Автосигналізація iCode 07 RS CAN без сирени

5 995 грн.
Немає в наявності

Опис Автосигналізація iCode 07 RS CAN без сирени


iCode 07 RS CAN - автосигналізація з функцією запуску двигуна призначена для установки на автомобілі, обладнані цифровими шинами CAN. Модель поставляється з вбудованим в центральний блок двонаправленим модулем iCode CAN1.0х, що працює одночасно з двома CAN-шинами. На базі моделі можна створювати потужні охоронно-протиугінні комплекси з використанням різних електронних і механічних засобів захисту, пов'язаних між собою загальним алгоритмом взаємодії: сигналізації, цифрових реле блокування, іммобілайзера, силового підкапотного модуля, замку капота і GSM/GPS-пристрої.

Особливості

 • Вбудовані в центральний блок на апаратному та програмному рівнях цифрові інтерфейси. Можливість підключення роз'єм в роз'єм до центрального блоку сигналізації різних опціонних модулів підвищують захисні, охоронні та сервісні можливості системи, гарантує власнику автомобіля надійний захист власності.
 • Максимальна захист від електронного злому. "Діалоговий" принцип обміну командами управління між обома брелоками та системою разом з динамічним кодуванням та індивідуальними 128-бітними ключами шифрування для кожної системи робить будь-які спроби зчитування коду останніми електронними "код-граберами" марними.
 • Далекобійний захищений радіоканал зв'язку. Багатоканальний радіотракт з фазочастотною модуляцією забезпечує стабільний і надійний зв'язок з автомобілем в умовах сильних індустріальних шумів сучасних мегаполісів на відстані до 2 км.
 • Постійний моніторинг каналу зв'язку з автомобілем. Контроль в режимі реального часу наявності і якості зв'язку з автомобілем з виведенням інформації на високоінформативний РК-дисплей високої чіткості з підсвічуванням додадуть власнику автомобіля впевненості в тому, що система своєчасно просигналізує про будь-які спроби несанкціонованого впливу на автомобіль.
 • Висока швидкість управління системою. Відгук системи на команди управління брелоків не перевищує часток секунди.
 • Дистанційний контроль за системою і автомобілем в режимі реального часу. Дистанційний контроль стану системи охорони з одночасною індикацією на РК-дисплеї брелока всіх запрограмованих режимів роботи системи, напруги бортової мережі автомобіля, температури двигуна, температури в салоні, часу, що залишився до моменту автоматичного запуску/зупинки двигуна, поточного часу.
 • Максимально можлива кількість охоронних зон. 13 незалежних зон охорони автомобіля, включаючи вбудовані датчики: удару, руху, відключення шлейфу антенного модуля, напруги бортової мережі автомобіля.
 • Щоденник історії подій. Пам'ять 8 останніх причин спрацювання сигналізації з виводом інформації на РК-дисплеї брелока.
 • Потужний набір охоронних функцій. Режими: іммобілайзер, антипограбування, двокрокового розблокування двигуна. Дві ланцюга блокування двигуна з програмованою логікою роботи і імітацією непрацюючого двигуна в режим антипограбування, Вбудований однопроводной кодований інтерфейс підключення цифрових реле блокування і підкапотного модуля iCODE HM01.
 • Протиугінна авторизація зі штатних кнопок. Для розблокування двигуна після вимикання режиму охорони брелоком iCode або штатним автомобільним пультом необхідно вводити заздалегідь запрограмований на систему ПІН-код зі штатних кнопок автомобіля.
 • Різноманітне включення режиму охорони. Оперативне включення охорони брелоками з/без звукових сигналів підтвердження, з/без звукових сигналів тривоги при спрацьовуванні охоронних датчиків з відключенням датчика удару і дод. датчика за рівнями, з працюючим двигуном, з активованим режимом турботаймера.
 • Багатоваріантний і інформативний запуск/зупинка будь-якого двигуна з функцією діагностики. Можливість багатоваріантного дистанційного або автоматичного запуску/зупинки будь-якого двигуна незалежно від комплектації автомобіля. Всі алгоритми запуску/зупинки двигуна програмуються оперативно з брелока. Повна інформація про успішних або безуспішні спроби запуску двигуна виводиться на РК-дисплей основного брелока. В процесі запуску і роботи двигуна система контролює різні датчики та в разі виникнення яких-небудь проблем з двигуном автоматично зупинить його і проінформує про це власника.
 • Унікальний заводський код екстреного управління системою. Унікальний для кожної системи 4-значний заводський секретний код екстреного управління системою, прихований від сторонніх очей під захисним шаром на карті користувача, гарантує власнику автомобіля неможливість запису додаткових брелоків в пам'ять системи без його відома.
 • Гнучкі канали управління зовнішніми пристроями. 2 силових релейних каналу з струмовим навантаженням до 15 і 5 слабкострумових каналів з допустимим навантаженням 300 мА кожен дозволять реалізувати будь-які задуми установників і максимально повно задовольнити запити клієнта.
 • Зручний користувальницький інтерфейс. Інтуїтивно зрозумілий набір команд керування зі звуковим підтвердженням набраної команди і максимально інформативний РК-дисплей з розбивкою за сегментами відповідно до функціоналу системи для зручного візуального сприйняття.
 • Простота інсталяції. З брелока вибирається необхідна чутливість вбудованих датчиків удару і руху, стан сервісних і програмованих функцій і режимів. Вся інформація про змінюваних параметрах в процесі програмування виводиться на РК-дисплей основного брелока. Для тих, кому подобається програмувати систему через комп'ютер, в систему вбудований інтерфейс підключення центрального блоку через шлейф антенного модуля до USB-порту комп'ютера. Крім традиційного варіанту підключення виходів на світло безпосередньо до світлових приладів автомобіля система дозволяє без використання CAN-інтерфейсу підключатися до штатної кнопки аварійного освітлення. Відносно невеликими габаритами центрального блоку.
Тип зв'язку Двосторонній
Автозапуск двигуна Так
Діалогове кодування сигналу Так
CAN - модуль Є
GSM - модуль Немає
Турботаймер Є
Вбудовані датчики Удару/Нахилу/Переміщення
Категория Автосигналізації

Ще не було питань.

Leave a review  ↓
 
Nobody has left any reviews.