Штатний відеоінтерфейс AudioSources MIB-218AR для VW

11 616 грн.
Немає в наявності

Опис Штатний відеоінтерфейс AudioSources MIB-218AR для VW


Штатний відеоінтерфейс AudioSources MIB-218AR VW це пристрій, який допоможе вдихнути нове життя в головні пристрої MIB2 платформи MQB (з діагоналлю від 6,5 до 8 дюймів і роздільною здатністю 800X480, 1024X600) автомобілів Volkswagen: Arteon, Golf, Golf SportWagen, Passat, Passat Varian, Touran, Tiguan. Після підключення MIB-218AR до штатної автомагнітоли, вона доповнюється функціями сучасної операційної системи Android 9.1. З неї ви отримуєте можливість високошвидкісного доступу в інтернет через 3G/4G мережу або Wi-Fi підключення. Більше того, при установці SIM картки у пристрій, воно може працювати як Wi-Fi точка доступу для роздачі інтернету. Також доступна навігаційна система на базі супутників GPS/GLONASS, причому вибір програми для здійснення навігації залишається за користувачем (Navitel, Waze, Google Maps і т. д.). Зрозуміло стане доступною можливість відтворення аудіо-та відеофайлів абсолютно всіх доступних на даний момент форматів (mp3, flac, mkv, avi, mp4 і т. д.). Всі штатні функції магнітоли зберігаються, тому на екрані буде доступна індикація відкритих дверей, капота, багажника, індикація роботи кліматичної системи, робота штатних парктроніків або камери заднього виду і т. п. Можливе підключення до видеоинтерфейсу автомобільного відеореєстратора, як по Wi-Fi, так і через RCA роз'єм.

Підключення відеоінтерфейсу проводиться в штатні роз'єми, що істотно спрощує монтаж системи і не вимагає втручання в проводку автомобіля. Також зберігаються всі функції штатної магнітоли.

Для виконання всіх функцій без зволікань, в основу системи закладено потужний чотириядерний процесор, який працює з опреативной пам'яттю DDR3 об'ємом 2 Гб, а також вбудованою пам'яттю об'ємом 16 Гб. Цього "заліза" з головою вистачає для швидкої роботи системи навіть при декількох запущених програм одночасно.

Volkswagen Arteon,Golf,Passat,Tiguan,Touran
Гарантія 12 місяців

Ще не було питань.

Leave a review  ↓
 
Nobody has left any reviews.