Світлодіодні лампи H7 Osram 65210CW LEDriving HL

 • Рейтинг:
 • Бренд:
 • Артикул:
  65210CW
 • Кількість ламп:
  2
 • Номер виробника:
  65210CW
 • Призначення:
  ближнє світло,дальнє світло
 • Вид:
  Світлодіодні
 • Категория:
  Автомобільні світлодіодні лампи
 • Гарантія:
  5 років
 • Показати всі характеристики
3 730 грн.
Є в наявності

Опис Світлодіодні лампи H7 Osram 65210CW LEDriving HL


Новітні світлодіодні лампи Osram 65210CW лінійки LEDriving HL для цоколя H7 надають можливість легкої і зручної заміни старих і неефективних галогенних ламп на новий, яскравий і технологічний джерело світла. Дані лампи підходять для заміни ламп як ближнього так і дальнього світла. Більш того, LED лампи Osram LEDriving HL можна встановлювати не тільки в рефлекторну оптику, але і в оптику з фокусуючими лінзами. Це стало можливим завдяки оптимальній конструкції ламп з мінімальними габаритними розмірами (довжина - 444.6 мм, а діаметр - 35.4 мм)

Нові світлодіодні лампи порадують чудовою яскравістю і світлотіньовим кордоном, а яскравий білий світ колірної температури До 6000 допоможе більш контрастно виділити об'єкти на дорозі. Світловий потік світлодіодних ламп Osram лінійки LEDriving HL перевершує аналогічний показник галогенних ламп в кілька разів і впритул наближається до ефективності ксенонових ламп.

светодиодные лампы osram

Висока надійність і тривалий термін служби ламп серії LEDriving HL забезпечують ретельно спроектований радіатор з вбудованим вентилятором. Така конструкція забезпечує якісне охолодження світлодіодного модуля для його стабільної роботи.

На відміну від ксенону, установка світлодіодної лампи без спеціальних інструментів або додаткових високовольтних компонентів. Також не потребує доопрацювання або розбирання штатної фари. LED лампи Osram встановлюються в стандартний цоколь і далі безпосередньо до джерела живлення автомобіля зі стандартним напругою 12 або 24 Вольт.

Найчастіше в сучасних автомобілях бортовий комп'ютер моніторить допомогою шини CAN справність встановленого обладнання, серед якого є і лампи головного світла. Установка світлодіодних ламп може викликати повідомлення про помилку при наявності такого контролю. Щоб уникнути появи такої помилки рекомендуємо придбати спеціальні пристрої (обманки) від компанії Osram для обходу бортового комп'ютера, які адаптують опір вимірюється бортовим комп'ютером до необхідного бортовому комп'ютері Вашого автомобіля:

 

Купуйте оригінальні лампи Osram в нашому інтернет-магазині.

Переглянути сертифікат можна за посиланням https://autoelectro.ua/news/sertifikat-avtorizovannogo-prodavtsa-produktsii-osram.html

 

Кількість ламп 2
Номер виробника 65210CW
Призначення ближнє світло,дальнє світло
Тип охолодження Активне - радіатор з вентилятором
Тип світлодіодів Osram
Тип цоколя H7
Колірна температура 6000K
Потужність 17 Вт
Обманка Can-Bus Немає
Світловий потік 1390 Лм
Вид Світлодіодні
Категория Автомобільні світлодіодні лампи
Гарантія 5 років

Ще не було питань.

Leave a review  ↓
 
Nobody has left any reviews.