GPS маяк Marker M80

Опис GPS маяк Marker M80


М80 - нове покоління маячків з серії Marker.

GPS маяк Marker M80 - це мініатюрний охоронно-пошуковий комплекс, який є подальшим розвитком свого популярного попередника GPS маяка М70. GPS маяк M80 дозволяє визначати координати об'єкта не тільки за допомогою систем GPS/Глонасс, але і, в разі їх нечіткого прийому, за координатами базових станцій стільникового оператора.

В основі GPS маяка Marker M80 лежить сучасний, але вже перевірений в попередньому поколінні чіп і не менш надійна антена, які гарантовано споживають малу кількість енергії дозволяючи маяка M80 автономно пропрацювати досить тривалий час. Пристрій, зберігши всі корисні властивості свого попередника, набуло дуже корисні нові переваги, які вигідно виділяють GPS маяк Marker M80 на тлі своїх конкурентів.Особливо варто відзначити те, що в Marker M80, вперше серед маяків, застосований водонепроникний корпус. Це безперечна перевага припаде до смаку не тільки власникам яхт, водних мотоциклів та іншого водного транспорту, але і багатьом автовласникам, яким тепер немає необхідності замислюватися про те чи не вийде з ладу маячок при розміщенні, наприклад, під капотом.


Основні відмінності GPS маяка Marker M80 від Marker M70:

 • Міцний герметичний (водонепроникний) корпус.
 • Надійне магнітне кріплення - дозволяє закріпити маяк на будь металевої поверхні.
 • Вбудований роз'єм microUSB.
 • A-GPS - для ефективного визначення координат в найскладніших умовах.
 • Більш компактний розмір корпусу (50х51х22 мм) за рахунок використання 1 батарейки (замість двох) і мініатюрної micro SIM карти.

Призначення GPS маяка/трекера це охорона:

 • легкового автомобіля;
 • вантажного транспорту;
 • мотоцикли, скутери, квадроцикли, велосипеди;
 • сільськогосподарської техніки;
 • водного транспорту (катери, яхти, гідроцикли);
 • тварин;
 • цінного вантажу і багажу;
 • повітряного транспорту і т. д.

;Основні характеристики GPS маяка Marker M80:

GPS трекер Marker m130 имеет встроенные GPS и Глонасс Підвищена точність визначення координат GPS трекер Marker m130 Функція трекера для online моніторингу автотранспорту
прошивка GPS трекера marker M130 обновляется через GPRS Оновлення прошивки через GPRS Автоматическая настройка часов на GPS маяке marker m130 Автоматичне налаштування часу і часового поясу
В GPS трекере Marker M130 приходит смс о низком балансе на счету SMS оповіщення про низький заряд батарей GPS трекер marker m130 оповещает в смс о низком балансе SMS оповіщення про низький балансі
В GPS трекере marker m130 встроена тревожная кнопка Вбудована тривожна кнопка Тариф для GPS трекера marker m130 Вигідний єдиний тариф по всій Україні
магнитное крепление GPS маяка marker m80 Надійне магнітне кріплення герметичный корпус GPS маяка marker m80 Герметичний (водонепроникний) корпус
Автономная работа GPS маяка marker m130 Ефективне визначення координат в найскладніших умовах магнитное крепление GPS маяка marker m80 Вбудований роз'єм microUSB
Автономная работа GPS маяка marker m130 До 1-го року автономної роботи    
Модем:  
тип QuectelM95
кількість діапазонів 4
частоти діапазонів GSM 850/GSM-900/DSC-1800/PCS-1900
GPS приймач:  
тип uBlox NEO-8N
кількість діапазонів 5
підтримувані системи позиціонування GPS L1, ГЛОНАСС L1, GALILEO E1 B/C, SBAS, QZSS L1
кількість каналів стеження 99
чутливість -162дБ (стеження) 182дБ
(з підсилювачем)
час "холодного" старту 29 сек
час старту при включенні AGPS 5 сек
час гарячого старту 1 с
точність визначення координат 4.0 м (2.5 м ідеал. умови)
Мікропроцесор: STM32L ARM Cortex M3
Тип батарей: 1 х CR123 (3.0 В, 3.6,

GPS маяк Marker M80 сертифікований для використання в Україні.


Функціональні особливості маяка Marker M80:

 • Потужний 99 канальний GPS/Глонасс приймач - значно підвищує надійність і точність визначення координат.
 • Просунута функція AGNNS (Assisted GPS + Assisted GLONASS) - дозволяє здійснювати "холодний" старт пошуку GPS/Глонасс координат всього за 30 секунд.
 • Вбудований роз'єм microUSB для легкого і безкоштовного конфігурування та оновлення прошивки пристрою.
 • Вбудований надчутливий мікрофон - у разі угону автомобіля, маячок не тільки визначить її місце розташування, але і дозволить прослуховувати розмови викрадачів. А це ще одна перевага - джерело корисної інформації при пошуку авто!
 • Можливість використання російської або англійської мови інтерфейсу - M80 дозволяє економити! При наборі СМС українською мовою повідомлення виходять довшими, ніж на латиниці. Тому вигідніше писати англійською - більше інформації міститься в одному СМС, а це звичайно ж економія Ваших коштів. Все просто - менше СМС, менше витрачено грошей з рахунку!
 • Продумана система команд не вимагає запам'ятовування кодів, цифрових послідовностей, наприклад, команда установки першого будильника виглядає так: будильник 1=10:00.
 • Автоматичне налаштування часу і часового поясу за базовими станціями стільникового зв'язку та автопідстроювання по супутниках GPS/Глонасс.
 • 9 вбудованих будильників - дають можливість налаштувати вихід маркера на зв'язок, у зручний для вас час.
 • Контроль виходу за заданий радіус (геозону), з допомогою якого можна поставити точку і допустимий радіус навколо цієї точки. Якщо GPS Маркер опиниться за межами вказаного радіусу, то він Вас про це миттєво сповістить.
 • 3 режими відображення координат: карти google, yandex карти, широта-довгота.
 • Можливість налаштування через СМС, програму конфігуратор, моніторинговий сервер.
 • Відкритий GPRS протокол полегшує вбудовування GPS Маркера у вже існуючі моніторингові системи (ставить крапки на сервер).
 • Вбудований датчик початку руху з налаштуванням чутливості, завдяки якому Ви своєчасно дізнаєтеся про спробу викрадення або евакуацію Вашого автомобіля.
 • Вбудований датчик аварії/удару, який спрацьовує при сильних ударах. У цьому випадку на зареєстровані номери телефонів будуть відправлені повідомлення про НП з точними координатами події. Це дозволить максимально оперативно прибути до місця аварії.
 • Вбудований датчик перевороту, який як і датчик удару показує наскільки дбайливо ставилися до вантажу при його переміщенні.
 • Вбудований датчик температури дозволяє контролювати температуру навколо пристрою.
 • Тривожна кнопка SOS, з допомогою якої можливо швидко повідомити про небезпеку.

 

Налаштовується Маркер М80 досить просто:

 1. Активуйте маяк, для цього потрібно натиснути кнопку і покласти його GPS антеною вгору (наприклад, на підвіконня);
 2. Зареєструйте свій номер телефону в якості номера телефону господаря. Щоб це зробити, потрібно після того, як почне блимати світлодіод за дві короткі спалахи, зателефонуйте з Вашого мобільного телефону на номер, зазначений на картці у коробці;
 3. Дочекайтеся відповідних SMS повідомлень з підтвердженням реєстрації телефонного номеру власника;
 4. Поставити GPS Маркер на об'єкт спостереження, направивши GPS/Глонасс антена вгору.

Основні режими роботи маяка:

& "СОН" - найбільш економний режим для тривалої автономної роботи. Пристрій виходить на зв'язок раз на добу на 5 хвилин, протягом якого можна відправляти будь-які команди. В такому режимі М80 зможе працювати до 1 року, при виході изquot;сну" раз в тиждень, термін роботи від батарей збільшується до 5-ти років. У режимі "Сон" не здійснюється пошук координат.

& "ЧЕКАЮ" - режим, який відправляє координати за запитом користувача. Пристрій постійно працює і час автономної роботи обмежена 20-ма днями.

& "ОХОРОНА" - в цьому режимі активовано датчики руху і визначення GPS/Глонасс координат. При відсутності руху маркер, "прокидається" раз в день на 5 хвилин і надсилає свої координати в СМС. При початку руху, GPS Маркер також "прокидається" і відразу відправляє СМС "Увага! Початок руху!". Потім GPS Маркер, визначає свої координати, надсилає їх власнику у вигляді СМС, чекає команд власника протягом 5 хвилин і засинає.

& "ПОШУК" - цей режим призначений для оперативного визначення місця розташування об'єкта. Координати відправляються кожні 15 хв на мобільний телефон користувача і на моніторинговий центр.

Докладне керівництво по додаванню і налаштуванні Маркера М80 на моніторинговому сервері можна подивитися тут.Розміри блоку: 50 х 51 х 22 (мм).В комплектацію входить:

 1. Маяк GPS Marker
 2. Батарейка CR123
 3. Детальна інструкція російською мовою
 4. Инструкцияquot;Швидкий старт"
 5. Пластикова картка покупця
Країна-виробник товару Швейцарія
Гарантія 24 місяці

Ще не було питань.

Leave a review  ↓