Підігрів сидінь GT H4S

 • Рейтинг:
 • Бренд:
 • Артикул:
  22187
 • Додаткові характеристики:
  Комплектація: два нагрівальних мата, розміром 27 х 46 см кожен, блок проводів, кнопка-котроллер
 • Комплект:
  на два сидіння
 • Гарантія:
  12 місяців
 • Показати всі характеристики
1 484 грн.
Немає в наявності

Опис Підігрів сидінь GT H4S


Додайте комфорту в свій автомобіль з установкою підігріву сидінь GT H4S. Цей пристрій виконує не тільки функцію комфорту, але і допоможе у профілактиці захворювань спини і тазової області, що особливо важливо для чоловічого здоров'я.

Підігрів сидіння від фірми GT виготовлений на основі вуглецевого волокна і без проблем вбудовується в сидіння. У комплекті поставляється два мата розміром 27 на 46 див. Для управління підігрівом в комплекті є квадратна кнопка з підсвічуванням - розмір 26 на 26 мм (круглий отвір 20 мм), яка дозволяє включити одну з чотирьох ступенів нагріву, а також відключити його. Перемикання режимів, а також вимикання проводиться послідовним натисненням на кнопку управління підігрівом. Кожен вибраний режим обігріву сидіння має власний колір підсвічування кнопки управління: білий - включення, синій - низький рівень, зелений - середній рівень, червоний - високий рівень. Підігрів сидіння має убудовану функцію автоматичного вимкнення при перегріві, яка активується після досягнення 65 градусів Цельсія. Максимальний струм споживання становить 4 А, а харчується обігрів від стандартного напруги 12 Ст.

Комплект призначений для установки обігріву для одного сидіння.

Додаткові характеристики Комплектація: два нагрівальних мата, розміром 27 х 46 см кожен, блок проводів, кнопка-котроллер
Комплект на два сидіння
Гарантія 12 місяців

Ще не було питань.

Leave a review  ↓
 
Nobody has left any reviews.