Світлодіодні лампи H7 Philips 11972XUWX2 X-tremeUltinon LED gen2

3 969 грн.
Є в наявності
Цоколь: H7
Тип світлодіода: Lumileds Altilon SMD
Споживана потужність лампи: 25 Вт
Колірна температура: 5800 ДО (5500 ДО ~ 6250 ДО)
Світловий потік: 1500 лм
Робоча напруга: 13,2 В
Обманка: немає
Кут розсіювання світла: -
Додаткові характеристики: пылевлагозащита IP65
Охолодження: активне - радіатор з вентилятором
Термін служби: 5000 ч.
Гарантія: 24 місяці

Ультрасучасні світлодіодні лампи Philips отримали оновлення лінійки X-tremeUltinon LED і тепер друге покоління (gen2) цих ламп продовжує дивувати водіїв своїми унікальними світловими характеристиками. Лампи серії X-tremeUltinon LED gen2 отримали OEM (від первинних виробників комплектуючих) світлодіоди Lumileds LUXEON Altilon SMD преміального класу, що дозволило збільшити кількість світла до 250% у порівнянні зі стандартними галогенними лампами. Відмінна яскравість поєднується з оптимальною колірною температурою 5800, яка відповідає холодного білого світла, що забезпечує ідеальне прилягання за кольором з ксеноновими і світлодіодними лампами головного освітлення. Поєднання яскравості і колірної температури підібраною в лінійці ламп X-tremeUltinon LED gen2 робить водіння в темний час доби простіше і безпосередніше, адже тепер на дорозі не залишиться неосвітлених ділянок, що приховують несподівані перешкоди. Очі при такому головному світлі втомлюються значно менше і можна планувати далекі поїздки незалежно від часу доби.

Також можна не турбуватися про зір їдуть назустріч автомобілістів, оскільки в лампах Philips 11972XUWX2 LED-HL [H7] застосовується фірмова технологія SafeBeam, яка забезпечує чітку світлотіньовий кордон, для виключення осліплення зустрічних водіїв. Таким чином яскравий промінь світла широко висвітлює дорожнє полотно не заважаючи при цьому іншим учасникам дорожнього руху.

Для надійної роботи світлодіодних ламп потрібна якісна система охолодження, якої в лампах серії X-tremeUltinon LED gen2 є охолодження за фірмовою технологією Philips AirCool. Якісний вентилятор швидко відводить зайве тепло з радіатора лампи, забезпечуючи стабільні світлові характеристики на весь час роботи лампи. Таке охолодження є запорукою тривалої роботи LED ламп високого терміну служби до 12 років.

Тип цоколя H7
Вид Світлодіодні
Гарантія 24 місяці

Ще не було питань.

Leave a review  ↓
 
Nobody has left any reviews.