МИ ПРАЦЮЄМО! ЗАМОВЛЯЙ ОНЛАЙН!

Про компанію

Autoelectro.ua - інтернет-магазин електромобілів з Китаю, автотоварів і аксесуарів, а також інсталяційний центр електрообладнання

Продаж електромобілів, зарядних пристроїв та акумуляторів

Одним з напрямків компанії є пригін і продаж електромобілів з Китаю. Максимальний пробіг на одному заряді у них значно перевищує пробіги аналогічних електромобілів з Європи і Японії. Автомобілі є як в наявності (можливий тест-драйв), так і під замовлення. В асортименті присутні зарядні пристрої для електромобілів, а також акумулятори підходять для заміни поламаних елементів батареї.

Автоелектроніка, автолампи і автозвук

Ви цікавитеся автоелектронікою і іншими деталями - ви потрапили саме туди, куди слід! Значить, ваш «залізний кінь» потребує нових аксесуарах, що відповідають всім сучасним вимогам щодо функціональності і надійності.

У нашому інтернет-магазині вам з гордістю продемонструють найширший вибір різних товарів, порадять, що вигідніше купити і нададуть саму вичерпну інформацію, що стосується експлуатації того чи іншого пристрою.

Мабуть, найбільш важливим завданням є забезпечення транспортного засобу яскравими освітлювальними приладами, здатними працювати незалежно від часу доби і змін примхливої ​​погоди. Адже від якості освітлення дорожнього полотна залежить, наскільки комфортно і впевнено водій відчуває себе за кермом. Однак найголовніше, що від цього залежить і особиста безпека його самого та інших учасників дорожнього руху. А на сьогоднішній день лише невеликий відсоток магістралей в Україні висвітлюється належним чином, та й то, в основному, в Києві і великих містах. Саме тому переважна більшість автовласників прагнуть поліпшити світ головних фар, встановлюючи замість штатних ламп потужний і яскравий ксенон.

Зростаючою популярністю користуються і денні ходові вогні, не тільки надають автомобілю особливий шик, але і додатково позначають його під час руху. Це робить транспортний засіб більш помітним навіть в денний час для пішоходів і інших водіїв, що теж є внеском в посилення безпеки їзди. У нас ви можете знайти багато видів і варіантів освітлювальних приладів, що відповідають не тільки вашим потребам, а й можливостям вашого гаманця.

Якщо ви проводите за кермом більше години в день, то краще за все скоротати час і підняти настрій допоможе автомагнітола. Але, на відміну від своїх попередників, це вже не просто радіоприймач, а багатофункціональний мультимедійний пристрій, який з повним правом може називатися бортовим комп'ютером. Ви не тільки будете насолоджуватися чудовою якістю звучання, але і зможете переглядати відеофайли з будь-якого носія, а також завдяки вбудованому модему і наявності інтернету дивитися в прямій трансляції новини або футбольні матчі.

Штатні магнітоли, як і універсальні, оснащені сучасними супутниковими навігаційними системами, які моментально побудують для вас найбільш швидкий і зручний маршрут прямування. З таким головним пристроєм ви будете назавжди позбавлені довгого і безцільного простоювання в пробках, оскільки навігатор сповістить вас заздалегідь про всі заторах на дорозі. Якщо ж з якої-небудь причини затриматися в дорозі вам все-таки доведеться, то цей час ви проведете з безсумнівною користю.

Зрозуміло, як людина відповідальна, ви вважаєте, що розумієте важливість збереження вашого рухомого майна. Щоб не поповнити собою сумну статистику, яка свідчить про зростання числа викрадень автомашин в нашій країні за останні два роки, обов'язково потрібно оснастити свій автомобіль протиугінними засобами захисту. До них відносяться різні автосигналізації, замки на капот, іммобілайзери та інші прилади, які надійно захистять ваше авто і його вміст від будь-яких посягань.

У нас ви не тільки знайдете товари різних цінових категорій, а й будете приємно здивовані всілякими знижками та постійними акціями, які дозволять вам істотно заощадити. А наші професійні консультанти виконають всі побажання і зі знанням справи дадуть відповідь на будь-які ваші питання, адже ми поважаємо своїх клієнтів і дуже дорожимо співпрацею з ними.

Notice: Undefined variable: remarketing_status in /var/www/www-root/data/www/autoelectro.ua/system/storage/modification/catalog/view/theme/luxshop/template/common/footer.tpl on line 521