Мультимедійний відеоінтерфейс Gazer VI700A-GVIF/GM (Chevrolet, Jaguar, Land Rover, Toyota, Lexus)

26 095 грн.
Немає в наявності

Опис Мультимедійний відеоінтерфейс Gazer VI700A-GVIF/GM (Chevrolet, Jaguar, Land Rover, Toyota, Lexus)


Мультимедійний інтерфейс Gazer VI700A-GVIF/GM з GPS навігацією на базі ОС Android 6 - це мультимедійний пристрій, який дозволяє значно розширити можливості оригінального головного пристрою MyLink або Intellelink, встановленого на автомобілях Chevrolet: Malibu, Volt, Spark, Cruze, Equinox починаючи з 2013 року випуску, а так само оригінального головного пристрою GVIF, встановленого в автомобілях Jaguar: XF, XJ, XE, XJF, Land Rover: Range Rover, Range Rover Sport, Discovery, Freelander і Lexus: RX, ES, IS, NX, CT, GX, LX, GS, LS починаючи з 2007 по 2011 рік випуску, та ToyotaLand Cruiser 200 починаючи з 2007 по 2012 рік випуску У результаті забезпечується максимальна комплектація вашої мультимедійної системи і в рази підвищуються її можливості. Інтерфейс Gazer використовує в якості екрану і аудіо підсилювача штатний головний пристрій MyLink, Intellelink або GVIF system автомобілів Chevrolet, Jaguar, Land Rover, Lexus і Toyota виконуючи функцію потужного комп'ютера, GPS навігатора і відео сигналів перетворювача. При цьому в авто зберігається оригінальний дисплей і оригінальний аудіо блок, а всі функції оригінального головного пристрою працюють у штатному режимі.

Підключення мультимедійного інтерфейсу Gazer VI700A-GVIF/GM до дисплея і аудіо вашого автомобіля здійснюється одним натисканням кнопки, при цьому водій отримує додаткові опції безпеки: можливість підключення камери заднього і переднього виду з промальовуванням траєкторії руху, систему кругового огляду Gazer з функцією реєстратора та охоронного відеоспостереження в припаркованому авто і багато іншого.

Доступні функції:

 • перемикання режимів - оригінальної кнопкою авомобиля (Navi, Mute, Voice і ін);
 • підтримка оригінального елемента керування автомобіля (джойстик, ручка, тач-пад);
 • функція промальовування траєкторії руху передньої/задньої камери IPAS;
 • функція відображення інформації оригінальних датчиків паркування PDC;
 • підключення до оригінального головного пристрою автомобіля - Plug&Play або з підключенням до тач-панелі оригінального дисплея;
 • аудіо вихід - через оригінальні динаміки автомобіля* / через AUX вхід / Bluetooth / зовнішній динамік.
Підходить для автомобілів:

Chevrolet: Malibu, Volt, Spark, Cruze, Equinox

Рік випуску: 2013+
Система: MyLink or system Intellelink
Роз'єм: Blue Square LVDS video connector
Підключення: Plug&Play (LVDS)
Управління: оригінальна або опціональна тач-панель

Оригінальна тач-панель підтримується, якщо вона є. Не сумісно з Chevrolet Cruze 2014 з дисплеєм 480×324. Напис MyLink при завантаженні.

Jaguar: XF, XJ, XE, XJF, Land Rover: Range Rover, Range Rover Sport, Discovery, Freelander
Lexus: RX, ES, IS, NX, CT, GX, LX, GS, LS
Land Rover: Range Rover, Range Rover Sport, Discovery, Freelander
ToyotaLand Cruiser 200

Рік випуску: 2007-2012
Система: -
Роз'єм: Blue Square LVDS video connector
Підключення: Plug&Play (LVDS)
Управління: оригінальна тач-панель

Необхідно підключення проводів ACC/GND/CAN.

В комплект входить: центральний блок, повний комплект проводів для підключення, зовнішній динамік, GPS антена, карта пам'яті Gazer 16Gb, ліцензія Навітел. (Опціонально: тач-панелі, USB 3G модем.)

 • Процесор: DualCore Cortex A9;
 • RAM: 1 Gb;
 • Flash 8 Gb.
 • OS Android 6.
 • Входи: 2x AV in, 1x Camera in (RCA).
 • Слот для SD карти об'ємом до 32 Гб.
 • GPS, WiFi, Bluetoth (для передачі аудіо на штатний головний пристрій), виносний мікрофон.
 • Виносний USB роз'єм з підтримкою USB-hub.
 • Підтримка USB 3G модема.
 • PlayMarket, браузер, всі функції планшета.
 • Функція переходів, встановлено ПО Навітел.
 • Підтримка Навітел Пробки і Яндекс.Пробки (при підключенні USB 3G модема).
 • Відеовихід: HD дозвіл, безпосереднє підключення до оригінального монітора автомобіля.
 • Автоматичне перемикання в режим камери заднього виду при включенні задньої передачі.
 • Підтримка оригінальної тач-панелі монітора (при наявності) або установка опціональна тач-панелі керування пристроєм.
 • Всі функції оригінального головного пристрою автомобіля працюють у штатному режимі.

МОЖЛИВОСТІ ТА ПЕРЕВАГИ

Ключова перевага мультимедійного інтерфейсу Gazer VI700A - установка в автомобілі при повному збереженні оригінального ГУ. Штатний головний пристрій у вашому автомобілі максимально адаптоване під встановлену в автомобілі акустику, так і під авто в цілому. Магнітофон працює як єдине ціле з автомобілем, пов'язаний з іншими електронними системами по цифровій шині CAN, і відповідає не тільки за відтворення аудіо, але і частково є центром комп'ютерної системи управління автомобіля. Саме тому вкрай не бажано міняти штатний головний пристрій, але з допомогою мультимедійного інтерфейсу Gazer VI700A ви зможете суттєво розширити його функціонал і перетворити на повноцінний мультимедійний центр, який значно підвищить безпеку керування автомобілем, а також комфорт водія і пасажирів. Всі штатні функції, включаючи радіо, відтворення з SD та USB накопичувачів, Bluetooth, меню налаштувань аудіо і управління функціями автомобіля, будуть працювати в штатному режимі, точно так само, як це створив ваш автовиробник.

Функція GPS навігації дозволить прокласти маршрут, а при підключенні до Інтернет - використовувати інформацію про пробки на дорогах. Завдяки підтримці підключення iPhone або Android смартфона з повним дублюванням екрану і сенсорним управлінням на дисплеї автомобіля, ви отримаєте більше, ніж у режимах Car Play або Android Auto: абсолютно необмежені можливості, порівнянні з використанням планшета або ноутбука, повністю інтегрованого в ваш автомобіль. Крім цього, для цікавого проведення часу в припаркованому автомобілі доступне підключення двох додаткових аудіо-відео джерел, наприклад, цифрового T2 телевізійного тюнера, відеореєстратора, зовнішнього DVD плеєра, і навіть ігрової консолі Play Station або караоке.

УСТАНОВКА І УПРАВЛІННЯ

Установка і підключення мультимедійного інтерфейсу Gazer VI700A проводиться за принципом Plug&Play (Pin-to-Pin), без яких-небудь пошкоджень оригінальної проводки автомобіля. Інтерфейс являє собою окремий блок, який встановлюється за оригінальним дисплеєм і підключається за допомогою оригінального кабелю між дисплеєм і електропроводкою автомобіля до аудіо блоку і CAN шини авто. Принцип роботи можна порівняти з перемиканням відео джерел в звичайному телевізорі - при запуску інтерфейс просто перемикає дисплей оригінального ГУ автомобіля і виводить на нього своє зображення.

Передача аудіо здійснюється через оригінальні динаміки автомобіля, з використанням штатного підсилювача (в залежності від моделі головного пристрою автомобіля). Якщо мультимедійна система вашого автомобіля оснащена функцією Bluetooth, мультимедійний інтерфейс Gazer VI700A може підключиться до головного пристрою і передавати аудіо через Bluetooth, при цьому ваш смартфон буде працювати в режимі гучного зв'язку Hands free з оригінальним головним пристроєм. Також мультимедійний інтерфейс можливо підключити до аудіо системи через штатний AUX вхід або навіть використовувати окремий зовнішній динамік, який входить в стандартний комплект інтерфейсу.

Для управління екраном використовується оригінальна touch панель вашої мультимедійної системи або на дисплей встановлюється touch панель, розроблена спеціально для головного пристрою вашого авто. В результаті - звичайний монітор стає сенсорним, і забезпечує комфортне управління всіма функціями і додатками мультимедійного інтерфейсу Gazer VI700A. Крім сенсорної панелі керування мультимедійним центром проводиться також через оригінальний джойстик, тач-пад або інші елементи управління, передбачені автовиробником. Так само можливе управління через додаткову клавіатуру і мишу, підключені до інтерфейсу через USB.

Запуск інтерфейсу і перемикання аудіо-відео джерел здійснюється оригінальної кнопкою автомобіля (наприклад NAVI, TEL, Voice), але якщо така кнопка відсутня в вашому автомобілі - використовується додаткова зовнішня кнопка з комплекту. При включенні задньої передачі дисплей автоматично переходить в режим відображення камери заднього виду або кругового огляду.

ПОВНОЦІННИЙ ДОСТУП ДО ІНТЕРНЕТ З 3G І WI-FI

Мультимедійний інтерфейс Gazer VI700A оснащений Wi-Fi і готовий до підключення 3G модему через роз'єм USB. Підключивши 3G модем з SIM картою, ви отримуєте повноцінний доступ до Інтернет з ОС Android - використання будь-якого Інтернет-браузера, месенджера (Skype, Viber, WeChat), різних соціальних мереж (Facebook, ВКонтакте, Однокласники), поштових клієнтів, програм навігації (Яндекс.Навігатор, Яндекс.Пробки, Навітел Пробки), онлайн телебачення, Інтернет радіо, потокового аудіо мовлення, Youtube, прямих трансляцій в Інтернеті та багато іншого. І це все без будь-яких обмежень - ви можете використовувати мультимедійну систему Gazer як планшет або ноутбук, повністю інтегрований в ваш автомобіль.

Для зручності контролю за станом рахунку можливе використання дублюючої SIM карти вашого основного телефону (SIM пари) або окремий пакет з найбільш вигідними тарифами та максимальним покриттям мережі 3G. Під час подорожей ви зможете замінити SIM-карту на карту локального оператора країни перебування, і бути з Інтернетом без переходу на роумінг. Використання Wi-Fi дозволить отримати доступ до Інтернет від найближчої мережі Wi-Fi точки доступу у вашого будинку, офісу, або ресторану. Такий спосіб буде зручним, якщо потрібно максимально швидко завантажити необхідні програми і контент на мультимедійну систему. Також ви зможете перевести свій смартфон в режим модема і через його мережу Wi-Fi підключення до Інтернету.

При підключенні 3G модему до мультимедійної системи Gazer VI700A, ви можете створити точку доступу Wi-Fi і підключати до Інтернету інші мобільні пристрої або ноутбуки в салоні автомобіля, використовуючи єдиний рахунок і тариф SIM-карти, встановленої в модемі. При цьому активація Wi-Fi і підключення додаткових пристроїв до мережі буде здійснюватися автоматично при кожному запуску автомобіля.

GPS НАВІГАЦІЯ НА ВАШ ВИБІР

Ви зможете встановити і використовувати будь-яку програму навігації на вибір, завантаживши її з PlayMarket або встановивши безпосередньо на мультимедійну систему Gazer - Navitel (з функцією Навітел.Пробки), Яндекс.Навігатор (з функцією Яндекс.Пробки), iGo і багато інших. При підключенні до Інтернет ви зможете отримувати інформацію про пробки та події на дорозі в реальному часі, плануючи свої маршрути або вибравши найбільш вдалий шлях. Потужна антена GPS і найбільш сучасне апаратне забезпечення дозволяють отримати максимально впевнений прийом від супутників і точне місце розташування за будь-яких умов.

За замовчуванням в системі встановлена ліцензійна навігація Navitel з функцією Навітел Пробки. При необхідності, ви можете завантажити з PlayMarket карти тієї країни, куди ви плануєте подорож, - більш 90 країн на вибір у Західній і Східній Європі, Середній Азії і навіть за океаном. При доступі до Інтернету, ви зможете завантажувати необхідні карти, не виходячи з автомобіля, навіть якщо ви вже перебуваєте в іншій країні. При цьому картки зберігаються на SD-карту пам'яті об'ємом до 32 Gb, встановлену в графічному інтерфейсі Gazer, - щоб не займати USB роз'єм або випадково не відключити накопичувач з картами.

ПОВНА ІНТЕГРАЦІЯ СМАРТФОНІВ IPHONE АБО ANDROID

Ваш iPhone або смартфон на базі Android - це персональний помічник, який максимально налаштований і адаптований під ваше життя. Тому ви, безумовно, оцініть можливість зручного використання його додатків і контенту в автомобілі. Мультимедійний інтерфейс Gazer VI700A підтримує підключення iPhone або Android смартфона і повністю дублює екран телефону на дисплеї головного пристрою вашого автомобіля, а звук виводиться через оригінальні динаміки автомобіля або додатковий зовнішній динамік з комплекту. При цьому ви можете повноцінно керувати смартфоном через сенсорну панель дисплея, авто - дана функція підтримується для Android смартфонів з підтримкою протоколу MHL. Підключення смартфона може проводиться як за допомогою кабелю (режими HDMI і MHL), так і через мережу Wi-Fi (в режимах AirPlay і MirrorLink). При цьому ви можете відключити кабель від смартфона під час використання - і режим з'єднання автоматично переключиться в бездротової.

Таким чином, ви інтегруєте ваш смартфон в автомобіль і можете використовувати всі його можливості, настройки і додатки, не відволікаючись при цьому від дороги і повністю контролюючи безпеку. На відміну від режимів Car Play для iPhone або Android Auto для Android, підключення до мультимедійного інтерфейсу Gazer не обмежує функціонал і можливості використання смартфона з дисплеєм вашого автомобіля і дозволяє відображати звичний для вас робочий стіл телефону і всі встановлені на ньому програми. Мультимедійний інтерфейс Gazer оснащений високоякісним виносним мікрофоном, який призначений для голосового керування функціями і встановленими вами додатками Android.

ВІДТВОРЕННЯ БУДЬ-ЯКИХ ФОРМАТІВ АУДІО І ВІДЕО

При використанні мультимедійного інтерфейсу Gazer VI700A, штатний головний пристрій вашого автомобіля готове до відтворення абсолютно будь-яких форматів аудіо і відео, включаючи найбільш популярні FLAC, ALAC, MKV, стандартні формати MP3, MP4, AVI і багато інших. Для максимально комфортного відтворення відео в інтерфейсі встановлений апаратний кодек, який дозволяє відкривати найбільш популярні формати і програвати їх без використання ресурсів процесора, без будь-яких затримок або пауз. Для відтворення різних унікальних форматів може використовуватися будь-який програмний кодек або програвач, сумісний з ОС Android 4.4, який можна легко завантажити з PlayMarket.

Для підключення накопичувачів використовується виносної роз'єм USB, який може бути зручно розташований у бардачку. Також ви можете використовувати кілька USB накопичувачів, в тому числі і спільно з USB 3G модемом, - інтерфейс Gazer підтримує роботу з USB-hub, дозволяючи підключати одночасно до 4-х USB пристроїв*, включаючи зовнішній USB HDD жорсткий диск.

ПІДКЛЮЧЕННЯ КАМЕР, СИСТЕМИ КРУГОВОГО ОГЛЯДУ, ПАРКУВАЛЬНОГО АСИСТЕНТА

Мультимедійний інтерфейс Gazer VI700A використовує штатний магнітофон вашого автомобіля в першу чергу для підвищення безпеки під час руху. Для цього в інтерфейсі Gazer реалізована можливість підключення камери заднього виду, камери переднього виду, системи кругового огляду Gazer і паркувального асистента.

Якщо у вашому автомобілі вже встановлена камера заднього виду - ви прекрасно знаєте переваги використання відео асистента, і додатково зможете розширити його можливості, додавши камеру переднього виду або систему кругового огляду. Якщо ж камера заднього виду відсутній буде важко переоцінити комфорт і рівень додаткової безпеки, який нададуть ці життєво важливі опції. При використанні заводських камер або оригінальних камер Gazer, а також системи кругового огляду Gazer, відео буде відображатися траєкторія руху коліс автомобіля завдяки функції IPAS, якою оснащений мультимедійний інтерфейс Gazer VI700A.

Якщо у вашому автомобілі встановлений штатний паркувальний асистент, то завдяки функції PDC інформація від нього буде виводиться на оригінальний дисплей автомобіля разом із зображенням камер або кругового огляду. У випадку, якщо автомобіль не обладнаний штатним паркувальним асистентом, ви можете встановити паркувальний асистент Gazer, і мультимедійний інтерфейс прийме таку систему як оригінальну, відображаючи інформацію з датчиків разом із зображенням камер або кругового огляду.

Окремої уваги заслуговує система кругового огляду Gazer, яку можливо встановити штатно і підключити до монітора головного пристрою автомобіля за допомогою відео інтерфейсу Gazer VI700A. Така система не тільки забезпечує безпеку і комфорт під час паркування, а також допоможе при маневрах в умовах обмеженої видимості або простору, наприклад, під час руху по дорозі з високим бордюром, проїзду по вузькому мосту, розвороті і маневрі серед невисоких перешкод (стовпчиків, клумб, блокаторів). Крім того, система кругового огляду є також 4-канальним відеореєстратором. Відео з кожної з 4-х камер записується на карту пам'яті в циклічному режимі, а в припаркованому автомобілі пристрій переходить в режим охоронного відеоспостереження, включаючи запис при найменшому ударі по автомобілю.

ПІДКЛЮЧЕННЯ ДОДАТКОВИХ АУДІО ТА ВІДЕО ДЖЕРЕЛ

Мультимедійний інтерфейс Gazer VI700A дозволить підключити на штатний головний пристрій вашого автомобіля додаткові аудіо-відео джерела, наприклад, цифровий автомобільний телевізійний T2 тюнер Gazer. Залежно від моделі, тюнер оснащений двома або чотирма незалежними антенами, які можна непомітно розташувати на лобовому і задньому склі автомобіля. Антени забезпечать впевнений прийом сигналу в будь-яких умовах і на будь-якій швидкості - звичайно, для перегляду телебачення тільки пасажирами на задніх сидіннях.

Також до інтерфейсу Gazer можливо підключити відеореєстратор, для можливості налаштування або перегляду записів на моніторі головного пристрою автомобіля. Якщо в припаркованому авто ви віддаєте перевагу дивитися фільм з зовнішнього DVD або медіа плеєра, грати в Play Station, або навіть співати караоке - все це стане можливим при підключенні вашого штатного магнітофона до мультимедійного інтерфейсу Gazer VI700A

Chevrolet Cruze,Equinox,Malibu,Spark,Volt
Jaguar XE,XF,XJ,XJF
Land Rover Discovery,Freelander,Range Rover,Range Rover Sport
Lexus CT,ES,GS,GX,IS,LS,LX,NX,RX
Toyota LC 200

Ще не було питань.

Leave a review  ↓
 
Nobody has left any reviews.