Відеореєстратор BlackVue DR650S-1CH

8 410 грн.
Немає в наявності

Опис Відеореєстратор BlackVue DR650S-1CH


Відеореєстратор Blackvue DR650S-1CH це гідний представник пристроїв преміум класу, користування яким в точності допоможе зафіксувати все, що відбувається навколо автомобіля і при необхідності стане надійним свідком. Реєстратор фіксує відео з двох камер, при цьому максимально можлива роздільна здатність для обох камер становить FullHD (1920x1080), при цьому камера має скляні лінзи нового покоління для найкращої якості зйомки. Даний відеореєстратор має максимальний набір самих корисних функцій, таких як Wi-Fi, GPS-приймач, G-сенсор.

Технічні характеристики BlackVue DR650S-1CH

BLACKVUE DR 650 S-1CH Запис відео в якості Full HD

Якісний 2,1 мегапіксельний сенсор камери Exmor від компанії Sony дозволяє писати ролики з якістю Full HD, а саме 1920 на 1080 пікселів з частотою 30 к/с. Матриця Sony Exmor володіє технологією зворотного підсвічування, що значно покращує якість знімається вночі відео. Об'єктив охоплює 129 градусів простору перед автомобілем.

Зручне додатки для iOS/Android і переглядач для Mac/Windows

Доступні для безкоштовного скачування програми допомагають налаштувати реєстратор, переглянути відео, спілкуватися з іншими водіями і т. д. Підключення до реєстратора через додаток здійснюється за допомогою Wi-Fi. При цьому можна переглядати ролики або ж дивитися записуване в поточний момент відео в реальному часі.

регистраторы blackvue Вбудований G-сенсор

Завдяки наявності датчика удару, важливі відео завжди залишаться в цілості і будуть захищені від циклічної перезапису. G-сенсор фіксує удари, різкі гальмування, а також прискорення автомобіля. Такі файли позначаються ярликом EVENT.

Стильний дизайн і легке управління

Вбудований датчик руху дозволяє включити або відключити запис звуку на відео просто провівши повз нього рукою. Також його можна налаштувати на включення запису відео. Виконуються користувачем маніпуляції озвучуються реєстратором.

BLACKVUE DR650S-1CH

авторегистратор

Вбудовані інтерфейси Wi-Fi і GPS

Завдяки наявності GPS у реєстратора є можливість запису і відображення поточної швидкості, а також поточних координат по супутниках. Завантаження роликів на смартфон або інший пристрій доступно зі швидкісного інтерфейсу Wi-Fi. Також можна організувати скачування відео в хмарний сервіс при наявності доступу до інтернету в мережі Wi-Fi.

Хмарне сховище BlackVue Cloud

При використанні хмарного сервісу BlackVue Cloud можна дивитися записані ролики з будь-якої точки світу. Створюючи резервні копії в сервісі ст забезпечуєте збереження важливих відеофайлів. Більш того, можна спілкуватися з сервісу з іншими водіями використовуючи вбудовані в пристрій мікрофон і динамік.

видеорегистратор для авто


Приклад запису відео камери днем:

Приклад запису відео камери вночі:

Максимальна роздільна здатність відео FullHD (1920x1080)
Кількість камер 1
Вбудований екран ні
Вбудований GPS так
Категория Відеореєстратори

Ще не було питань.

Leave a review  ↓
 
Nobody has left any reviews.