Парктроніки Gazer PA45R (задні)

3 633 грн.
Є в наявності

Опис Парктроніки Gazer PA45R (задні)


Парктроніки Gazer PA45R одні з небагатьох використовують для визначення відстані професійні датчики пасивного типу, що працюють на частоті 58 кГц. В основному блоці реалізовані складні тригонометричні розрахунки для самого точного розпізнавання перешкод позаду автомобіля. В даному алгоритмі враховуються свідчення відразу двох сусідніх датчиків, а не одного, як в більшості парктроніків. Це дозволяє більш точно визначати відстань до перешкод. Використання професійних датчиків в сукупності з унікальними алгоритмами дозволяють розміщувати датчики на різній висоті відносно дороги або нижче звичайних датчиків, при цьому можна досягти навіть визначення бордюрів.

Кріплення датчиків виконується на розбірної конструкції з внутрішньої частини бампера. Це дозволяє розмістити датчики врівень з поверхнею бампера, практично як це робиться на штатних системах встановлених з заводу. Варто звернути увагу, що система буде працювати правильно тільки в тому разі, якщо всі датчики встановлені перпендикулярно землі або їх кут нахилу після установки не перевищує 6 градусів.

При включенні системи, датчики автоматично виконують самодіагностику, при цьому також визначаючи запасне колесо на задніх дверях, встановлений фаркоп або навіть підніжку, щоб вилучити ці об'єкти зі зони виявлення.

Для оповіщення про перешкоду в комплекті є динамік з можливістю регулювання гучності. При бажанні парктроніки можна підключити до дисплея паркувальної системи Gazer PAD20 або дзеркалами заднього огляду від компанії Gazer. При цьому на зображення з камери заднього виду графічно будуть позначені перешкоди у вигляді заполняющихся гуртків з показаннями відстаней до них.

Задній парктронік Gazer PA45R легко поєднується в комплекс з переднім парктроніком Gazer PA45F, тоді оповіщення в динаміці буде мати різну тональність при спрацьовуванні передніх або задніх датчиків. Для об'єднання датчиків в єдину систему та виведення інформації на один дисплей буде потрібно кабель Gazer PAC10.

При необхідності можна встановити датчики на різній відстані один з одним, а також на різній висоті і під різними кутами. Для налаштування системи використовуються DIP-перемикачів на основному блоці. Для більш точного налаштування може знадобиться спеціальний програматор Gazer PAC30.

У комплекті є все необхідне для установки і налаштування парктроніків. Детальніша інформація по установці міститься в інструкції по установці, що також входить в комплект.

  • Кількість датчиків в комплекті: 4 шт
  • Діаметр датчика: 16,5 мм
  • Регулювання гучності: Є
  • Точність визначення відстані до об'єкта: 1 см
  • Мінімальна відстань до об'єкту: від 30 см
  • Мінімальна відстань до об'єкту: від 280 см
  • Час відгуку датчика: 0,08 сек
  • Температура роботи: -30 С - +70 С
  • Ступінь пиловологозахисту: IP67
Категория Парктроніки

Ще не було питань.

Leave a review  ↓
 
Nobody has left any reviews.