Відеореєстратор BlackVue DR750S-2CH

14 500 грн.
Немає в наявності

Опис Відеореєстратор BlackVue DR750S-2CH


видеорегистратор BLACKVUE DR750S-2CH

Відеореєстратор Blackvue DR750S-2CH це гідний представник пристроїв преміум класу, користування яким в точності допоможе зафіксувати все, що відбувається навколо автомобіля і при необхідності стане надійним свідком. Реєстратор фіксує відео з двох камер, при цьому максимально можлива роздільна здатність для обох камер становить FullHD (1920x1080), при цьому камера має скляні лінзи нового покоління для найкращої якості зйомки. Даний відеореєстратор має максимальний набір самих корисних функцій, таких як Wi-Fi, GPS-приймач, G-сенсор.

Технічні характеристики BlackVue DR750S-2CH

Запис відео в якості FullHD

Якісний 2,1 мегапіксельний сенсор камери Starvis від компанії Sony дозволяє писати відео з якістю FullHD, а саме 1920 на 1080 пікселів. Матриця Sony Starvis володіє технологією зворотного підсвічування, що значно покращує якість знімається вночі відео. При цьому передня камера пише відео з частотою 60 к/с, а задня 30 к/с. Об'єктив охоплює 139 градусів простору перед автомобілем.
автомобильный регистратор
регистраторы blackvue Вбудований G-сенсор

Завдяки наявності датчика удару, важливі відео завжди залишаться в цілості і будуть захищені від циклічної перезапису. G-сенсор фіксує удари, різкі гальмування, а також прискорення автомобіля. Такі файли позначаються ярликом EVENT.

Зручне додатки для iOS/Android і переглядач для Mac/Windows

Доступні для безкоштовного скачування програми допомагають налаштувати реєстратор, переглянути відео, спілкуватися з іншими водіями і т. д. Підключення до реєстратора через додаток здійснюється за допомогою Wi-Fi. При цьому можна переглядати ролики або ж дивитися записуване в поточний момент відео в реальному часі.

BLACKVUE DR750S-CH

Стильний дизайн і легке управління

Вбудований датчик руху дозволяє включити або відключити запис звуку на відео просто провівши повз нього рукою. Також його можна налаштувати на включення запису відео. Виконуються користувачем маніпуляції озвучуються реєстратором.

Вбудовані інтерфейси Wi-Fi і GPS

Завдяки наявності GPS у реєстратора є можливість запису і відображення поточної швидкості, а також поточних координат по супутниках. Завантаження роликів на смартфон або інший пристрій доступно зі швидкісного інтерфейсу Wi-Fi. Також можна організувати скачування відео в хмарний сервіс при наявності доступу до інтернету в мережі Wi-Fi.

авторегистратор
видеорегистратор для авто

Оптимізація управління файлами

Пристрій автоматично перезаписує більш старі ролики по мірі заповнення карти пам'яті файлами. Більш важливі файли, позначені міткою EVENT, не перезаписуються якщо їх загальна кількість не перевищує 50 шт. Файлова система Free-Format власної розробки компанії, дозволяє оптимально використовувати простір на диску.

Хмарне сховище BlackVue Cloud

При використанні хмарного сервісу BlackVue Cloud можна дивитися записані ролики з будь-якої точки світу. Створюючи резервні копії в сервісі ст забезпечуєте збереження важливих відеофайлів. Більш того, можна спілкуватися з сервісу з іншими водіями використовуючи вбудовані в пристрій мікрофон і динамік.

видеорегистратор для авто


Приклад запису відео камери днем:

Приклад запису відео камери вночі:

Максимальна роздільна здатність відео FullHD (1920x1080)
Кількість камер 2
Вбудований екран ні
Вбудований GPS так
Категория Відеореєстратори

Ще не було питань.

Leave a review  ↓
 
Nobody has left any reviews.