Мультимедійний відеоінтерфейс Gazer VC700-CRSL5 (Dodge/Chrysler)

15 239 грн.
Немає в наявності

Опис Мультимедійний відеоінтерфейс Gazer VC700-CRSL5 (Dodge/Chrysler)


Відео інтерфейс Gazer VC700-CRSL5 - це пристрій, що дозволяє підключити до штатного головного пристрою Chrysler 5" system автомобілів Chrysler і Dodge починаючи з 2015 року випуску, такі відео і аудіо джерела, як камера заднього виду камера переднього огляду, система кругового огляду, телевізійний T2 тюнер і іншого аудіо-відео обладнання. Всі ці опції додадуться в ваш Chrysler або Dodge при установці інтерфейсу Gazer VC700-CRSL5, при цьому оригінальна мультимедійна система Chrysler 5" system вашого автомобіля буде працювати в штатному режимі.

При установці відео інтерфейсу Gazer VC700-CRSL5 водій отримує додаткові асистенти безпеки - можливість підключення камери заднього виду, камери переднього огляду, системи кругового огляду, а так само функцію промальовування траєкторії руху автомобіля під час паркування. Два додаткових аудіо-відео входу дозволять підключити до оригінальної мультимедійної системи Chrysler 5" system вашого автомобіля відеореєстратор або будь-які системи розваги, такі як цифровий телевізійний T2 приймач, зовнішній DVD або медіаплеєр, і навіть ігрову приставку або караоке.


Доступні функції:

  • перемикання режимів - оригінальної кнопкою авомобиля (Navi, Mute, Voice і ін);
  • функція промальовування траєкторії руху передньої/задньої камери IPAS;
  • функція відображення інформації оригінальних датчиків паркування PDC;
  • підключення до оригінального головного пристрою автомобіля - Plug&Play або з підключенням до панелі оригінального дисплея;
  • аудіо вихід - через оригінальні динаміки автомобіля / через AUX вхід / зовнішній динамік.
Підходить для автомобілів:

Chrysler: з 2015 р. в.
Dodge: з 2015 р. в.

Рік випуску: 2015+
Система: Chrysler 5" system
Роз'єм: no connector
Підключення: Bord insertion
Управління: оригінальна тач-панель

За 3 кнопки вертикально з кожної сторони від екрану, 5 кнопок пам'яті радіостанцій. Меню в синіх кольорах.

В комплект входить: центральний блок, повний комплект проводів для підключення.

Можливості та переваги

Ключова перевага відео інтерфейсу Gazer VC700 - це можливість підключити додаткові аудіо відео джерела на головний пристрій вашого автомобіля. Як правило, мультимедійна штатна система не дає можливості підключити неоригінальні аудіо-відео системи, такі як камера заднього і переднього виду або систему кругового огляду. У деяких випадках на штатному головному пристрої немає ніяких роз'ємів для підключення додаткових пристроїв. Однак дисплей і аудіо підсилювач в ній вже є, і цілком логічно використовувати оригінальну мультимедійну систему для виводу зображення і при необхідності звуку в салоні автомобіля. З допомогою відео інтерфейсу Gazer можливе підключення аналогових відео і аудіо сигналів до штатної мультимедійної системи і виведення зображення на оригінальний дисплей, а звуку - на оригінальну акустику автомобіля.

При установці відео інтерфейсу Gazer водій отримує додаткові асистенти безпеки - можливість підключення камери заднього виду, камери переднього огляду, системи кругового огляду, а так само функцію промальовування траєкторії руху автомобіля під час паркування, відображення оригінального парктроника на зображенні з камер. Два додаткових аудіо-відео входу дозволять підключити до оригінальної мультимедійної системи вашого автомобіля відеореєстратор або будь-які системи розваги, такі як цифровий телевізійний T2 приймач, зовнішній DVD або медіаплеєр, і навіть ігрову приставку або караоке.

Установка і управління

Установка і підключення мультимедійного інтерфейсу Gazer проводиться за принципом Plug&Play (Pin-to-Pin), без пошкоджень оригінальної проводки автомобіля. Відео інтерфейс встановлюється за дисплеєм, підключається до мультимедійної системи і CAN шині за допомогою оригінального кабелю. При активації інтерфейсу відбувається перемикання режиму роботи оригінальної мультимедійної системи, на екран автомобіля виводиться зображення відео інтерфейсу Gazer.

Передача звуку на оригінальні динаміки автомобіля здійснюється через штатний підсилювач. Інтерфейс можливо підключити до аудіо системи через штатний AUX вхід, або використовувати зовнішній динамік, який входить в стандартний комплект постачання.

Активація мультимедійного інтерфейсу Gazer і перемикання аудіо відео джерел виконується штатної кнопкою автомобіля (NAVI, TEL, Voice), або додаткової зовнішньої кнопкою з комплекту поставки (якщо в автомобілі немає оригінальної кнопки управління навігацією). Режим камери заднього виду або кругового огляду активується автоматично при кожному включенні задньої передачі.

Підключення камер, системи кругового огляду, паркувального асистента

Відео інтерфейс Gazer дозволять підключити і використовувати такі важливі системи безпеки, як камера заднього виду, система кругового огляду, а так само паркувальний асистент.

При установці камери заднього виду або системи кругового огляду Gazer на зображенні показана траєкторія руху автомобіля (функція IPAS) - паркувальні лінії будуть вказувати напрямок руху автомобіля в залежності від повороту рульового колеса.

Якщо в автомобілі встановлений оригінальний паркувальний асистент - інформація з нього буде так же відображати одночасно з зображенням або камери кругового огляду (функція PDC). Якщо ваш автомобіль не оснащений оригінальними парктроник, ви можете встановити паркувальний асистент Gazer - мультимедійний інтерфейс відображає інформацію з неї точно так само, як з заводської системи.

Максимальний рівень безпеки при парковці і русі в обмеженому просторі надасть система кругового огляду Gazer, показавши зображення навколо всього автомобіля в ракурсі "вигляд зверху", без сліпих зон і затримок. Наприклад парковка біля високих бордюрів, рух по вузькому мосту, або маневри серед невисоких стовпчиків або клумб стануть зовсім комфортними та безпечними як для пішоходів, так і для вашого авто. Дана система також виконує функцію автомобільного реєстратора та системи охоронного відеоспостереження, записуючи відео не тільки при русі, але так само і у припаркованому автомобілі по сигналу від датчика удару.

Підключення додаткових аудіо та відео джерел

Відео інтерфейс Gazer дозволяє підключити два додаткових аудіо-відео джерела до мультимедійної системи. Ви можете підключити цифровий телевізійний тюнер, відеореєстратор, зовнішній DVD або медіа плеєр, і навіть такі системи розваги пасажирів як ігрова приставка або караоке. Відео та звук будуть транслюватися через оригінальну мультимедійну систему, інтегруючи додаткове обладнання як нову опцію вашого автомобіля.

Chrysler 200,300
Dodge Avenger,Caliber,Challenger,Magnum,Nitro,Ram

Ще не було питань.

Leave a review  ↓
 
Nobody has left any reviews.