Система кругового огляду для штатної установки на Honda CR-V 2012+ Gazer CKR4400-RM

24 567 грн.
Немає в наявності

Опис Система кругового огляду для штатної установки на Honda CR-V 2012+ Gazer CKR4400-RM


Система кругового огляду Gazer CKR4400-RM - трендова розробка від Gazer для безпечного руху і комфортного керування автомобілем Honda CR-V (RM), позашляховик, 2012-2016, Honda CR-V (RM), позашляховик, 2017+. Модель представляє собою багатозадачне пристрій, що виконує функцію кругового огляду, автомобільного відеореєстратора і обладнання для охоронного відеоспостереження в припаркованому авто. Система включає в себе 4 штатних відеокамери і спеціальний блок обробки, який об'єднує відео з камер в єдине панорамне зображення "вигляд зверху".

Ключові переваги:

  • Єдине панорамне зображення "вигляд зверху"
  • Комплект відеокамер для штатної установки в оригінальні посадочні місця автомобіля Honda CR-V (RM), позашляховик, 2012-2016, Honda CR-V (RM), позашляховик, 2017+.
  • Функція 4-х канального відеореєстратора
  • Вбудований незалежний G-сенсор з налаштуванням чутливості
  • Режим паркування (автоматичний старт запису по сигналу G-сенсора в припаркованому автомобілі)
  • Контроль напруги бортової мережі
  • Відеокамери HD з сенсором 1/3"
  • Ступінь захисту корпусу камер IP67

Центральний блок
Модель Gazer CKR4400-RM
Оперативна пам'ять 256 Мб, DDR2
Інтерфейси 1x microSD, 1x USB
Функція видеорегистартора Так, запис 4-х каналів
G-сенсор Так, незалежний
Режим паркування Так, початок запису при спрацьовуванні G-сенсора
Контроль напруги бортової мережі Так, повне вимкнення при 11,7 В
Формат відеосигналу PAL/NTSC
Формат запису H. 264
Обсяг 1 хвилини запису 15 Мб
Харчування DC 12V
Споживаний струм 500mA; у режимі паркування - 12mA
Робоча температура -20°C ... +70°C
Камери
Сенсор 1/3"
Ефективні пікселі 720х480
Дозвіл 580 ТВЛ
Мінімальна ступінь освітленості 0,1 Lux
Кут огляду 180°
Ступінь захисту IP67
Температура експлуатації -30°C ... +70°C

Комплект поставки:

Централный блок з функцією відеореєстратора Так
Відеоінтерфейс Немає
Передня камера Спеціальна камера для установки в емблему автомобіля
Задня камера Спеціальна камера для установки замість плафона підсвічування номерного знаку автомобіля
Права бічна камера Спеціальна камера у вигляді нижньої частини дзеркала
Ліва бокова камера Спеціальна камера у вигляді нижньої частини дзеркала
Пульт ДУ Так
ІК приймач Так
Карта пам'яті Gazer microSDHC 16 GB (Сlass 10)
Підключення Plug&Play

Принцип роботи
Система кругового огляду Gazer CKR4400-RM - трендова розробка від Gazer для безпечного руху і комфортного керування автомобілем Honda CR-V. Модель представляє собою багатозадачне пристрій, що виконує функцію кругового огляду, автомобільного відеореєстратора і обладнання для охоронного відеоспостереження в припаркованому авто.

Відеосистема включає в себе 4 відеокамери в штатному виконанні і спеціальний блок обробки, який об'єднує відео з камер в єдине панорамне зображення. Все, що відбувається навколо автомобіля, Ви бачите на моніторі в ракурсі "вигляд зверху" в реальному часі, без будь-яких сліпих зон. Відеосигнал з кожної з камер записується на micro SD карту пам'яті або USB накопичувач окремим каналом в циклічному режимі. Після відключення двигуна система записує ролики при спрацьовуванні датчика удару (G-сенсора), а функція контролю напруги бортової мережі запобіжить розряд автомобільного акумулятора.

Таке комплексне рішення забезпечує повний контроль обстановки навколо авто і невидимих перешкод у зонах, значно підвищуючи безпеку під час руху заднім ходом, паркування в обмеженому просторі, повороті і інших маневрах. Завдяки багатофункціональному режиму роботи система Gazer CKR4400 - RM замінює собою кілька пристроїв одночасно, додатково виконуючи завдання дорожнього свідка та охоронної відеосистеми автомобіля Honda CR-V.

Штатна установка
Відеокамери системи кругового огляду Gazer CKR4400-RM встановлюються в автомобіль Honda CR-V (RM), позашляховик, 2012-2016, Honda CR-V (RM), позашляховик, 2017+ штатно, а процес установки займе мінімум часу і не зажадає монтажних втручань в конструкцію кузова. Дві бічні відеокамери інтегровані в нижні частини бічних дзеркал автомобіля, які повністю ідентичні оригінальним компонентів від автовиробника. Передня камера встановлюється в штатне посадочне місце передньої частини кузова - в емблему автомобіля. Задня камера інтегрована в штатне кріплення, яке повністю відповідає заводському компоненту, і призначений для установки замість плафона підсвічування номерного знаку авто.

Ультрагерметичные корпусу
Всі відеокамери виконані в мініатюрних ультрагерметичных корпусах з класом захисту IP67, що дозволяє повністю виключити вірогідність попадання пилу і вологи всередину пристрою. Такі властивості в поєднанні з широким температурним діапазоном роботи забезпечують безперебійне функціонування відеокамер в самих несприятливих умовах експлуатації: бруд, пил і незліченні миття під високим тиском.

Якісна оптика
Особливість відеокамер системи Gazer CKR4400 - RM - максимально широкий кут огляду 180°, завдяки чому сигнал об'єднується в єдине панорамне зображення, а водій отримує повноцінний круговий огляд обстановки навколо автомобіля. Для передачі якісного інформативного відеосигналу в будь-який час доби, у тому числі і в повній темряві, всі камери побудовані на базі чутливого HD сенсора 1/3" (720х480) і передають зображення в дозволі 580 TVL. Система може передавати відеосигнал в стандартах PAL або NTSC, завдяки чому легко інтегрується з будь відображає пристроєм.

Функція відеореєстратора
Одне з ключових переваг системи кругового огляду Gazer CKR4400 - RM - відеорегістрація що відбувається навколо автомобіля. Крім основного режиму роботи, система виконує функцію 4-х канального автомобільного реєстратора. При цьому, запис з кожної камери здійснюється окремим каналом в дозволі D1 (704х576) з частотою 30 кадрів в секунду, а сам процес відеозапису проводиться безперервно завдяки функції циклічного перезапису. Ролики зберігаються на micro SD карті пам'яті об'ємом до 32 Гб або на USB накопичувачі.

Вбудований G-сенсор
Система кругового огляду Gazer CKR4400 - RM оснащена вбудованим 3-х осьовим датчиком прискорення (G-сенсор), який фіксує будь-які зміни в характері пересування авто: різкі прискорення, гальмування або удари. Відеоролики, записані в момент спрацьовування G-сенсора, автоматично захищені від видалення при циклічному перезапису. Таким чином, водій може залишатися впевненим, що всі найважливіші відео будуть надійно збережені.

Режим паркування
Крім кругового огляду і відеореєстратора, система Gazer CKR4400 - RM підтримує функцію охоронного відеоспостереження в припаркованому авто. Після вимикання двигуна пристрій зупиняє запис і вимикається (при цьому споживання електроенергії у вимкненому режимі складаємо менше 12 мА). Як тільки спрацьовує датчик удару (G-сенсор), система автоматично включається і виробляє запис 120-секундного відеоролика, потім знову вимикається. Записаний файл автоматично захищений від видалення при циклічному перезапису - видалити відеоролик можна тільки вручну.

Додатково у системі реалізована можливість адаптувати чутливість G-сенсора для максимально точної роботи в залежності від погодних умов і обстановки навколо авто. Щоб уникнути розряду акумулятора автомобіля, у системі передбачена функція контролю напруги бортової мережі: при досягненні значення в 11,7 пристрій повністю відключається і відновлює свою роботу тільки при наступній подачі сигналу АС (запуск двигуна).

Все необхідне в комплекті
Система кругового огляду Gazer CKR4400 - RM комплектується всім необхідним для підключення та подальшої експлуатації.

Стандартна комплектація пристрою включає в себе дві бічних відеокамери, інтегрованих в нижні пластикові частини бічних дзеркал, передню камеру для штатної установки в емблему автомобіля, задню камеру для установки замість плафона підсвічування номерного знака, блок управління і обробки відео, набір кабелів підключення, фірмову карту пам'яті Gazer microSD 8 Gb (Class 10), пульт дистанційного управління і ІК приймач.

Honda CR-V

Ще не було питань.

Leave a review  ↓
 
Nobody has left any reviews.