МИ ПРАЦЮЄМО! ЗАМОВЛЯЙ ОНЛАЙН!

Мультимедійний відеоінтерфейс Gazer VI700A-MMI/2G (AUDI)

Модель: VI700A-MMI/2G
Виробник: GAZER
0
Немає в наявності
31 314 грн.
Знайшли дешевше?

Опис - Мультимедійний відеоінтерфейс Gazer VI700A-MMI/2G (AUDI)


Мультимедійний інтерфейс Gazer VI700A-MMI/2G з GPS навігацією на базі ОС Android 6 - це мультимедійний пристрій, який дозволяє значно розширити можливості оригінального головного пристрою MMI 2G system, встановленого на автомобілях Audi: A6, A8, Q7 починаючи з 2008 по 2011 рік випуску. В результаті забезпечується максимальна комплектація вашої мультимедійної системи і в рази підвищуються її можливості. Інтерфейс Gazer використовує в якості екрану і аудіо підсилювача штатний головний пристрій MMI 2G system автомобілів Audi, виконуючи функцію потужного комп'ютера, GPS навігатора і відео сигналів перетворювача. При цьому в авто зберігається оригінальний дисплей і оригінальний аудіо блок, а всі функції оригінального головного пристрою працюють у штатному режимі.

Підключення мультимедійного інтерфейсу Gazer VI700A-MMI/2G до дисплея і аудіо вашого автомобіля здійснюється одним натисканням кнопки, при цьому водій отримує додаткові опції безпеки: можливість підключення камери заднього і переднього виду з промальовуванням траєкторії руху, систему кругового огляду Gazer з функцією реєстратора та охоронного відеоспостереження в припаркованому авто, підтримку відображення оригінального паркувального асистента на зображенні камер або кругового огляду і багато іншого.


Доступні функції:

 • перемикання режимів - оригінальної кнопкою авомобиля (Navi, Mute, Voice і ін);
 • підтримка оригінального елемента керування автомобіля (джойстик, ручка, тач-пад);
 • функція промальовування траєкторії руху передньої/задньої камери IPAS;
 • функція відображення інформації оригінальних датчиків паркування PDC;
 • підключення до оригінального головного пристрою автомобіля - Plug&Play або з підключенням до тач-панелі оригінального дисплея;
 • аудіо вихід - через оригінальні динаміки автомобіля* / через AUX вхід / Bluetooth / зовнішній динамік.
Підходить для автомобілів:

Audi: A6, A8, Q7

Рік випуску: 2008-2011
Система: MMI 2G
Роз'єм: Mitsumi (like VGA connector)
Підключення: Plug&Play (LVDS)
Управління: кругла ручка вибору / опціональна тач-панель

Кругла ручка вибору (не джойстик) біля КПП. Немає жорсткого диска.

В комплект входить: центральний блок, повний комплект проводів для підключення, зовнішній динамік, GPS антена, карта пам'яті Gazer 16Gb, ліцензія Навітел. (Опціонально: тач-панелі, USB 3G модем.)

 • Процесор: DualCore Cortex A9;
 • RAM: 1 Gb;
 • Flash 8 Gb.
 • OS Android 6.
 • Входи: 2x AV in, 1x Camera in (RCA).
 • Слот для SD карти об'ємом до 32 Гб.
 • GPS, WiFi, Bluetoth (для передачі аудіо на штатний головний пристрій), виносний мікрофон.
 • Виносний USB роз'єм з підтримкою USB-hub.
 • Підтримка USB 3G модема.
 • PlayMarket, браузер, всі функції планшета.
 • Функція переходів, встановлено ПО Навітел.
 • Підтримка Навітел Пробки і Яндекс.Пробки (при підключенні USB 3G модема).
 • Відеовихід: HD дозвіл, безпосереднє підключення до оригінального монітора автомобіля.
 • Автоматичне перемикання в режим камери заднього виду при включенні задньої передачі.
 • Підтримка оригінальної тач-панелі монітора (при наявності) або установка опціональна тач-панелі керування пристроєм.
 • Всі функції оригінального головного пристрою автомобіля працюють у штатному режимі.

МОЖЛИВОСТІ ТА ПЕРЕВАГИ

Ключова перевага мультимедійного інтерфейсу Gazer VI700A - установка в автомобілі при повному збереженні оригінального ГУ. Штатний головний пристрій у вашому автомобілі максимально адаптоване під встановлену в автомобілі акустику, так і під авто в цілому. Магнітофон працює як єдине ціле з автомобілем, пов'язаний з іншими електронними системами по цифровій шині CAN, і відповідає не тільки за відтворення аудіо, але і частково є центром комп'ютерної системи управління автомобіля. Саме тому вкрай не бажано міняти штатний головний пристрій, але з допомогою мультимедійного інтерфейсу Gazer VI700A ви зможете суттєво розширити його функціонал і перетворити на повноцінний мультимедійний центр, який значно підвищить безпеку керування автомобілем, а також комфорт водія і пасажирів. Всі штатні функції, включаючи радіо, відтворення з SD та USB накопичувачів, Bluetooth, меню налаштувань аудіо і управління функціями автомобіля, будуть працювати в штатному режимі, точно так само, як це створив ваш автовиробник.

Функція GPS навігації дозволить прокласти маршрут, а при підключенні до Інтернет - використовувати інформацію про пробки на дорогах. Завдяки підтримці підключення iPhone або Android смартфона з повним дублюванням екрану і сенсорним управлінням на дисплеї автомобіля, ви отримаєте більше, ніж у режимах Car Play або Android Auto: абсолютно необмежені можливості, порівнянні з використанням планшета або ноутбука, повністю інтегрованого в ваш автомобіль. Крім цього, для цікавого проведення часу в припаркованому автомобілі доступне підключення двох додаткових аудіо-відео джерел, наприклад, цифрового T2 телевізійного тюнера, відеореєстратора, зовнішнього DVD плеєра, і навіть ігрової консолі Play Station або караоке.

УСТАНОВКА І УПРАВЛІННЯ

Установка і підключення мультимедійного інтерфейсу Gazer VI700A проводиться за принципом Plug&Play (Pin-to-Pin), без яких-небудь пошкоджень оригінальної проводки автомобіля. Інтерфейс являє собою окремий блок, який встановлюється за оригінальним дисплеєм і підключається за допомогою оригінального кабелю між дисплеєм і електропроводкою автомобіля до аудіо блоку і CAN шини авто. Принцип роботи можна порівняти з перемиканням відео джерел в звичайному телевізорі - при запуску інтерфейс просто перемикає дисплей оригінального ГУ автомобіля і виводить на нього своє зображення.

Передача аудіо здійснюється через оригінальні динаміки автомобіля, з використанням штатного підсилювача (в залежності від моделі головного пристрою автомобіля). Якщо мультимедійна система вашого автомобіля оснащена функцією Bluetooth, мультимедійний інтерфейс Gazer VI700A може підключиться до головного пристрою і передавати аудіо через Bluetooth, при цьому ваш смартфон буде працювати в режимі гучного зв'язку Hands free з оригінальним головним пристроєм. Також мультимедійний інтерфейс можливо підключити до аудіо системи через штатний AUX вхід або навіть використовувати окремий зовнішній динамік, який входить в стандартний комплект інтерфейсу.

Для управління екраном використовується оригінальна touch панель вашої мультимедійної системи або на дисплей встановлюється touch панель, розроблена спеціально для головного пристрою вашого авто. В результаті - звичайний монітор стає сенсорним, і забезпечує комфортне управління всіма функціями і додатками мультимедійного інтерфейсу Gazer VI700A. Крім сенсорної панелі керування мультимедійним центром проводиться також через оригінальний джойстик, тач-пад або інші елементи управління, передбачені автовиробником. Так само можливе управління через додаткову клавіатуру і мишу, підключені до інтерфейсу через USB.

Запуск інтерфейсу і перемикання аудіо-відео джерел здійснюється оригінальної кнопкою автомобіля (наприклад NAVI, TEL, Voice), але якщо така кнопка відсутня в вашому автомобілі - використовується додаткова зовнішня кнопка з комплекту. При включенні задньої передачі дисплей автоматично переходить в режим відображення камери заднього виду або кругового огляду.

ПОВНОЦІННИЙ ДОСТУП ДО ІНТЕРНЕТ З 3G І WI-FI

Мультимедійний інтерфейс Gazer VI700A оснащений Wi-Fi і готовий до підключення 3G модему через роз'єм USB. Підключивши 3G модем з SIM картою, ви отримуєте повноцінний доступ до Інтернет з ОС Android - використання будь-якого Інтернет-браузера, месенджера (Skype, Viber, WeChat), різних соціальних мереж (Facebook, ВКонтакте, Однокласники), поштових клієнтів, програм навігації (Яндекс.Навігатор, Яндекс.Пробки, Навітел Пробки), онлайн телебачення, Інтернет радіо, потокового аудіо мовлення, Youtube, прямих трансляцій в Інтернеті та багато іншого. І це все без будь-яких обмежень - ви можете використовувати мультимедійну систему Gazer як планшет або ноутбук, повністю інтегрований в ваш автомобіль.

Для зручності контролю за станом рахунку можливе використання дублюючої SIM карти вашого основного телефону (SIM пари) або окремий пакет з найбільш вигідними тарифами та максимальним покриттям мережі 3G. Під час подорожей ви зможете замінити SIM-карту на карту локального оператора країни перебування, і бути з Інтернетом без переходу на роумінг. Використання Wi-Fi дозволить отримати доступ до Інтернет від найближчої мережі Wi-Fi точки доступу у вашого будинку, офісу, або ресторану. Такий спосіб буде зручним, якщо потрібно максимально швидко завантажити необхідні програми і контент на мультимедійну систему. Також ви зможете перевести свій смартфон в режим модема і через його мережу Wi-Fi підключення до Інтернету.

При підключенні 3G модему до мультимедійної системи Gazer VI700A, ви можете створити точку доступу Wi-Fi і підключати до Інтернету інші мобільні пристрої або ноутбуки в салоні автомобіля, використовуючи єдиний рахунок і тариф SIM-карти, встановленої в модемі. При цьому активація Wi-Fi і підключення додаткових пристроїв до мережі буде здійснюватися автоматично при кожному запуску автомобіля.

GPS НАВІГАЦІЯ НА ВАШ ВИБІР

Ви зможете встановити і використовувати будь-яку програму навігації на вибір, завантаживши її з PlayMarket або встановивши безпосередньо на мультимедійну систему Gazer - Navitel (з функцією Навітел.Пробки), Яндекс.Навігатор (з функцією Яндекс.Пробки), iGo і багато інших. При підключенні до Інтернет ви зможете отримувати інформацію про пробки та події на дорозі в реальному часі, плануючи свої маршрути або вибравши найбільш вдалий шлях. Потужна антена GPS і найбільш сучасне апаратне забезпечення дозволяють отримати максимально впевнений прийом від супутників і точне місце розташування за будь-яких умов.

За замовчуванням в системі встановлена ліцензійна навігація Navitel з функцією Навітел Пробки. При необхідності, ви можете завантажити з PlayMarket карти тієї країни, куди ви плануєте подорож, - більш 90 країн на вибір у Західній і Східній Європі, Середній Азії і навіть за океаном. При доступі до Інтернету, ви зможете завантажувати необхідні карти, не виходячи з автомобіля, навіть якщо ви вже перебуваєте в іншій країні. При цьому картки зберігаються на SD-карту пам'яті об'ємом до 32 Gb, встановлену в графічному інтерфейсі Gazer, - щоб не займати USB роз'єм або випадково не відключити накопичувач з картами.

ПОВНА ІНТЕГРАЦІЯ СМАРТФОНІВ IPHONE АБО ANDROID

Ваш iPhone або смартфон на базі Android - це персональний помічник, який максимально налаштований і адаптований під ваше життя. Тому ви, безумовно, оцініть можливість зручного використання його додатків і контенту в автомобілі. Мультимедійний інтерфейс Gazer VI700A підтримує підключення iPhone або Android смартфона і повністю дублює екран телефону на дисплеї головного пристрою вашого автомобіля, а звук виводиться через оригінальні динаміки автомобіля або додатковий зовнішній динамік з комплекту. При цьому ви можете повноцінно керувати смартфоном через сенсорну панель дисплея, авто - дана функція підтримується для Android смартфонів з підтримкою протоколу MHL. Підключення смартфона може проводиться як за допомогою кабелю (режими HDMI і MHL), так і через мережу Wi-Fi (в режимах AirPlay і MirrorLink). При цьому ви можете відключити кабель від смартфона під час використання - і режим з'єднання автоматично переключиться в бездротової.

Таким чином, ви інтегруєте ваш смартфон в автомобіль і можете використовувати всі його можливості, настройки і додатки, не відволікаючись при цьому від дороги і повністю контролюючи безпеку. На відміну від режимів Car Play для iPhone або Android Auto для Android, підключення до мультимедійного інтерфейсу Gazer не обмежує функціонал і можливості використання смартфона з дисплеєм вашого автомобіля і дозволяє відображати звичний для вас робочий стіл телефону і всі встановлені на ньому програми. Мультимедійний інтерфейс Gazer оснащений високоякісним виносним мікрофоном, який призначений для голосового керування функціями і встановленими вами додатками Android.

ВІДТВОРЕННЯ БУДЬ-ЯКИХ ФОРМАТІВ АУДІО І ВІДЕО

При використанні мультимедійного інтерфейсу Gazer VI700A, штатний головний пристрій вашого автомобіля готове до відтворення абсолютно будь-яких форматів аудіо і відео, включаючи найбільш популярні FLAC, ALAC, MKV, стандартні формати MP3, MP4, AVI і багато інших. Для максимально комфортного відтворення відео в інтерфейсі встановлений апаратний кодек, який дозволяє відкривати найбільш популярні формати і програвати їх без використання ресурсів процесора, без будь-яких затримок або пауз. Для відтворення різних унікальних форматів може використовуватися будь-який програмний кодек або програвач, сумісний з ОС Android 4.4, який можна легко завантажити з PlayMarket.

Для підключення накопичувачів використовується виносної роз'єм USB, який може бути зручно розташований у бардачку. Також ви можете використовувати кілька USB накопичувачів, в тому числі і спільно з USB 3G модемом, - інтерфейс Gazer підтримує роботу з USB-hub, дозволяючи підключати одночасно до 4-х USB пристроїв*, включаючи зовнішній USB HDD жорсткий диск.

ПІДКЛЮЧЕННЯ КАМЕР, СИСТЕМИ КРУГОВОГО ОГЛЯДУ, ПАРКУВАЛЬНОГО АСИСТЕНТА

Мультимедійний інтерфейс Gazer VI700A використовує штатний магнітофон вашого автомобіля в першу чергу для підвищення безпеки під час руху. Для цього в інтерфейсі Gazer реалізована можливість підключення камери заднього виду, камери переднього виду, системи кругового огляду Gazer і паркувального асистента.

Якщо у вашому автомобілі вже встановлена камера заднього виду - ви прекрасно знаєте переваги використання відео асистента, і додатково зможете розширити його можливості, додавши камеру переднього виду або систему кругового огляду. Якщо ж камера заднього виду відсутній буде важко переоцінити комфорт і рівень додаткової безпеки, який нададуть ці життєво важливі опції. При використанні заводських камер або оригінальних камер Gazer, а також системи кругового огляду Gazer, відео буде відображатися траєкторія руху коліс автомобіля завдяки функції IPAS, якою оснащений мультимедійний інтерфейс Gazer VI700A.

Якщо у вашому автомобілі встановлений штатний паркувальний асистент, то завдяки функції PDC інформація від нього буде виводиться на оригінальний дисплей автомобіля разом із зображенням камер або кругового огляду. У випадку, якщо автомобіль не обладнаний штатним паркувальним асистентом, ви можете встановити паркувальний асистент Gazer, і мультимедійний інтерфейс прийме таку систему як оригінальну, відображаючи інформацію з датчиків разом із зображенням камер або кругового огляду.

Окремої уваги заслуговує система кругового огляду Gazer, яку можливо встановити штатно і підключити до монітора головного пристрою автомобіля за допомогою відео інтерфейсу Gazer VI700A. Така система не тільки забезпечує безпеку і комфорт під час паркування, а також допоможе при маневрах в умовах обмеженої видимості або простору, наприклад, під час руху по дорозі з високим бордюром, проїзду по вузькому мосту, розвороті і маневрі серед невисоких перешкод (стовпчиків, клумб, блокаторів). Крім того, система кругового огляду є також 4-канальним відеореєстратором. Відео з кожної з 4-х камер записується на карту пам'яті в циклічному режимі, а в припаркованому автомобілі пристрій переходить в режим охоронного відеоспостереження, включаючи запис при найменшому ударі по автомобілю.

ПІДКЛЮЧЕННЯ ДОДАТКОВИХ АУДІО ТА ВІДЕО ДЖЕРЕЛ

Мультимедійний інтерфейс Gazer VI700A дозволить підключити на штатний головний пристрій вашого автомобіля додаткові аудіо-відео джерела, наприклад, цифровий автомобільний телевізійний T2 тюнер Gazer. Залежно від моделі, тюнер оснащений двома або чотирма незалежними антенами, які можна непомітно розташувати на лобовому і задньому склі автомобіля. Антени забезпечать впевнений прийом сигналу в будь-яких умовах і на будь-якій швидкості - звичайно, для перегляду телебачення тільки пасажирами на задніх сидіннях.

Також до інтерфейсу Gazer можливо підключити відеореєстратор, для можливості налаштування або перегляду записів на моніторі головного пристрою автомобіля. Якщо в припаркованому авто ви віддаєте перевагу дивитися фільм з зовнішнього DVD або медіа плеєра, грати в Play Station, або навіть співати караоке - все це стане можливим при підключенні вашого штатного магнітофона до мультимедійного інтерфейсу Gazer VI700A

Характеристики - Мультимедійний відеоінтерфейс Gazer VI700A-MMI/2G (AUDI)


Марка автомобіля
Audi A6,A8,Q7

text_amid_reviews Мультимедійний відеоінтерфейс Gazer VI700A-MMI/2G (AUDI)


Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
Captcha