Світлодіодні лампи Osram H4 9726CW LEDriving HL Gen2

 • Рейтинг:
 • Бренд:
 • Артикул:
  4052899605121
 • Кількість ламп:
  2
 • Номер виробника:
  9726CW
 • Призначення:
  ближнє світло,дальнє світло
 • Вид:
  Світлодіодні
 • Категория:
  Автомобільні світлодіодні лампи
 • Гарантія:
  5 років
 • Показати всі характеристики
2 773 грн.
Є в наявності

Опис Світлодіодні лампи Osram H4 9726CW LEDriving HL Gen2


Новітні світлодіодні лампи Osram 9726CW лінійки LEDriving HL Gen2 (друге покоління) надають можливість легкої і зручної заміни старих і неефективних галогенних ламп на новий, яскравий і технологічний джерело світла. Дані лампи підходять для заміни ламп з ближнім і дальнім світлом в одному корпусі. Завдяки оптимальній конструкції ламп з мінімальними габаритними розмірами (довжина - 203 мм, а діаметр - 18 мм), їх з легкістю можна розмістити у фарі.

Нові світлодіодні лампи порадують чудовою яскравістю і світлотіньовим кордоном, а яскравий білий світ колірної температури До 6000 допоможе більш контрастно виділити об'єкти на дорозі. Світловий потік світлодіодних ламп Osram лінійки LEDriving HL Gen2 перевершує аналогічний показник галогенних ламп в кілька разів і впритул наближається до ефективності ксенонових ламп.

светодиодные лампы osram

Висока надійність і тривалий термін служби ламп серії LEDriving HL Gen2 забезпечують ретельно спроектований радіатор. Він з максимальною ефективністю відводить тепло від світлодіодного чіпа, що забезпечує якісне охолодження лампи для її стабільної роботи.

На відміну від ксенону, установка світлодіодної лампи без спеціальних інструментів або додаткових високовольтних компонентів. Також не потребує доопрацювання або розбирання штатної фари. LED лампи Osram встановлюються в стандартний цоколь і далі безпосередньо до джерела живлення автомобіля зі стандартним напругою 12 або 24 Вольт.

Найчастіше в сучасних автомобілях бортовий комп'ютер моніторить допомогою шини CAN справність встановленого обладнання, серед якого є і лампи головного світла. Установка світлодіодних ламп може викликати повідомлення про помилку при наявності такого контролю. Щоб уникнути появи такої помилки рекомендуємо придбати спеціальні пристрої (обманки) від компанії Osram для обходу бортового комп'ютера, які адаптують опір вимірюється бортовим комп'ютером до необхідного бортовому комп'ютері Вашого автомобіля:

Сертификат Osram для autoelectro.ua

Кількість ламп 2
Номер виробника 9726CW
Призначення ближнє світло,дальнє світло
Тип охолодження Пасивне - радіатор
Тип світлодіодів Osram
Тип цоколя H4
Колірна температура 6000K
Потужність 14 Вт
Обманка Can-Bus Немає
Світловий потік 1517 Лм / 1258 Лм
Вид Світлодіодні
Категория Автомобільні світлодіодні лампи
Гарантія 5 років

Ще не було питань.

Leave a review  ↓
 
Nobody has left any reviews.