Автосигналізація Magnum Smart S40

8 460 грн.
Немає в наявності

Опис Автосигналізація Magnum Smart S40


GSM автосигналізація Magnum S40 серії Smart є сучасним безбрелочным охоронним комплексом з функцією автозапуску. Відмінною особливістю даної моделі є наявність вбудованого GPS-модуля, завдяки якому можна здійснювати трекінг місцезнаходження автомобіля за допомогою спеціального мобільного додатку або на моніторинговому сайті. Управління сигналізацією може здійснюється штатним ключем автомобіля і, завдяки вбудованому GSM модуля, за допомогою мобільного телефону, а також спеціальним додатком для смартфонів, що працюють на операційних системах Android або iOS або ж кнопкою Valet. У перспективі розробники планують реалізувати і управління охороною по каналу Bluetooth. В даний час по даному протоколу виконується тільки настроювання параметрів і функцій. Додатково можна захистити автомобіль з допомогою валідації (підтвердження) власника шляхом натискання комбінації штатних кнопок на кермі автомобіля.

Автоматичний запуск двигуна може здійснюватися як по команді з телефону, а також при досягненні заданої температури або при розряді акумулятора автомобіля.

У переліку функцій GSM сигналізації Magnum Smart S40 присутній датчик удару і нахилу з можливістю налаштування чутливості, який дозволить попередити про протиправні дії з автомобілем. Також в сигналізації є вбудований кодовий іммобілайзер, який можна деактивувати після введення персонального коду або ж за допомогою валідації власника шляхом натискання певної комбінації штатних кнопок в автомобілі. При необхідності можна активувати дистанційне відключення двигуна. Можливо здійснити пошук автомобіля за координатами, визначеними по GPS і базових станцій GSM (LBS позиція). Для автомобілів з турбіною є функція автоматичної або ручної активації турботаймера для охолодження елементів турбіни.

Оповіщення власника про спрацювання охоронних функцій виконується шляхом СМС або голосового дзвінка. Також сигналізація Magnum Smart S40 сповістить про низький балансі на рахунку, про розряд акумулятора, про виключенні охорони або спроби ввести охоронний код з незареєстрованого в системі номера телефону.

Оновлення програмного забезпечення сигналізації може виконується по каналу GPRS, що забезпечує завжди актуальну версію прошивки, а значить і подальше розширення переліку охоронних і сервісних функцій.

Тип зв'язку Двосторонній
Автозапуск двигуна Так
Діалогове кодування сигналу Ні
CAN - модуль Опція
GSM - модуль Є
Турботаймер Є
Вбудовані датчики Удару/Нахилу/Переміщення
Категория Автосигналізації

Ще не було питань.

Leave a review  ↓
 
Nobody has left any reviews.