МИ ПРАЦЮЄМО! ЗАМОВЛЯЙ ОНЛАЙН!

Автосигналізація Magnum GSM Smart M10 CAN

Модель: Smart M10 CAN-01
Виробник: Magnum
0
Немає в наявності
7 251 грн.
Знайшли дешевше?

Опис - Автосигналізація Magnum GSM Smart M10 CAN


GSM автосигналізація Magnum M10 CAN серії Smart є сучасним безбрелочным охоронним комплексом. В комплект поставки входить CAN модуль (Magnum CAN TEC-XXL) завдяки якому здійснюється просте підключення з мінімальним втручанням в штатну проводку автомобіля, а також реалізація більшої кількості сервісних функцій. Управління сигналізацією може здійснюється як штатним ключем автомобіля, так і, завдяки вбудованому GSM модуля, за допомогою мобільного телефону, а також спеціальним додатком для смартфонів, що працюють на операційних системах Android або iOS або ж кнопкою Valet. У перспективі розробники планують реалізувати і управління охороною по каналу Bluetooth. В даний час по даному протоколу виконується тільки настроювання параметрів і функцій.

У переліку функцій GSM сигналізації Magnum Smart M10 CAN присутній датчик удару і нахилу з можливістю налаштування чутливості, який дозволить попередити про протиправні дії з автомобілем. Також в сигналізації є вбудований кодовий іммобілайзер, який можна деактивувати після введення персонального коду або ж за допомогою валідації власника шляхом натискання певної комбінації штатних кнопок в автомобілі. При необхідності можна активувати дистанційне відключення двигуна. Можливо здійснити пошук автомобіля за координатами, визначеними з базових станцій GSM (LBS позиція). Для автомобілів з турбіною є функція автоматичної або ручної активації турботаймера для охолодження елементів турбіни.

Оповіщення власника про спрацювання охоронних функцій виконується шляхом СМС або голосового дзвінка. Також сигналізація Magnum Smart M10 CAN сповістить про низький балансі на рахунку, про розряд акумулятора, про виключенні охорони або спроби ввести охоронний код з незареєстрованого в системі номера телефону.

Оновлення програмного забезпечення сигналізації може виконується по каналу GPRS, що забезпечує завжди актуальну версію прошивки, а значить і подальше розширення переліку охоронних і сервісних функцій.

Характеристики - Автосигналізація Magnum GSM Smart M10 CAN


Автосигналізації
Тип зв'язку Двосторонній
Автозапуск двигуна Немає
Діалогове кодування сигналу Ні
CAN - модуль Є
GSM - модуль Є
Турботаймер Є
Вбудовані датчики Удару/Нахилу/Переміщення
Загальні
Категория Автосигналізації
Тип GSM-сигнализации

Встановити автосигналізацію у Києві можна у нашому інсталяційному центрі. Ми є сертифікованим центром Starline, Pandora. Наші спціалісти пройшли спеціальне навчання та мають сертифікати.

text_amid_reviews Автосигналізація Magnum GSM Smart M10 CAN


Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
Captcha
Рекомендовані товари