Штатна магнітола Toyota Corolla RedPower 21066B

16 800 грн.
Немає в наявності

Опис Штатна магнітола Toyota Corolla RedPower 21066B


Операційна система: OS Android 4.4+

Процесор: Сortex A9 4-ядра 1.6 GHz на кожне ядро.

GPS + ГЛОНАСС: GPS + ГЛОНАСС навігаційний модуль і антена. Ліцензія "Навітел РФ+Україна" або "Навітел Білорусь" "Сітігід РФ" купується окремо по собівартості на нашому сайті.

Екран: Розмір дисплея 10.2 дюймів HD якості і високої яскравості 1024*600. Ємнісний морозостійкий мультитач. Широкоформат.

Пам'ять: Оперативна пам'ять 1 Gb. Вбудована пам'ять 16 Gb + 8 Gb SDcard Samsung клас 10 (разом 24Gb)

Вигляді/аудіо входи/виходи і параметри вихідного каскаду підсилювача*,**: TDA 7850 (MOSFET, HI-FI) Підтримка акустики 2Ом і 4Ом. Подробиці і порівняння вихідних каскадів підсилювачів ви можете прочитати в ознайомчої статті**
AUX (1 відеовхід і 2 лінійних аудіовходу), відеовхід під Камеру заднього виду -1,відеовхід під камеру переднього огляду-1, 4 лінійних аудіовиходу + лінійний роздільний регульований вихід на сабвуфер. Еквалайзер НЧ СЧ ВЧ з фільтрами зрізу + Функція Loud (посилення ефектів)

Читання носіїв і їх кількість*: USB flash і HDD*2 шт. Жорсткі диски повинні бути відформатовані у форматі NFTS, Для дисків ємністю понад 1 Tb може знадобитися активний USB Hub з додатковим харчуванням.

Напруга і струм споживання В режимі роботи 1.2 A без сильного навантаження на динаміки. У режимі "Sleep mode" 0.62 A - Режим швидкого включення автомагнітоли зі стартом 2 секунди з програмованим таймером очікування до 1 години. Напруга живлення 12-24 Вольт.

Радіо*, **: Радіо модуль "HD Radio NXP 6686" Модуль, який спільно з підсилювачем 7850 видає шикарне звучання радіо і впевнено працює навіть при слабкому сигналі. (такі використовуються в аудіосистемі BMW). Для ознайомлення з чіпами тюнерів ви можете прочитати ознайомчу статтю.**

Редагування назви станцій: Так. Попередньо запустити AS (автомат, пошук). А також режим перетягування з RDS рядка.

ТВ*: Є можливість підключення цифрового ТВ-тюнера DVB-T2 з управлінням touch+ІЧ, який працює в русі, модельRedpower DT7 або Redpower DT9 на 4 ТБ антени

ДВД привід*: Відсутній. Можливе використання DVD USB приводу.

Інтернет: Вбудований модуль Wi-Fi з виносною антеною. Ви можете використовувати ваш смартфон, як точку доступу і не купувати модем з сім картою. Для зручності поставте віджет на робочий стіл Wi-FI hotspot, і 3G. Можливість підключення 4G Wi-Fi модему. Компанія Redpower рекомендує роздавати інтернет з будь-якого обраного вами джерела по Wi-Fi каналу, а не через USB порт.

Bluetooth: Для якісної гучного зв'язку настійно рекомендуемустанавливать зовнішній мікрофон з комплекту. Зовнішній мікрофон працює для режиму гучного зв'язку Hands-free, А вбудований мікрофон використовується для голосових команд і голосового набору. В режимі розмови ви можете користуватися навігатором і вільно переміщатися по андройд додатками.

Мікрофон: Виносний мікрофон 3,5 мм Jack mono використовується для гучного зв'язку. Вбудований мікрофон використовується для системи Android. Не встановлюйте зовнішній мікрофон на скло, т. к. скло в русі створює шум.

Голосовий пошук: Пошук працює в браузері, а також в інших програмах, для яких передбачена дана функція. (Наприклад, Yandex Navigator дозволяє вводити адресу голосом). "ОК Google", "Голосовий асистент" і так далі.

Російська телефонна книга: Так, коректний пошук номери і відображення. Підтримка сторонніх звонилок з Google Play. Синхронізація контактів google.

Програвання музики через BLUETOOTH: Так, A2DP

Пошук контактів: Так, швидкий зручний, незалежний від регістра набору.

Bluetooth Data: Так, для передачі даних. До 8 з'єднань одночасно. (OBD+TPMS+телефон може одночасно працювати з пристроєм).

Bluetooth OBD і TPMS і т. д.*: Так, автомагнітола може працювати з двома і більше каналами передачі даних одночасно через Bluetooth. (Необхідна покупка відповідних пристроїв і для Android OS) * ( система контролю тиску в шинах, діагностика двигуна через адаптер ELM327 Bluetooth).

AIR-PLAY і Mirror-Cast: Передача всього що відображається і відтворюється на дисплеї вашого смартфона, айфона на екран головного пристрою Redpower CarPad4 за допомогою програми Easy Connect.. Ви можете переглянути відеоролик приклад на нашому каналі youtube. Не забудьте підписатися на канал, щоб отримувати найсвіжіші новини медимаркета

Підключення відеореєстратора (опція): Wi-Fi реєстратор або відеореєстратор з відеовиходом.

Google Play: Так, працює повноцінно. Необхідна реєстрація та в автомагнітолі повинно бути виставлено коректна дата і час.

Голосові підказки: Два режими налаштування, а також вибір динаміків автомобіля для голосових підказок навігатора (передні - в цьому випадку навігація буде говорити не перериваючи музику чи все - будуть переривання музики GPS програмою)

Root доступ: Так.

Навчання кнопок керма: Так, мульти задачниковий кермо.

Навчання кнопок панелі: Одна функція на кнопку touch.

Toyota Corolla
Сумісні марки автомобілів Toyota
Розмір екрану 10.2
USB-роз'єм Так
Bluetooth Так
Wi-Fi є
GPS є
Категория Штатні магнітоли для Toyota
Гарантія 12 місяців

Ще не було питань.

Leave a review  ↓
 
Nobody has left any reviews.