 • Удостоєний нагород виробник автомобільних ламп
  Наші лампи часто отримують нагороди від експертів в автомобільній галузі.
 • Компанія Philips розробник технології Xenon HID
  Лампи Xenon HID (High Intensity Discharge розряд високої інтенсивності) виробляють в два рази більше світла, забезпечуючи кращу видимість на дорозі у будь-яких умовах. В ході досліджень було виявлено, що інтенсивний білий світло ламп Xenon HID, схожий з денним світлом, що допомагає водіям зберігати концентрацію уваги і швидше реагувати на перешкоди і дорожні знаки, ніж при використанні традиційних ламп.
 • Автомобільні лампи Philips відрізняються високою стійкістю до УФ-випромінювання
  Розроблене спеціальне Philips покриття охороняє фари від шкідливого ультрафіолетового випромінювання, що робить кварцове скло Philips ідеальним варіантом для всіх умов водіння і гарантує його довговічність.
 • Ми дотримуємося високі стандарти якості, встановлені нормами ECE
  Philips Automotive пропонує кращі у класі продукти і послуги на ринку оригінальних комплектуючих і післяпродажного обслуговування автомобілів. Наші продукти виробляються з високоякісних матеріалів і відповідають найвищим стандартам, щоб забезпечити максимальну безпеку і комфортне водіння для автомобілістів. Вся продукція проходить ретельне тестування, контроль і сертифікацію (ISO 9001, ISO 14001 і QSO 9000) у відповідності з найвищими вимогами ECE.
Тип лампи D3S
Колірна температура 4600К
Номер виробника 42403VIS1
Світловий потік 3200 Лм
Застосування ближнє,дальнє
Країна виробник Німеччина
Потужність лампи 35 Вт
Термін служби 2500 годин
Гарантія 12 місяців
Вид Ксенонові
Категория Ксенонові лампи

Ще не було питань.

Leave a review  ↓
 
Nobody has left any reviews.