Світлодіодні лампи H11 Philips 11362XUX2 X-tremeUltinon LED

 • Рейтинг:
 • Бренд:
 • Артикул:
  11362XUX2
 • Кількість ламп:
  2
 • Номер виробника:
  11362XUX2
 • Призначення:
  ближнє світло,дальнє світло
 • Вид:
  Світлодіодні
 • Категория:
  Автомобільні світлодіодні лампи
 • Гарантія:
  24 місяці
 • Показати всі характеристики
4 490 грн.
Є в наявності

Опис Світлодіодні лампи H11 Philips 11362XUX2 X-tremeUltinon LED


Ультрасучасні світлодіодні лампи Philips 11362XUX2 лінійки X-tremeUltinon LED для цоколя H11 дивують водіїв своїми унікальними світловими характеристиками. Лампи серії X-tremeUltinon LED отримали OEM (від первинних виробників комплектуючих) світлодіоди Lumileds LUXEON Altilon SMD преміального класу, що дозволило збільшити кількість світла до 200% у порівнянні зі стандартними галогенними лампами. Відмінна яскравість поєднується з оптимальною колірною температурою 5800 К, яка відповідає холодного білого світла, що забезпечує ідеальне прилягання за кольором з ксеноновими і світлодіодними лампами головного освітлення. Поєднання яскравості і колірної температури підібраною в лінійці ламп X-tremeUltinon LED робить водіння в темний час доби простіше і безпосередніше, адже тепер на дорозі не залишиться неосвітлених ділянок, що приховують несподівані перешкоди. Очі при такому головному світлі втомлюються значно менше і можна планувати далекі поїздки незалежно від часу доби.

Також можна не турбуватися про зір їдуть назустріч автомобілістів, оскільки в лампах Philips 11362XUX2 LED-HL [H11] застосовується фірмова технологія SafeBeam, яка забезпечує чітку світлотіньовий кордон, для виключення осліплення зустрічних водіїв. Таким чином яскравий промінь світла широко висвітлює дорожнє полотно не заважаючи при цьому іншим учасникам дорожнього руху.

Для надійної роботи світлодіодних ламп потрібна якісна система охолодження, якої в лампах серії X-tremeUltinon LED є охолодження за фірмовою технологією Philips AirCool. Якісний вентилятор швидко відводить зайве тепло з радіатора лампи, забезпечуючи стабільні світлові характеристики на весь час роботи лампи. Таке охолодження є запорукою тривалої роботи LED ламп високого терміну служби до 12 років.

Кількість ламп 2
Номер виробника 11362XUX2
Призначення ближнє світло,дальнє світло
Тип охолодження Активне - радіатор з вентилятором
Тип світлодіодів Luxeon
Тип цоколя H11
Колірна температура 5800K
Потужність 22 Вт
Обманка Can-Bus Немає
Світловий потік 1350 Лм
Вид Світлодіодні
Категория Автомобільні світлодіодні лампи
Гарантія 24 місяці

Ще не було питань.

Leave a review  ↓
 
Nobody has left any reviews.