Мультимедійний відеоінтерфейс Gazer VC500-TYT/ENT (Toyota)

12 878 грн.
Немає в наявності

Опис Мультимедійний відеоінтерфейс Gazer VC500-TYT/ENT (Toyota)


Відео інтерфейс для підключення камери заднього/переднього виду, системи кругового огляду з функцією охоронного відеоспостереження, відеореєстратори.

Входи: 2x Video in, 1x Camera in (RCA).

Відеовихід: безпосереднє підключення до оригінального монітора автомобіля. Автоматичне перемикання в режим камери заднього виду при включенні задньої передачі. Перемикання відеовходів окремою кнопкою. Всі функції оригінального головного пристрою автомобіля працюють у штатному режимі.


Доступні функції:

  • перемикання режимів - оригінальної кнопкою авомобиля (Navi, Mute, Voice і ін);
  • функція промальовування траєкторії руху передньої/задньої камери IPAS;
  • функція відображення інформації оригінальних датчиків паркування PDC;
  • підключення до оригінального головного пристрою автомобіля - Plug&Play або з підключенням до панелі оригінального дисплея;
Підходить для автомобілів:

Toyota: Corolla, Camry, Prado, RAV4, Land Cruiser 200, Tacoma, Hilux, Highlander

Plug&Play (LVDS), original speakers

МОЖЛИВОСТІ ТА ПЕРЕВАГИ

Ключова перевага відео інтерфейсу Gazer VC500 - це можливість підключити три додаткові джерела відео на головний пристрій вашого автомобіля. Як правило, мультимедійна штатна система не дає можливості підключити неоригінальні аудіо системи, такі як камера заднього або переднього виду, система кругового огляду. У деяких випадках на штатному головному пристрої немає ніяких роз'ємів для підключення. Але якщо у вашому автомобілі автовиробником вже встановлений дисплей - цілком логічно використовувати його для виведення необхідного вам відео. За допомогою інтерфейсу Gazer VC500 можливе підключення двох аналогових відео сигналів до штатної мультимедійної системи і виведення зображення на оригінальний дисплей автомобіля.

При установці відео інтерфейсу Gazer VC500 можливо підключити додаткові асистенти безпеки - камеру заднього виду, камера переднього огляду, систему кругового огляду, а так само отримати функцію промальовування траєкторії руху автомобіля під час паркування, відображення оригінального парктроника на зображенні з камер. Два додаткових відео входу дозволять підключити до оригінальної мультимедійної системи відеореєстратор або інші відео джерела.

УСТАНОВКА І УПРАВЛІННЯ

Установка і підключення мультимедійного інтерфейсу Gazer VC500 проводиться за принципом Plug&Play (Pin-to-Pin), без пошкоджень оригінальної проводки автомобіля. Відео інтерфейс встановлюється за дисплеєм автомобіля, підключається до мультимедійної системи з допомогою оригінального кабелю. При активації інтерфейсу відбувається перемикання режиму роботи мультимедійної системи, на екран автомобіля виводиться зображення відео інтерфейсу Gazer VC500.

ПІДКЛЮЧЕННЯ КАМЕР, СИСТЕМИ КРУГОВОГО ОГЛЯДУ, ПАРКУВАЛЬНОГО АСИСТЕНТА

Відео інтерфейс Gazer VC500 дозволять підключити і використовувати такі важливі системи безпеки, як камера заднього виду, система кругового огляду, а так само паркувальний асистент.

При установці камери заднього виду або системи кругового огляду Gazer на зображенні показана траєкторія руху автомобіля (функція IPAS) - паркувальні лінії будуть вказувати напрямок руху автомобіля в залежності від повороту рульового колеса.

Якщо в автомобілі встановлений оригінальний паркувальний асистент - інформація з нього буде так же відображати одночасно з зображенням або камери кругового огляду (функція PDC). Якщо ваш автомобіль не оснащений оригінальними парктроник, ви можете встановити паркувальний асистент Gazer - мультимедійний інтерфейс Gazer VС500 відобразить інформацію з неї точно так само, як з заводської системи.

Максимальний рівень безпеки при парковці і русі в обмеженому просторі надасть система кругового огляду Gazer, показавши зображення навколо всього автомобіля в ракурсі "вигляд зверху", без сліпих зон і затримок. Наприклад парковка біля високих бордюрів, рух по вузькому мосту, або маневри серед невисоких стовпчиків або клумб стануть зовсім комфортними та безпечними як для пішоходів, так і для вашого Honda. Дана система також виконує функцію автомобільного реєстратора та системи охоронного відеоспостереження, записуючи відео не тільки при русі, але так само і у припаркованому автомобілі по сигналу від датчика удару.

ПІДКЛЮЧЕННЯ ДОДАТКОВИХ ДЖЕРЕЛ ВІДЕО

Відео інтерфейс Gazer VC500 дозволяє підключити не тільки камеру заднього виду, але і два додаткових джерела відео до мультимедійної системи автомобіля. Ви можете підключити відеореєстратор і камеру переднього огляду, або будь-яку іншу комбінацію з двох відео джерел. Активація і перемикання даними джерелами здійснюється натисканням кнопки, а відео від камери заднього виду або системи кругового огляду буде виводиться на дисплей автоматично при включенні задньої передачі.

Toyota Camry,Corolla,Highlander,Hilux,LC 150 Prado,LC 200,Rav4,Tacoma

Ще не було питань.

Leave a review  ↓
 
Nobody has left any reviews.