Світлодіодні лампи H11, H8, H16 Philips 11366ULWX2 Ultinon LED для ВТФ

 • Рейтинг:
 • Бренд:
 • Артикул:
  11366ULWX2
 • Кількість ламп:
  2
 • Номер виробника:
  11366ULWX2
 • Призначення:
  передня протитуманна фара
 • Вид:
  Світлодіодні
 • Категория:
  Автомобільні світлодіодні лампи
 • Гарантія:
  12 місяців
 • Показати всі характеристики
2 076 грн.
Є в наявності

Опис Світлодіодні лампи H11, H8, H16 Philips 11366ULWX2 Ultinon LED для ВТФ


Світлодіодні лампи Philips 11366ULWX2 з лінійки Ultinon LED для протитуманних фар з цоколями H11, H8 і H16 пропонують новий рівень яскравості: стильний білий світ з колірною температурою 6200 Кельвін і ефективним світловим пучком передніх фар. З кращої фіксацією та компактною конструкцією завдяки вбудованій електроніці. Чим краще освітленість, тим краще видно перешкоди і можна вибрати ідеальну тактику водіння. Яскраве світло в нічний час дозволяє не вдивлятися в далечінь, а насолоджуватися поїздкою.

LED протитуманні лампи ідеальне рішення для простої і ефективної заміни застарілого галогену. Досить просто встановити дані лампи замість галогену і виконати просте підключення. У підсумку виходить якісний світло при мінімальних витратах часу і без переробок корпусу фари. Варто зазначити, що на відміну від більшості конкурентів, в лампах Ultinon LED відсутній зовнішній драйвер, оскільки його вдалося розмітити всередині настільки компактного корпусу.

Їзда автомобілем в тумані завжди викликає труднощі, тому єдине, що залишається - це сподіватися на якість ламп в протитуманних фарах. Для безпечного водіння автомобілем важливо забезпечити хорошу фронтальну і периферійну видимість. Завдяки технології SafeBeam світлодіодні протитуманні лампи для авто Philips Ultinon LED покращують видимість на 160%. Ви завжди будете вибирати світлодіодні лампи, коли побачите ефект, який близький до денного світла. Чим краще видимість, тим краще реакція і вище безпека. Переможете темряву, вибравши лампи Philips, і керуйте автомобілем вночі з більшою впевненістю і кращим контролем.

Висока надійність ламп Ultinon LED досягається завдяки запатентованій системі розподілу тепла AirFlux. Лампи ефективно охолоджуються і тому термін служби досягає цілих 8 років.

Відео розпакування і включення Світлодіодних ламп Philips 11366ULWX2 Ultinon LED:

Тест аналогічної лампи Philips Ultinon LED на Skoda Octavia:

Кількість ламп 2
Номер виробника 11366ULWX2
Призначення передня протитуманна фара
Тип охолодження Пасивне - радіатор
Тип світлодіодів Luxeon
Тип цоколя H8,H11,H16
Колірна температура 6200K
Обманка Can-Bus Немає
Вид Світлодіодні
Категория Автомобільні світлодіодні лампи
Гарантія 12 місяців

Ще не було питань.

Leave a review  ↓