Замок капота StarLine L11+

2 700 грн.
Є в наявності

Опис Замок капота StarLine L11+


При побудові охоронної системи автомобіля важливу роль відіграє електромеханічний замок капота, який перешкоджає доступу в підкапотний простір, чим ускладнює відключення охоронних функцій сигналізації або відключення сирени і т. п.

Електромеханічний замок капота StarLine L11+ виконує важливу роль у захисті автомобіля - він не дозволяє зловмисникам проникнути в підкапотний простір. Цілей проникнення під капот може бути декілька - від крадіжки фар і агрегатів до викрадення автомобіля, і всьому цьому буде успішно перешкоджати електромеханічний замок.

Ви можете керувати замком L11+ як з допомогою сигналізацій і іммобілайзерів StarLine, так і за допомогою іншого охоронного обладнання. Електродвигун замку виготовлений з високоміцних матеріалів, тому він успішно протистоїть перегріву і перевантажень. Що стосується температурного діапазону роботи, то замок стабільно працює при температурах від -40 до + 95deg;С.

На випадок пошкодження капота у разі ДТП передбачений аварійний трос відкриття замку.StarLine L11+ захищений від випилювання або відкручування запірних елементів. Даний замок припаде до смаку не тільки автовласникам, але і майстрам по установці монтаж пристрою проводиться без будь-яких проблем, а для максимальної зручності в комплект поставки входить шестигранний ключ.

Комплектація:

  • Електромеханічний привід (1 шт.)
  • Замковий механізм (1 шт.)
  • Монтажний комплект (1 шт.)
  • Інструкція по установці (1 шт.)
Ви можете порівняти можливості електромеханічних замків капота StarLine з допомогою нижченаведеної таблиці.

Гарантія 6 місяців

Ще не було питань.

Leave a review  ↓