МИ ПРАЦЮЄМО! ЗАМОВЛЯЙ ОНЛАЙН!

Мультимедійний відеоінтерфейс Gazer VI700W-GVIF/GM (Chevrolet, Jaguar, Land Rover, Toyota, Lexus)

Модель: VI700W-GVIF/GM-01
Виробник: GAZER
0
Немає в наявності
26 433 грн.
Знайшли дешевше?

Опис - Мультимедійний відеоінтерфейс Gazer VI700W-GVIF/GM (Chevrolet, Jaguar, Land Rover, Toyota, Lexus)


Мультимедійний інтерфейс Gazer VI700W-GVIF/GM з GPS навігацією на базі ОС Win CE 6.0 - це мультимедійний пристрій, який дозволяє значно розширити можливості оригінального головного пристрою вашого MyLink, Intellelink або GVIF system, встановленого на автомобілях Chevrolet: Malibu, Volt, Spark, Cruze, Equinox починаючи з 2013 року випуску, Jaguar: XF, XJ, XE, XJF, а також Land Rover: Range Rover, Range Rover Sport, Discovery, Freelander і Lexus: RX, ES, IS, NX, CT, GX, LX, GS, LS починаючи з 2007 по 2011 року випуску, та ToyotaLand Cruiser 200 починаючи з 2007 по 2012 рік випуску. GPS навігація з можливістю використовувати одну з трьох попередньо встановлених програм, функція відображення пробок при підключенні 3G модему, підключення смартфона на базі Android через MHL, функція Bluetooth з можливістю гучного зв'язку Hands free і потокової передачі аудіо A2DP, а так само відтворення аудіо та відео контенту, підключення камери заднього виду, кругового огляду або інших аудіо-відео джерел. Всі ці опції додадуться в ваш Chevrolet, Jaguar, Land Rover, Lexus або Toyota при установці інтерфейсу Gazer VI700W-GVIF/GM, зберігши при цьому оригінальну мультимедійну систему та її поточні функції.

Одним натисканням кнопки проводиться перемикання оригінального головного пристрою в режим роботи мультимедійного інтерфейсу Gazer VI700W-GVIF/GM, і крім мультимедійних функцій та GPS навігації водій отримує додаткові асистенти безпеки - можливість підключення камер заднього і переднього виду або системи кругового огляду, промальовування траєкторії руху коліс автомобіля*, можливість підключення додаткових аудіо-відео джерел.

Доступні функції:

 • перемикання режимів - оригінальної кнопкою авомобиля (Navi, Mute, Voice і ін);
 • підтримка оригінального елемента керування автомобіля (джойстик, ручка, тач-пад);
 • функція промальовування траєкторії руху передньої/задньої камери IPAS;
 • функція відображення інформації оригінальних датчиків паркування PDC;
 • підключення до оригінального головного пристрою автомобіля - Plug&Play або з підключенням до тач-панелі оригінального дисплея;
 • аудіо вихід - через оригінальні динаміки автомобіля* / через AUX вхід / Bluetooth / зовнішній динамік.
Підходить для автомобілів:

Chevrolet: Malibu, Volt, Spark, Cruze, Equinox

Рік випуску: 2013+
Система: MyLink or system Intellelink
Роз'єм: Blue Square LVDS video connector
Підключення: Plug&Play (LVDS)
Управління: оригінальна або опціональна тач-панель

Оригінальна тач-панель підтримується, якщо вона є. Не сумісно з Chevrolet Cruze 2014 з дисплеєм 480×324. Напис MyLink при завантаженні.

Jaguar: XF, XJ, XE, XJF, Land Rover: Range Rover, Range Rover Sport, Discovery, Freelander
Lexus: RX, ES, IS, NX, CT, GX, LX, GS, LS
Land Rover: Range Rover, Range Rover Sport, Discovery, Freelander
ToyotaLand Cruiser 200

Рік випуску: 2007-2012
Система: -
Роз'єм: Blue Square LVDS video connector
Підключення: Plug&Play (LVDS)
Управління: оригінальна тач-панель

Необхідно підключення проводів ACC/GND/CAN.

В комплект входить: центральний блок, повний комплект проводів для підключення, зовнішній динамік, GPS антена, карта пам'яті Gazer 16Gb, ліцензія Навітел. (Опціонально: тач-панелі, USB 3G модем.)

 • Процесор: Cortex A6;
 • RAM: 256 Mb;
 • Flash: 128 Mb.
 • OC: Win CE 6.0.
 • Входи:
  • 2х AV in,
  • 1x Camera in (RCA).
 • Слот для SD-карти: об'ємом до 32 Гб.
 • GPS, Bluetooth виносний мікрофон.
 • Виносний USB роз'єм з підтримкою USB-hub.
 • Підтримка USB 3G модему (для функції Пробки З навігації).
 • Можливість встановлення трьох програм навігації, встановлено ПО Навітел і Яндекс.Карти.
 • Відеовихід: HD дозвіл, безпосереднє підключення до оригінального монітора автомобіля.
 • Автоматичне перемикання в режим камери заднього виду при включенні задньої передачі.
 • Підтримка оригінальної тач-панелі монітора (при наявності) або установка опціональна тач-панелі керування пристроєм.
 • Всі функції оригінального головного пристрою автомобіля працюють у штатному режимі.

МОЖЛИВОСТІ ТА ПЕРЕВАГИ

Ключова перевага мультимедійного інтерфейсу Gazer VI700W - це можливість інтеграції з оригінальним головним пристроєм вашого автомобіля. Розроблена автовиробником штатна мультимедійна система максимально адаптована до автомобіля, пов'язана з ним CAN шині, і виконує не тільки мультимедійні функції, але так само є невід'ємною частиною електроніки авто. Як правило, мультимедійна система використовується для відображення різних асистентів, інформації про стан автомобіля, і навіть управляє деякими його функціями. Саме тому вкрай не бажано міняти оригінальне головний пристрій, але при підключенні мультимедійного інтерфейсу Gazer VI700W ви зможете додати багато необхідних і комфортних опцій, значно розширивши функціонал штатної системи, і отримати додаткові елементи комплектації вашого автомобіля. При цьому всі оригінальні функції мультимедійної системи працюють у штатному режимі, у тому числі радіо, Bluetooth, доступ до SD та USB накопичувачів, меню і налаштувань автомобіля.

Одним натисканням кнопки проводиться перемикання оригінального головного пристрою в режим роботи мультимедійного інтерфейсу Gazer VI700W, і крім мультимедійних функцій та GPS навігації водій отримує додаткові асистенти безпеки - можливість підключення камер заднього і переднього виду або системи кругового огляду, промальовування траєкторії руху коліс автомобіля, відображення паркувального асистента на зображенні камер, можливість підключення додаткових аудіо-відео джерел.

У графічному інтерфейсі Gazer VI700W передбачено одразу три програми GPS навігації, щоб водій міг вибрати найбільш актуальну для регіону або за своїм уподобанням. За замовчуванням встановлено ПО Навітел і Яндекс.Карти - в обох програмах є функція відображення пробок, а третю програму пропонується вибрати і встановити на розсуд водія. При підключенні USB 3G модема, система Gazer VI700W підключається до Інтернету і дозволяє отримувати інформацію про пробки в реальному часі.

Підтримка підключення смартфона на базі ОС Android по протоколу MHL дозволяє не лише відобразити екран і передати звук на оригінальну мультимедійну систему, але так само керувати смартфоном з екрану автомобіля. При цьому ви отримаєте навіть більше, ніж з режимом Android Auto - повноцінна інтеграція смартфона в систему автомобіля, без зміни інтерфейсу і якихось обмежень по використанню програм або контенту.

Два додаткових аудіо-відео входу дозволяють підключити до оригінальної мультимедійної системи вашого автомобіля абсолютно будь-які зовнішні джерела, наприклад цифровий телевізійний T2 приймач або відеореєстратор, зовнішній DVD або медіаплеєр, і навіть караоке або ігрову приставку.

Відтворення аудіо або відео файлів з USB накопичувачів, а так само перегляд фотографій і навіть читання книг - це все так само доступно при використанні мультимедійного інтерфейсу Gazer VI700W.

УСТАНОВКА І УПРАВЛІННЯ

Установка і підключення мультимедійного інтерфейсу Gazer VI700W проводиться за принципом Plug&Play (Pin-to-Pin), без пошкоджень оригінальної проводки автомобіля. Центральний блок інтерфейсу встановлюється за дисплеєм автомобіля і підключається за допомогою оригінального кабелю до мультимедійної системи і CAN шини авто. Принцип роботи можна порівняти з перемиканням відеоджерел в звичайному телевізорі - при активації інтерфейсу відбувається перемикання режиму роботи мультимедійної системи, на екран автомобіля виводиться зображення від мультимедійного інтерфейсу Gazer.

Передача аудіо здійснюється через оригінальні динаміки автомобіля, з використанням штатного підсилювача (в залежності від моделі головного пристрою автомобіля). Так само мультимедійний інтерфейс можливо підключити до аудіо системи через штатний AUX вхід, або використовувати зовнішній динамік, який входить в стандартний комплект постачання.

Управління екраном здійснюється через оригінальну сенсорну панель мультимедійної системи. Якщо оригінальний дисплей не оснащений сенсорною паленью, на нього встановлюється додаткова touch панель Gazer, розроблена спеціально для монітора даного автомобіля. Так само управління мультимедійним інтерфейсом Gazer VI700W можливо через оригінальний джойстик автомобіля, тач-пад або інші заводські елементи управління. Підтримується підключення зовнішньої клавіатури і миші через роз'єм USB.

Активація мультимедійного інтерфейсу Gazer і перемикання аудіо відео джерел виконується штатної кнопкою автомобіля (NAVI, TEL, Voice), або додаткової зовнішньої кнопкою з комплекту поставки, якщо в автомобілі немає оригінальної кнопки управління навігацією. Режим камери заднього виду або кругового огляду активується автоматично при кожному включенні задньої передачі.

GPS НАВІГАЦІЯ НА ВАШ ВИБІР З ВІДОБРАЖЕННЯМ ПРОБОК

Мультимедійний інтерфейс Gazer VI700W надає можливість використання трьох програм GPS навігації на вибір. Встановлені Навител і Яндекс.Карти, а третю програму навігації пропонується вибрати на розсуд водія в залежності від його переваг. Таким чином ви зможете використовувати одну з трьох попередньо встановлених програм в будь-який час і в залежності від ваших потреб.

Підключивши USB 3G модем до мультимедійного інтерфейсу Gazer VI700W, ви отримаєте доступ до мережі Інтернет для відображення інформації про пробки і ситуації на дорогах у відповідних програмах навігації. Виконавши підключення один раз, а саме натиснувши кнопку Підключити в меню, ви будете отримувати доступ при кожному наступному запуску автомобіля, без необхідності виконувати будь-які дії в майбутньому. Використання потужної антени GPS і найбільш сучасних компонентів гарантує стабільний прийом сигналу з супутників і показує точне місце розташування за будь-яких умов.

Програми і карти GPS навігації зберігаються на карті пам'яті SD об'ємом до 32 Gb, яка встановлена в графічному інтерфейсі Gazer VI700W. Єдине, про що потрібно подбати заздалегідь - це про карти регіону або країни, в яку ви плануєте подорож, і заздалегідь оновити існуючі або додати нові карти перед поїздкою.

ПОВНА ІНТЕГРАЦІЯ СМАРТФОНА ANDROID

Якщо ви використовуєте смартфон на базі Android, в якому реалізована підтримка протоколу MHL, то зможете підключити його до мультимедійного інтерфейсу Gazer VI700W через звичайний USB-кабель. Екран смартфона з'явиться на моніторі вашого автомобіля, а звук буде виводиться через оригінальні динаміки автомобіля або AUX вхід (в залежності від обраного підключення). Повноцінне керування екраном смартфона буде доступно через сенсорну панель дисплея вашого автомобіля (оригінальну або додатково встановлену). По суті, мультимедійна система автомобіля перетвориться в ваш смартфон, в якому вже встановлені всі необхідні вам програми навігації, месенджери, а також є доступ до Інтернету. Навіть порівняно з режимом Android Auto, який пропонують деякі автовиробники, ви отримаєте набагато більше можливостей: зовнішній вигляд інтерфейсу вашого смартфона не буде змінений та доступ до додатків і контенту не буде обмежений - ви зможете використовувати абсолютно все, що може ваш смартфон.

ВІДТВОРЕННЯ МУЛЬТИМЕДІЙНИХ ФАЙЛІВ, ПЕРЕГЛЯД ФОТОГРАФІЙ

Насолоджуйтесь улюбленою музикою в дорозі, або дайте можливість пасажирам подивитися улюблений фільм або фотографії. Мультимедійні інтерфейс Gazer VI700W підтримує відтворення форматів MP3, MP4, AVI, JPEG, USB накопичувачів. Для підключення накопичувачів використовується виносної роз'єм USB, який може бути зручно розташований у бардачку. Також ви можете використовувати кілька USB накопичувачів одночасно, в тому числі і спільно з USB 3G модемом, - інтерфейс Gazer VI700W підтримує роботу з USB-hub, дозволяючи підключати одночасно до 4-х USB пристроїв*, включаючи зовнішній USB HDD жорсткий диск.

ПІДКЛЮЧЕННЯ КАМЕР, СИСТЕМИ КРУГОВОГО ОГЛЯДУ, ПАРКУВАЛЬНОГО АСИСТЕНТА

Мультимедійний інтерфейс Gazer VI700W дозволять підключити і використовувати такі важливі системи безпеки, як камера заднього виду, система кругового огляду, а так само паркувальний асистент.

При установці камери заднього виду або системи кругового огляду Gazer на зображенні показана траєкторія руху автомобіля (функція IPAS) - паркувальні лінії будуть вказувати напрямок руху автомобіля в залежності від повороту рульового колеса.

Якщо в автомобілі встановлений оригінальний паркувальний асистент - інформація з нього буде так же відображати одночасно з зображенням або камери кругового огляду (функція PDC). Якщо ваш автомобіль не оснащений оригінальними парктроник, ви можете встановити паркувальний асистент Gazer - мультимедійний інтерфейс відображає інформацію з неї точно так само, як з заводської системи.

Максимальний рівень безпеки при парковці і русі в обмеженому просторі надасть система кругового огляду Gazer, показавши зображення навколо всього автомобіля в ракурсі "вигляд зверху", без сліпих зон і затримок. Наприклад парковка біля високих бордюрів, рух по вузькому мосту, або маневри серед невисоких стовпчиків або клумб стануть зовсім комфортними та безпечними як для пішоходів, так і для вашого автомобіля. Дана система також виконує функцію автомобільного реєстратора та системи охоронного відеоспостереження, записуючи відео не тільки при русі, але так само і у припаркованому автомобілі по сигналу від датчика удару.

ПІДКЛЮЧЕННЯ ДОДАТКОВИХ АУДІО ТА ВІДЕО ДЖЕРЕЛ

Мультимедійний інтерфейс Gazer VI700W дозволяє підключити два додаткових аудіо-відео джерела до мультимедійної системи автомобіля. Ви можете підключити цифровий телевізійний тюнер, відеореєстратор, зовнішній DVD або медіа плеєр, і навіть такі системи розваги пасажирів як ігрова приставка або караоке. Відео та звук будуть транслюватися через оригінальну мультимедійну систему автомобіля, інтегруючи додаткове обладнання як нову опцію вашого автомобіля.

Характеристики - Мультимедійний відеоінтерфейс Gazer VI700W-GVIF/GM (Chevrolet, Jaguar, Land Rover, Toyota, Lexus)


Марка автомобіля
Chevrolet Cruze,Equinox,Malibu,Spark,Volt
Jaguar XE,XF,XJ,XJF
Land Rover Discovery,Freelander,Range Rover,Range Rover Sport
Lexus CT,ES,GS,GX,IS,LS,LX,NX,RX
Toyota LC 200

text_amid_reviews Мультимедійний відеоінтерфейс Gazer VI700W-GVIF/GM (Chevrolet, Jaguar, Land Rover, Toyota, Lexus)


Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
Captcha