МИ ПРАЦЮЄМО! ЗАМОВЛЯЙ ОНЛАЙН!

Засоби захисту автомобіля від угону

  • 05 July 2018 14:26:31

Забезпечити надійний захист для авто - завдання непросте. Щоб бути повністю впевненим у безпеці свого транспортного засобу, потрібно грамотно підійти до питання вибору охоронної системи. Не менше значення має і її коректна установка. У цій статті ми розповімо про основні критерії, на які слід звернути увагу при виборі надійних засобів захисту авто від угону.

Як захистити авто від викрадачів?

Якщо ви хочете забезпечити своїй машині гарантовано надійний захист, використовуйте не одну протиугінну систему, а цілий комплекс. Хороший результат дає комбінування механічних та електронних охоронних комплексів.

До механічних засобів протиугінною захисту авто відносять:

- замки капота;

- іммобілайзери;

- електромеханічні блокіратори для дверей;

- капкани (як би дивно не звучало, в 21 столітті це засіб захисту до сих пір не втратило своєї актуальності і ефективності).

Ці засоби захисту створюють для зловмисників додаткові труднощі і віднімають у них безцінні хвилини. Чим більше часу потенційний викрадач змушений витратити на проникнення всередину авто і розблокування двигуна, тим більше шанс, що його спроба викрасти ваш транспортний засіб завершиться провалом.

До електронних охоронним комплексам відносять автомобільні сигналізації різних класів і видів.

Сьогодні на авторинку можна купити автосигналізації наступних класів:

- початковий (невелика вартість, обмежені функціональні можливості, відсутність зворотного зв'язку з автовласником);

- бюджетний (невелика вартість, базові функціональні можливості);

- стандарт (середня вартість, розширені функціональні можливості, зворотний зв'язок з власником за допомогою брелока управління, середній рівень шифрування сигналу);

- еліт (вартість вища за середню, розширені функціональні можливості, надійний рівень шифрування, різні способи зв'язку з автовласником, включаючи оповіщення через мобільний зв'язок).

Типи автосигналізацій:

1. Односторонні сигналізації - завдання яких при спробі злому оповістити автовласника звуковий сиреною і сигналами аварійних вогнів. Управління такими сигналізаціями здійснюється за допомогою простого брелока, який включає і відключає «охорону».

2. Двосторонні автосигналізації - більш надійні пристрої, оснащені брелоком зі зворотним зв'язком. Такі брелоки не тільки включають і відключають сигналізацію, а й приймають тривожні сигнали в разі пошкодження або викрадення авто. Серед безлічі додаткових функцій пристрою - віддалений запуск двигуна.

3. Супутникові GSM-сигналізації. Це найсучасніші «сигналки» з розширеним функціоналом. Завдяки GSM-модуля, збільшується надійність охорони і підвищується точність визначення положення авто. Якщо зловмисники спробують зламати авто, водій отримає на свій телефон sms - оповіщення або дзвінок. У цьому випадку він має можливість оперативно вжити заходів безпеки і запобігти викраденню машини.

На що звернути увагу при виборі охоронного комплексу?

1. Енергоспоживання системи безпеки.

Як і будь-яка електроніка, установка охоронного комплексу збільшить енергоспоживання авто. Чим менше енергії споживає охоронний комплекс, тим менше ймовірність того, що акумулятор розрядиться завчасно.

2. Додаткові можливості.

Крім охоронних датчиків, які контролюють безпеку авто, деякі охоронні комплекси комплектуються функціональними датчиками. Вони контролюють, наприклад, температуру важливих автомобільних вузлів.

3. Репутація виробника.

Вибрати автосигналізацію надійного бренду, що поєднує відмінні показники захисту і прийнятну вартість допоможуть спеціалізовані форуми та відгуки автомобілістів.

Скільки буде коштувати захист автомобіля?

Чим функціональніша комплекс захисту автомашини, тим він дорожче коштує. Крім того, в ціну закладається фактор ризиковості конкретної автомашини. За статистикою, найчастіше викрадають автомобілі японських марок - Mazda, Toyota, Honda. Чи варто дивуватися, що охоронні комплекси для автомобілів цих марок коштують дорожче, ніж для машин інших виробників?

 
Рекомендуємо