Комплект біксенону H4 MLux Premium 35Вт 4300К, 5000К


5 250 грн.
Немає в наявності

Опис Комплект біксенону H4 MLux Premium 35Вт 4300К, 5000К


Тип цоколя: H4/9003/HB2
Потужність: 35Вт
Колірна температура: 4300K, 5000K
Робоча напруга: 9-16В
Виробник ксенону: MLux

У комплект постачання входить все необхідне для установки комплекту ксенону Mlux на Ваш автомобіль:

  1. Лампа ксенонова H4 - 2 шт.
  2. Блок розпалу ксенону - 2 шт.
  3. Світлодіод габарити* - 2 шт.
  4. Кріплення (комплект).
  5. Необхідна для підключення комутація.

*умови комплектації можуть змінюватися постачальником (залежно від наявності на складі світлодіодів) без попереднього повідомлення покупця.

Комплекти ксенону MLux постачаються з баластами (блоками розпалу), які підтримують 99% сучасних автомобілів.

Блок розпалу серії Premium:

Баласти (блоки розпалу) MLux серії PREMIUM, призначені для установки на будь-які автомобілі, у т. ч. із системою контролю справності ламп напругою бортової мережі 12 В! Дана серія баласти (блоки розпалу) MLux представлена у SLIM корпусі, її основною відмінною особливістю є безкомпромісна підтримка CAN-BUS (в т. ч. на FORD FOCUS III, PORSCHE CAYENNE та ін).

Баласти MLux серії PREMIUM - це електронні (цифрові) блоки розпалу, які на виході генерують змінний струм (AC) і виготовляються за сучасною технологією на базі 48-бітного ASIC-чіпа, аналогічно оригінальним блокам HELLA, MATSUSHITA. ASIC-чіп забезпечує багаторічну стабільну роботу і дозволяє здійснювати постійну діагностику стану ксенонової лампи в реальному часі як при запуску, так і в процесі роботи. Як наслідок, досягається максимальний ефект світловіддачі без скорочення терміну служби лампи.

Ще однією особливістю нового покоління ASIC-чіпів, які застосовуються в баластах (блоки розпалу) MLux серії PREMIUM, є стабільно низький пусковий ток, що значно підвищує безпеку електроніки автомобіля.

Вдосконалений корпус баласти (блоки розпалу) MLux серії PREMIUM підвищує ефективність пасивного охолодження і гарантує надійну терморегуляцію.

Звертаючись у наш магазин, Ви завжди отримаєте кваліфіковану допомогу наших фахівців, високий рівень сервісу, зручну та швидку доставку.

Тип лампи H4
Колірна температура 4300К,5000К
Споживана потужність 35 Вт
Робоча напруга 9-16 В
Гарантія 12 місяців
Обманка Є
Вид Комплекти біксенону
Категория Ксенон

Ще не було питань.

Leave a review  ↓
 
2 reviews
1 answers
2 ratings
100% 2 positive
10  
Usefulness of review
0 votes
0