Мультимедійний відеоінтерфейс Gazer VC500-HONDA/EX (HONDA)

12 200 грн.
Немає в наявності

Опис Мультимедійний відеоінтерфейс Gazer VC500-HONDA/EX (HONDA)


Відео інтерфейс Gazer VC500-HONDA/EX дозволяє підключити до штатного головного пристрою Honda Link system автомобіля Honda: Accord Crosstour, Pilot починаючи з 2012 року випуску, такі відео джерела, як камера заднього виду камера переднього огляду, система кругового огляду та інше необхідне відео обладнання. Будь-які три з цих опцій додасться в ваш автомобіль Honda при установці інтерфейсу Gazer VC500-HONDA/EX, при цьому оригінальна мультимедійна система вашого автомобіля буде працювати в штатному режимі.

МОЖЛИВОСТІ ТА ПЕРЕВАГИ

Ключова перевага відео інтерфейсу Gazer VC500-HONDA/EX - це можливість підключити три додаткові джерела відео на головний пристрій вашого Honda. Як правило, мультимедійна штатна система Honda Link system не дає можливості підключити неоригінальні аудіо системи, такі як камера заднього або переднього виду, система кругового огляду. У деяких випадках на штатному головному пристрої немає ніяких роз'ємів для підключення. Але якщо у вашому Honda автовиробником вже встановлений дисплей - цілком логічно використовувати його для виведення необхідного вам відео. За допомогою інтерфейсу Gazer VC500-HONDA/EX можливе підключення двох аналогових відео сигналів до штатної мультимедійної системи і виведення зображення на оригінальний дисплей автомобіля.

При установці відео інтерфейсу Gazer VC500-HONDA/EX можливо підключити додаткові асистенти безпеки - камеру заднього виду, камера переднього огляду, систему кругового огляду, а так само отримати функцію промальовування траєкторії руху автомобіля під час паркування, відображення оригінального парктроника на зображенні з камер. Два додаткових відео входу дозволять підключити до оригінальної мультимедійної системи Honda Link system відеореєстратор або інші відео джерела.

УСТАНОВКА І УПРАВЛІННЯ

Установка і підключення мультимедійного інтерфейсу Gazer VC500-HONDA/EX проводиться за принципом Plug&Play (Pin-to-Pin), без пошкоджень оригінальної проводки Honda. Відео інтерфейс встановлюється за дисплеєм автомобіля, підключається до мультимедійної системи і CAN шині за допомогою оригінального кабелю. При активації інтерфейсу відбувається перемикання режиму роботи мультимедійної системи, на екран автомобіля виводиться зображення відео інтерфейсу Gazer VC500-HONDA/EX.

Активація мультимедійного інтерфейсу Gazer і перемикання відео джерел виконується штатної кнопкою автомобіля (NAVI, TEL, Voice), або додаткової зовнішньої кнопкою з комплекту поставки (якщо у Honda немає оригінальної кнопки управління навігацією. Режим камери заднього виду або кругового огляду активується автоматично при кожному включенні задньої передачі.

ПІДКЛЮЧЕННЯ КАМЕР, СИСТЕМИ КРУГОВОГО ОГЛЯДУ, ПАРКУВАЛЬНОГО АСИСТЕНТА

Відео інтерфейс Gazer VC500-HONDA/EX дозволять підключити і використовувати такі важливі системи безпеки, як камера заднього виду, система кругового огляду, а так само паркувальний асистент.

При установці камери заднього виду або системи кругового огляду Gazer на зображенні показана траєкторія руху Honda (функція IPAS) - паркувальні лінії будуть вказувати напрямок руху автомобіля в залежності від повороту рульового колеса.

Якщо в автомобілі встановлений оригінальний паркувальний асистент - інформація з нього буде так же відображати одночасно з зображенням або камери кругового огляду (функція PDC). Якщо ваш автомобіль не оснащений оригінальними парктроник, ви можете встановити паркувальний асистент Gazer - мультимедійний інтерфейс Gazer VС500 відобразить інформацію з неї точно так само, як з заводської системи.

Максимальний рівень безпеки при парковці і русі в обмеженому просторі надасть система кругового огляду Gazer, показавши зображення навколо всього автомобіля в ракурсі "вигляд зверху", без сліпих зон і затримок. Наприклад парковка біля високих бордюрів, рух по вузькому мосту, або маневри серед невисоких стовпчиків або клумб стануть зовсім комфортними та безпечними як для пішоходів, так і для вашого Honda. Дана система також виконує функцію автомобільного реєстратора та системи охоронного відеоспостереження, записуючи відео не тільки при русі, але так само і у припаркованому автомобілі по сигналу від датчика удару.

ПІДКЛЮЧЕННЯ ДОДАТКОВИХ ДЖЕРЕЛ ВІДЕО

Відео інтерфейс Gazer VC500-HONDA/EX дозволяє підключити не тільки камеру заднього виду, але і два додаткових джерела відео до мультимедійної системи Honda Link system. Ви можете підключити відеореєстратор і камеру переднього огляду, або будь-яку іншу комбінацію з двох відео джерел. Активація і перемикання даними джерелами здійснюється натисканням кнопки, а відео від камери заднього виду або системи кругового огляду буде виводиться на дисплей Honda автоматично при включенні задньої передачі.

VС500-C/S

Тип підключення:

Plug&Play (LVDS)

Підключення тач-панелі*:

Опціональна тач-панель 6,5"g

Підключення аудіо:

Оригінальні динаміки або AUX

IPAS:

+

PDC:

-

RGB вхід:

-

Перемикання режимів*:

Оригінальна кнопка / Включення при задньої передачі

Комплектація:

Підключення камери заднього виду:

+

Підключення камери переднього виду:

+

Кількість AV входів:

3х Video-in (тільки відео)

Коментарі:

Сумісні з 8" (окремим) дисплеєм без оригінальної тач-панелі.

* Залежить від моделі авто

Honda Accord,Crosstour,Pilot

Ще не було питань.

Leave a review  ↓
 
Nobody has left any reviews.