Комплект ксенону H28 Mlux Classic/Cargo 50Вт 4300К, 5000К, 6000К


4 900 грн.
Немає в наявності

Опис Комплект ксенону H28 Mlux Classic/Cargo 50Вт 4300К, 5000К, 6000К


Комплект ксенону MLux Classic/Cargo - класика ксенону доступна кожному!

Якщо Ви замислюєтеся про встановлення якісного і максимально ефективного ксенону, тоді Вам однозначно варто звернути увагу на 50 Ватний ксенон торгової марки Mlux. При виготовленні ксенону цієї торгової марки використовуються самі передові інженерні розробки. Колба ксенонової лампи виконана з високоякісного скла, що дозволяє отримати максимально яскравий і насичений світло з правильним фокусною відстанню. Купуючи такий комплект Ви можете бути на 100% впевнені, що отримаєте якісний і ефективний світло в своєму автомобілі.

Придбавши комплект ксенону Mlux Classic/Cargo ви отримаєте:

  • комплект ксенону з баластами, сумісними з 80% автомобілів;
  • максимально яскравий і насичений світло фар;
  • набагато більш комфортне і безпечне водіння в нічний час і при складних погодних умовах;
  • висока якість підтверджено тривалою гарантією.
Потужність: 50Вт
Колірна температура
(світловий потік):

4300K (3200 лм), 5000K (3000 лм), 6000K (2600 лм)

Робоча напруга: 9-16В (Classic), 9-32В (для Cargo)

Даний комплект ксенону призначений для установки в автомобілі з роздільною оптикою на місце ближнього або дальнього світла, а також може бути встановлений у протитуманні фари.

Зарекомендували себе роками, баласти (блоки розпалу) MLux серії CLASSIC призначені для установки на будь-які автомобілі, у т. ч. із системою контролю справності ламп напругою бортової мережі 12 В!

Зарекомендували себе роками, баласти (блоки розпалу) MLux серії CARGO призначені для установки на автомобілі без систем контролю справності ламп напругою бортової мережі 12/24 Ст. Дана серія баласти (блоки розпалу) MLux без перешкод встановлюється на вантажні автомобілі.

Основними відмінностями продукції MLux є суворий контроль якості і використання електронних компонентів провідних світових постачальників. Весь процес - від постачання комплектуючих на завод й до випуску готової продукції контролюється висококваліфікованими фахівцями. Відмова в роботі обладнання в період гарантійного терміну становить менш 1% - один з найнижчих показників на ринку. На підтвердження високої якості виробленої продукції, MLux надає гарантію з моменту продажу або встановлення: 2 роки на блоки розпалу, 1 рік на ксенонові лампи й аксесуари.

Вся продукція MLux постачається в ударопрочной упаковці, яка забезпечує 100% захист від ушкоджень під час транспортування.

При виробництві ксенонових ламп MLux використовуються скляні кварцові колби, виготовлені по технології Philips, що дає максимальну світловіддачу з мінімальними втратами світлового потоку. Щоб уникнути руйнування лампи з-за високого внутрішнього тиску, особлива увага приділяється товщині скла. Щоб забезпечити точний збіг центрів світіння ксенонової лампи та штатної галогенною, суворо контролюється відстань між електродами і їхнє положення всередині колби. Як наслідок, досягається правильне формування світлового пучка з точною фокусуванням.
Застосування спеціальних автомобільних пожежобезпечних цоколів, кабелів і роз'ємів гарантує безпеку експлуатації.

У комплект постачання входить все необхідне для установки комплекту ксенону Mlux на Ваш автомобіль:

  1. Ксенонова лампа - 2 шт.
  2. Баласт (блок розпалу) - 2 шт.
  3. Світлодіод габарити* - 2 шт.
  4. Кріплення (комплект).
  5. Необхідна для підключення комутація.

*умови комплектації можуть змінюватися постачальником (залежно від наявності на складі світлодіодів) без попереднього повідомлення покупця.

Приклад установки № 1Приклад установки № 2Приклад установки № 3Звертаючись у наш магазин, Ви завжди отримаєте кваліфіковану допомогу наших фахівців, високий рівень сервісу, зручну та швидку доставку.

Тип лампи H28
Колірна температура 4300К,5000К,6000К
Споживана потужність 50 Вт
Робоча напруга 9-16 В,9-32 В
Гарантія 12 місяців
Обманка Є
Вид Комплекти ксенону
Категория Ксенон

Ще не було питань.

Leave a review  ↓
 
Nobody has left any reviews.