МИ ПРАЦЮЄМО! ЗАМОВЛЯЙ ОНЛАЙН!

АНОНС: Новий трекер за доступною ціною - StarLine M18

  • 12 June 2018 19:41:17

Компанія Старлайн - широко відомий виробник якісних автомобільних охоронних сигналізацій і комплексів охорони, представляє свою новітню розробку - мініатюрний GPS / ГЛОНАСС трекер StarLine M18 побудований на платформі шостого покоління.


Завдяки цьому пристрою можна з високою точністю відслідковувати переміщення вашого автомобіля, вантажу, близької людини або домашніх тварин. Він ідеально підходить для контролю за пройденою відстанню в компаніях з великою кількістю автомобілів і може бути просто і швидко включений в роботу. Для цього є спеціальний сервіс www.slon.vip в якому можна сформувати безліч різноманітних звітів. Також можна вказати виходу об'єкта за обрану зону будь-якої форми, в цьому випадку ви можете запобігти неузгоджене використання автомобіля, відхилення від заданого маршруту або навіть спробу неправомірного заволодіння автомобілем, тобто викрадення. Варто відзначити просте включення трекера StarLine M18, наприклад в розетку прикурювача з напругою 12В через спеціальний адаптер з мікроUSB роз'ємом


Підключення пристрою можна здійснити до переносного джерела живлення (наприклад, PowerBank), тоді його можна передати своїй дитині перед прогулянкою або походом в школу або покласти в посилку перед відправкою по пошті. Це все можливо завдяки компактним розмірам трекера, які дозволяють з легкістю розмістити його в рюкзаку, валізі, здійснення або ж на домашню тваринку.


StarLine M18 допоможе зберегти спокій, адже ви з будь-якої точки світу можете дізнатися, наприклад, місце знаходження автомобіля, поштової посилки, дитини, близького літнього родича, домашньої тварини і т.п. Як вже говорилося, для цього потрібно всього-лише підключити GPS трекер до джерела живлення 12 Вольт через блок живлення (автомобільна розетка) або до переносного акумулятора і розмістити пристрій в потрібному місці. Після цього можна також просто дізнатися про найточнішому маршруті руху об'єкта на спеціальному моніторинговому сервері www.starline.online.


Трекер StarLine M18 вже доступний для замовлення в нашому інтернет-магазині, а ціна на пристрій одна з найнижчих на ринку подібних девайсів.