Автосигналізація StarLine S66 v2 BT 2CAN+4LIN GSM

 • Рейтинг:
 • Бренд:
 • Артикул:
  S66 v2 BT GSM
 • Тип зв'язку:
  Двосторонній
 • Автозапуск двигуна:
  Опція
 • Діалогове кодування сигналу:
  Так
 • Категория:
  Автосигналізації
 • Тип:
  GSM-сигнализации
 • Країна-виробник товару:
  Росія
 • Показати всі характеристики

6 470 грн.
Є в наявності

Опис Автосигналізація StarLine S66 v2 BT 2CAN+4LIN GSM


Надійний і сучасний комплекс для захисту автомобіля StarLine S66 v2 BT 2CAN + 4LIN GSM є оновленою версією встигла стати популярною у автовласників автосигналізації Starline S66 BT GSM. Основними відмінностями є: наявність більшої кількості каналів підключення до LIN-шини можливість установки 2-х SIM-карт, можливість установки мікрофона в салон, а також нові ергономічні мітки BLE для ідентифікації власника. Охоронний комплекс оснащений вбудованими інтерфейсами 2CAN + 4LIN, Bluetooth, а також модулем GSM в який можливо встановити 2 SIM карти різних оаператоров для більшої надійності передачі даних.

автосигнализация starline s66 v2

Для керування сигналізацією застосовуються найсучасніші і зручні технології, а саме GSM-канал, по якому за допомогою мобільного телефону можна не тільки подавати керуючі команди, а й отримувати повідомлення про поточний статус автомобіля або про спрацьовування зон захисту. У разі реалізації управління штатним ключем в режимі Slave, додатковим захистом служить не менш технологічна авторизація власника за наявністю спеціальної Bluetooth мітки або за допомогою програми в смартфоні з Bluetooth версії 4.0 або вище. Як і у всіх охоронних системах Старлайн, в S66 v2 реалізовано діалогове шифрування ключів доступу, що гарантує абсолютний захист від розтину сигналізації спеціальними засобами зчитування (кодграббер). Відмінну технологічність забезпечує можливість підключення по інтерфейсах 2CAN + 4LIN, що істотно знижує втручання в штатну проводку, а також забезпечує можливість реалізації додаткових сервісних функцій (включення підсвічування, складання дзеркал, установка сидінь в потрібне положення і т.п.). Також завдяки вбудованій функції iCAN можливо здійснити приховану блокування двигуна по штатним цифровим шинам CAN / LIN. Для більшого збереження автомобіля, в основному блоці сигналізації вбудований тривимірний датчик, який фіксує удари по корпусу автомобіля, спробу його піддомкрачування або ж переміщення. Потужна і якісна апаратна складова сигналізації дозволяє їй працювати в широкому діапазоні температур від мінус 40 до +85 градусів Цельсія, при цьому споживаючи мінімальну кількість електроенергії.

Охоронний комплекс може бути доповнений спеціальним модулем автозапуску, завдяки якому можна реалізувати ручний або автоматичний дистанційний запуск двигуна автомобіля.

Комплект поставки:

 1. Брелок-мітка Bluetooth (2 шт.)
 2. Сирена S-20.3
 3. Сервісна кнопка з світлодіодом
 4. Центральний блок з інтегрованими інтерфейсами 2CAN + 4LIN і GSM на 2 SIM-карти
 5. Інтегрований BLE-модуль
 6. Комплект проводів і монтажних матеріалів
 7. Комплект друкованої продукції
Тип зв'язку Двосторонній
Автозапуск двигуна Опція
Діалогове кодування сигналу Так
CAN - модуль Є
GSM - модуль Є
Турботаймер Є
Вбудовані датчики Удару/Нахилу/Переміщення
Категория Автосигналізації
Тип GSM-сигнализации
Країна-виробник товару Росія
Гарантія 36 місяців

Ще не було питань.

Leave a review  ↓
 
Nobody has left any reviews.