Автосигналізація Magnum GSM Smart S10 CAN

6 486 грн.
Немає в наявності

Опис Автосигналізація Magnum GSM Smart S10 CAN


GSM автосигналізація Magnum S10 серії Smart є сучасним безбрелочным охоронним комплексом з функцією автозапуску. В комплект поставки входить CAN модуль (Magnum CAN TEC-XXL) завдяки якому здійснюється просте підключення з мінімальним втручанням в штатну проводку автомобіля, а також реалізація більшої кількості сервісних функцій. Управління сигналізацією може здійснюється як штатним ключем автомобіля, так і, завдяки вбудованому GSM модуля, за допомогою мобільного телефону, а також спеціальним додатком для смартфонів, що працюють на операційних системах Android або iOS або ж кнопкою Valet. У перспективі розробники планують реалізувати і управління охороною по каналу Bluetooth. В даний час по даному протоколу виконується тільки настроювання параметрів і функцій.

Автоматичний запуск двигуна може здійснюватися як по команді з телефону, а також при досягненні заданої температури або при розряді акумулятора автомобіля.

У переліку функцій GSM сигналізації Magnum Smart S10 присутній датчик удару і нахилу з можливістю налаштування чутливості, який дозволить попередити про протиправні дії з автомобілем. Також в сигналізації є вбудований кодовий іммобілайзер, який можна деактивувати після введення персонального коду або ж за допомогою валідації власника шляхом натискання певної комбінації штатних кнопок в автомобілі. При необхідності можна активувати дистанційне відключення двигуна. Можливо здійснити пошук автомобіля за координатами, визначеними з базових станцій GSM (LBS позиція). Для автомобілів з турбіною є функція автоматичної або ручної активації турботаймера для охолодження елементів турбіни.

Оповіщення власника про спрацювання охоронних функцій виконується шляхом СМС або голосового дзвінка. Також сигналізація Magnum Smart S10 сповістить про низький балансі на рахунку, про розряд акумулятора, про виключенні охорони або спроби ввести охоронний код з незареєстрованого в системі номера телефону.

Оновлення програмного забезпечення сигналізації може виконується по каналу GPRS, що забезпечує завжди актуальну версію прошивки, а значить і подальше розширення переліку охоронних і сервісних функцій.

Тип зв'язку Двосторонній
Автозапуск двигуна Так
Діалогове кодування сигналу Ні
CAN - модуль Є
GSM - модуль Є
Турботаймер Є
Вбудовані датчики Удару/Нахилу/Переміщення
Категория Автосигналізації
Тип GSM-сигнализации

Ще не було питань.

Leave a review  ↓
 
Nobody has left any reviews.