МИ ПРАЦЮЄМО! ЗАМОВЛЯЙ ОНЛАЙН!

Мультимедійний відеоінтерфейс Gazer VC500-HONDA/IN (HONDA)

Модель: VC500-HONDA/IN
Виробник: GAZER
0
Немає в наявності
13 920 грн.
Знайшли дешевше?

Опис - Мультимедійний відеоінтерфейс Gazer VC500-HONDA/IN (HONDA)


Відео інтерфейс Gazer VC500-HONDA/IN дозволяє підключити до штатного головного пристрою Honda Link All-in-one system автомобіля Honda CR-V починаючи з 2012 року випуску, такі відео джерела, як камера заднього виду камера переднього огляду, система кругового огляду та інше необхідне відео обладнання. Будь-які три з цих опцій додасться в ваш автомобіль Honda при установці інтерфейсу Gazer VC500-HONDA/IN, при цьому оригінальна мультимедійна система вашого автомобіля буде працювати в штатному режимі.

При установці відео інтерфейсу Gazer VC500-HONDA/IN можливо підключити додаткові асистенти безпеки - камеру заднього виду, камера переднього огляду, систему кругового огляду, а так само отримати функцію промальовування траєкторії руху автомобіля під час паркування. Два додаткових відео входу дозволять підключити до оригінальної мультимедійної системи Honda Link All-in-one system відеореєстратор або інші відео джерела.

Входи: 2x Video in, 1x Camera in (RCA).

Доступні функції:

  • функція промальовування траєкторії руху передньої/задньої камери IPAS;
  • функція відображення інформації оригінальних датчиків паркування PDC;
  • підключення до оригінального головного пристрою автомобіля - Plug&Play або з підключенням до панелі оригінального дисплея;
Підходить для автомобілів:

Honda: CR-V

Рік випуску: 2012+
Система: Honda Link All-in-one system
Роз'єм: no connector
Підключення: Bord insertion
Управління: оригінальна тач-панель

Кнопки управління вертикально зліва від дисплея.

В комплект входить: центральний блок, повний комплект проводів для підключення.

МОЖЛИВОСТІ ТА ПЕРЕВАГИ

Ключова перевага відео інтерфейсу Gazer VC500 - це можливість підключити три додаткові джерела відео на головний пристрій вашого автомобіля. Як правило, мультимедійна штатна система не дає можливості підключити неоригінальні аудіо системи, такі як камера заднього або переднього виду, система кругового огляду. У деяких випадках на штатному головному пристрої немає ніяких роз'ємів для підключення. Але якщо у вашому автомобілі автовиробником вже встановлений дисплей - цілком логічно використовувати його для виведення необхідного вам відео. За допомогою інтерфейсу Gazer VC500 можливе підключення двох аналогових відео сигналів до штатної мультимедійної системи і виведення зображення на оригінальний дисплей автомобіля.

При установці відео інтерфейсу Gazer VC500 можливо підключити додаткові асистенти безпеки - камеру заднього виду, камера переднього огляду, систему кругового огляду, а так само отримати функцію промальовування траєкторії руху автомобіля під час паркування, відображення оригінального парктроника на зображенні з камер. Два додаткових відео входу дозволять підключити до оригінальної мультимедійної системи відеореєстратор або інші відео джерела.

УСТАНОВКА І УПРАВЛІННЯ

Установка і підключення мультимедійного інтерфейсу Gazer VC500 проводиться за принципом Plug&Play (Pin-to-Pin), без пошкоджень оригінальної проводки автомобіля. Відео інтерфейс встановлюється за дисплеєм автомобіля, підключається до мультимедійної системи з допомогою оригінального кабелю. При активації інтерфейсу відбувається перемикання режиму роботи мультимедійної системи, на екран автомобіля виводиться зображення відео інтерфейсу Gazer VC500.

ПІДКЛЮЧЕННЯ КАМЕР, СИСТЕМИ КРУГОВОГО ОГЛЯДУ, ПАРКУВАЛЬНОГО АСИСТЕНТА

Відео інтерфейс Gazer VC500 дозволять підключити і використовувати такі важливі системи безпеки, як камера заднього виду, система кругового огляду, а так само паркувальний асистент.

При установці камери заднього виду або системи кругового огляду Gazer на зображенні показана траєкторія руху автомобіля (функція IPAS) - паркувальні лінії будуть вказувати напрямок руху автомобіля в залежності від повороту рульового колеса.

Якщо в автомобілі встановлений оригінальний паркувальний асистент - інформація з нього буде так же відображати одночасно з зображенням або камери кругового огляду (функція PDC). Якщо ваш автомобіль не оснащений оригінальними парктроник, ви можете встановити паркувальний асистент Gazer - мультимедійний інтерфейс Gazer VС500 відобразить інформацію з неї точно так само, як з заводської системи.

Максимальний рівень безпеки при парковці і русі в обмеженому просторі надасть система кругового огляду Gazer, показавши зображення навколо всього автомобіля в ракурсі "вигляд зверху", без сліпих зон і затримок. Наприклад парковка біля високих бордюрів, рух по вузькому мосту, або маневри серед невисоких стовпчиків або клумб стануть зовсім комфортними та безпечними як для пішоходів, так і для вашого Honda. Дана система також виконує функцію автомобільного реєстратора та системи охоронного відеоспостереження, записуючи відео не тільки при русі, але так само і у припаркованому автомобілі по сигналу від датчика удару.

ПІДКЛЮЧЕННЯ ДОДАТКОВИХ ДЖЕРЕЛ ВІДЕО

Відео інтерфейс Gazer VC500 дозволяє підключити не тільки камеру заднього виду, але і два додаткових джерела відео до мультимедійної системи автомобіля. Ви можете підключити відеореєстратор і камеру переднього огляду, або будь-яку іншу комбінацію з двох відео джерел. Активація і перемикання даними джерелами здійснюється натисканням кнопки, а відео від камери заднього виду або системи кругового огляду буде виводиться на дисплей автоматично при включенні задньої передачі.

Характеристики - Мультимедійний відеоінтерфейс Gazer VC500-HONDA/IN (HONDA)


Марка автомобіля
Honda CR-V

text_amid_reviews Мультимедійний відеоінтерфейс Gazer VC500-HONDA/IN (HONDA)


Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
Captcha