Відеореєстратор Gazer F730

4 110 грн.
Є в наявності

Опис Відеореєстратор Gazer F730


Сучасний двоканальний відеореєстратор Gazer F730 дозволяє фіксувати відео в форматі Full HD з основною, вбудованої в корпус, камери, а також з додатковою камери (купується окремо) CF730-IN або CF730-EX. Мінімальні розміри корпусу 78x32x38 мм дозволяють розмістити його на лобовому склі мінімально помітно. Це дозволяє таємно розмістити пристрій в автомобілі, наприклад в бардачку. Пристрій не має вбудованого екрану, проте переглянути всі відеофайли, а також виконати свій пристрій або навіть завантажити файли на хмарне сховище можна за допомогою вбудованого Wi-Fi модуля в парі з фірмовим додатком Gazer Dashcam IoV.

Об'єктив вбудованої камери з шестіслойной скляною лінзою і широким кутом огляду в 170 градусів дозволить зафіксувати на сенсор Sony Exmor відеозапису з високою якістю Full HD (1920 на 1080 пікселів) більшу частину дорожнього полотна попереду автомобіля, в тому числі в сусідніх смугах руху. Для підвищення якості зйомки в умовах недостатоного освітлення або ж різкого пересвета, наприклад при виїзді з темного тунелю, в реєстраторі передбачена функція WDR (широкий динамічний діапазон). Це дозволяє уникнути появу сліпих плям на знятому відео в таких складних умовах. Зручне кріплення, що фіксується на кронштейні скотчем 3M, забезпечує обертання реєстратора на 360 градусів у вертикальній площині.

Вбудований режим парковки дає можливість запису максимально довгих файлів у форматі Time-Lapse (1 кадр в секунду) при стоянці автомобіля. При цьому контролюється заряд акумулятора автомобіля і, в разі його найнижчого значення, реєстратор автоматично відключиться.

Для підвищення безпеки дорожнього руху в відеореєстраторові є набір функцій ADAS другого покоління, а саме функція FCWS (попередження про зближення з попереду автомобілем, що йде) і функція LDWS (контролю руху в смузі). У разі спрацювання однією з функцій, водій буде оперативно попереджений звуковим сигналом про можливу небезпеку.

Як і в будь-якому сучасному реєстраторі, тут також організована автоматична перезапис файлів в міру заповнення карти пам'яті. При спрацьовуванні G-сенсора відеоролик буде заблокований від перезапису. Також для блокування файлу від перезапису в комплекті поставляється спеціальна бездротова кнопка, яку можна встановити в самому зручному місці.

Додатково можна придбати OBD II модуль з GPS антеною ACG-OBD, який істотно розширює функціонал пристрою.

Ключові переваги:

 • Зйомка в форматі FullHD
 • мініатюрний розмір
 • Вбудований Wi-Fi
 • Штатна установка
 • режим паркування
 • Підключення до мультимедійних пристроїв

Стандартний комплект поставки:

 • кріплення на 3М скотчі з можливістю повороту на 360
 • автомобільний зарядний пристрій 12-24В з додатковим USB роз'ємом для зарядки портативної електроніки;
 • USB кабель живлення;
 • бездротова кнопка управління;
 • детальна інструкція по підключенню і експлуатації;
 • гарантійний талон.
Максимальна роздільна здатність відео FullHD (1920x1080)
Кількість камер 2
Вбудований екран ні
Вбудований GPS опція
Категория Відеореєстратори

Ще не було питань.

Leave a review  ↓
 
Nobody has left any reviews.