МИ ПРАЦЮЄМО! ЗАМОВЛЯЙ ОНЛАЙН!

Автотовари виробника Mlux

Ксенонові лампи для фар останнім часом стали особливо популярними, зокрема автовласники вважають за краще використовувати марку ксенон MLux. Незважаючи на поширення галогенних ламп, які використовуються у фарах автомобілів, їх технічні параметри не дозволяють водієві почуватися максимально комфортно на дорозі, особливо у темну пору доби. Якість освітлення, дальність світлового потоку, термін експлуатації таких ламп далеко не ідеальні. Всі перелічені недоліки перестають бути актуальними, коли мова заходить про ксенон MLux, кожен параметр яких на порядок вищий, ніж у галогенних аналогів.

Лампа ксенон MLux потужністю 35 Вт-50 Вт забезпечує:

  • світловий потік від 2000 до 3800 Лм;
  • колірну температуру до 12000К;
  • термін експлуатації до 3000 годин.

Навіть якщо порівнювати ксенон MLux з іншими аналогічними лампами, за всіма характеристиками він виграє у 2-3 рази як мінімум.

Можливість легкої установки у будь-якому необхідному місці
Є у MLux xenon і інші переваги, до яких можна віднести безпроблемну установку на будь-який вид автомобіля. Для того, щоб поставити, наприклад, MLux Led, нічого переробляти в транспортному засобі не потрібно. Система установки передбачає виконання будь-яких складних операцій, тому всі маніпуляції відбуваються максимально швидко і легко.

Ксенонові лампи MLux D2S можуть бути встановлені як у звичайні фари, так і в протитуманні в залежності від підібраної колірної температури. Важливо, що й значення даного параметра становить 6000К, такий ксенон навряд чи підійде, оскільки світло, випромінюваний ним, буде дуже комфортним сприйняття людським оком. Взагалі, біксенон MLux, яскравість світіння якого перевищує показник 6000К, бажано використаний тільки в естетичних цілях.

Ідеальна якість ксенону MLux
Якість ксенон MLux піддається суворому контролю ще на виробництві, крім якого проводяться ретельні лабораторні дослідження. Відмова у роботі, як показує статистика, демонструється лише в одному відсотку випадків. Більш того, виробник настільки впевнений як свою продукцію, що надає покупцям дворічну гарантію на ксенонові лампи MLux.

У нашій країні представлено чимало сервісних центрів цієї компанії, як і пропозицій продажу таких виробів. Покупцеві залишається лише вибирати, де вигідніше купити ксенон MLux в Україні та отримати при цьому оригінальний товар, якість якого не викликає сумніву, а відповідність підтверджується всіма необхідними документами.


Перехідник для ксенонових ламп H1 - Mlux 0400 Ford Mondeo
Перехідник для ксенонових ламп H1 - Mlux 0420 Ford Mondeo
Перехідник для ксенонових ламп H7 - Mlux 0410 Ford Mondeo
Перехідник для ксенонових ламп H7 - Mlux 0460 Audi A6L
Перехідник для ксенонових ламп H7 - Mlux 0470 Volvo